Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Psí Vánoce Psí Vánoce W. Bruce Cameron

Jsem touto knihou velmi zklamaná. Čekala jsem knihu zaměřenou stejným způsobem jako ty předešlé, ale bohužel. Určitě na oddechové čtení je fajn, ale jinak ne.

09.02.2024 2 z 5

Babylonští psi Babylonští psi Carolyne Parkhurst

Tak tuto knihu už ne. Měla jsem co dělat abych ji vůbec dočetla.

09.02.2024 1 z 5

Chvilka na relaxaci Chvilka na relaxaci Sarah Brewer

Kniha jen s málo informacemi, jen takové základy. Takže za mě ne. Jsou lepší.

07.12.2023 2 z 5

Chvilka na jógu Chvilka na jógu Tara Fraser

Nebyla to až tak špatná knížka, ale jen okrajová, což je velká škoda.

07.12.2023 2 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Tato kniha je velmi hezky napsaná. Pojetí toho, co se odehrává mezi životem a smrtí je velmi dobrým nápadem a proto si knihu ráda přečtu i někdy v budoucnu znovu.

07.12.2023 4 z 5

100 přehmatů pro (ne)milovníky češtiny 100 přehmatů pro (ne)milovníky češtiny Červená propiska

Další skvělý díl. Doporučuji.

19.11.2023 5 z 5

Neviditelní zabijáci: Válka člověka se smrtícími patogeny Neviditelní zabijáci: Válka člověka se smrtícími patogeny Mark Olshaker

Tuto knihu doporučuji. To co bych o ní napsala už bylo řečeno přede mnou v komentářích, takže jen doporučuji si ji přečíst.

Šarlotin anděl Šarlotin anděl Denisa Martincová

Velmi hezky napsaná kniha. Zaujal mě obal a tak jsem si ji koupila a nelituji.

11.12.2022 4 z 5

Věda Věda Adam Hart-Davis

Tato knižní publikace se mi velmi líbí. Uspořádání je přehledné a zahrnuje velké množství vědeckých poznatků. Určitě doporučuji i když je staršího vydání.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knihu jsem si chtěla přečíst po shlédnutí filmu a rozhodně je lepší než film. Vtipná oddechovka pro víkendové čtení nebo jen tak. Těším se na další díly.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Velmi emočně silná kniha, smutný příběh mladých lidí a jejich lásky. Po knize jsem sáhla díky čtenářské výzvě a nelituji.

11.12.2022 4 z 5

Řeč zvířat: Co zvířata cítí a o čem přemýšlejí? Řeč zvířat: Co zvířata cítí a o čem přemýšlejí? Carl Safina

Velice se mi kniha líbila. Vše, co bych napsala už bylo popsáno v prvním komentáři. Takže jen dodám, doporučuji si tuto knihu přečíst.

02.10.2022 4 z 5

Průvodce po přírodních lokalitách Kolínska Průvodce po přírodních lokalitách Kolínska Antonín Kůrka

Velice hezká a přehledná publikace, kde najdete vše o této lokalitě.

11.09.2022 5 z 5

Muž u kormidla Muž u kormidla Nina Stibbe

Tato kniha byla pro mě utrpení, vůbec mi nesedla. Nápad to nebyl špatný, ale napsat se dal určitě trošku lépe. Pro někoho může být kniha jako oddechový čtení na letní večery, ale více od knihy neočekávejte.

05.09.2022 1 z 5

Zatímco spím Zatímco spím Reneé Shafransky

Tahle kniha mi nepřišla vůbec špatná. Podle recenzí jsem se bála, že bude velmi špatná, ale nakonec jsem byla překvapená. Doporučuji.

04.08.2022 4 z 5

Stavíme domečky pro zvířátka Stavíme domečky pro zvířátka Monika Biermaier

Velice hezká kniha s mnoha návody na stavby domečků a dalších mnoha nápadů na zahradu.

22.06.2022 4 z 5

Já & písnička 4 Já & písnička 4 * antologie

Další díl a další skvělé písničky.

22.06.2022 4 z 5

Když příroda čaruje Když příroda čaruje Oldřich Mikulica

Nádherná kniha s úžasnými forografiemi. Taková odpočinková kniha, kde jen sledujete a obdivujete nádhernou přírodu, zvířata, roční období, klimatické podmínky a další..

18.04.2022 4 z 5

Zachraň Jacka Zachraň Jacka Gareth Crocker

Knihy jsem se trošku bála, ale nakonec byla velmi hezká. Určitě doporučuji všem pejskařům.

27.03.2022 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

U této knihy není co dalšího napsat. Vše už je napsáno níže. Prostě nádherná a poučná kniha, kterou si necháme v knihovně a vždy se k ní ráda vrátím.

14.03.2022 5 z 5