Zuzi_cte Zuzi_cte komentáře u knih

Tatér Tatér Katy Cooper

Tak tohle bylo necekane skvely :) myslela jsem, ze si prectu predvidatelnou oddechovku o bad boy taterovi a naivni pipine ale nemohla jsem se splest vic. Ty dialogy mezi nima byly fakt vtipny ;) A pribeh je vic propracovany nez by se mohlo podle anotace zdat. Ja si to paradne uzila.

11.05.2024 5 z 5

neexistence neexistence Eva Pospíšilová

Jezis to byl tak toxickej vztah ale pritom tak jedinecnej a krasnej. Jak rekl Kenneth, Elias byl ta prvni kostka domina... Klobouk dolu pred autorkami ale co ta posledni veta sakra!?

29.01.2024 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Uz je to nejaky ten patek co jsem cetla Dvory (pro me nejvic srdcovka) ale i presto, ze tady je hodne podobnosti tak jsem si to uzila. Chapu, ze nekomu to muze byt trnem v oku ale ja si lebedila. Kapitoly pekne odsypaly, Brie mi sedla hned od zacatku. A i vztahy hlavnich postav mezi sebou byly pekne vykreslene. Jsem rada, ze je to jen duologie a nebude se dej zbytecne natahovat jak zvykacka na x dilu. A jeste zminim, ze se mi fakt ale fakt libi obalka. Takze ja knizku urcite doporucuji :-)

06.01.2024 5 z 5

Karmín Karmín Sharon Page

Nejsem puritan. Mam rada erotiku v knizkach. Ale tady jsem marne hledala i nejaky dej nebo smysluplny pribeh krome sexualnich scen - a to ve vsech moznych podobach.
Nedocetla jsem.

21.02.2023 odpad!

Trochu víc Trochu víc Lydia Strong

Musim rict, ze tu byli veci co me iritovali. Treba to Danovo mlceni v situacich kdy by se fakt hodilo neco rict nebo Evanova neschopnost priznat si, ze je vazne na kluky se vsim vsudy. Ale i pres to jsem se nemohla odtrhnout a stale cetla a cetla.
Je super, ze tam bylo neco z pohledu Dana, za to urcite palec nahoru ptz aspon vim co se mu honilo hlavou.
A ten zaver s Mikem? WOW :-)

18.02.2023 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Matyas je zlaticko. Na svuj vek dost rozumny a s nadhledem. Uplne vidim tu jeho vytetovanou megameduzu.
A jeho rodina ma skvelou energii :-)
Precteno za jeden den, pekne to odsypalo.

13.01.2023 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Cekala jsem ledasco ale takovy zasmodrchanec rozhodne ne.
Chapu Kathleeniny pohnutky ale uprimne ji nesnasim.
A taky nevim jestli se mi libi dovysvetlujici POZNAMKY. Napriklad ubrousku nebo kravy....
Autorka v podekovani zminuje, ze chtela napsat blaznivou knihu pro ni netipickym zpusobem. No, za me se ji to povedlo :)

12.01.2023 4 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

(SPOILER) Safra, tohle jsem necekala...takova jizda!
Molly je pekny cislo, obcas na facku :-)
A Robsona, previta jednoho, jsem si svym zpusobem zamilovala a bylo mi ho moc lito.
Vico byl tak dokonalej jako skutecnej rytir na bilym koni.
Konec byl poradnej sesup...uf

10.01.2023 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Fíha. Těšila jsem se zpátky mezi přátele, do úžasného světa. Pravda, trochu jsem se obávala jak se vcítím do Nesty a jejího pohledu. Pro mě budou navždy top Feyre a Rhysand :) ale Cassiana taky žeru takže to bylo supr čupr!

02.06.2022 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Tak tohle cteni jsem si neskutecne uzila. Anotace me hned zaujala i kdyz jsem se zprvu obavala, jak bude knizka odsypat kdyz se odehrava cela v podstate jen v prostredi veznice ale prd. Byla to jizda.
Vzdycky jsem pri cteni tak pekne naivni, ze kdejaky zvrat a odhaleni predem netusim ale o to vic me to bavi :)
Uz se fakt tesim na dalsi dil!

11.02.2022 5 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

ANO. Tahle trilogie se vazne povedla. Zadna hlucha mista, dej pekne odsypal a zvrat na kazdem rohu. Jo, to je podle meho gusta :)
Zaverecna bitva mi pripomnela tu finalni vygradovanou bitvu v poslednim dile Skleneneho trunu a to nemelo chybu.

31.12.2021 5 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

Znacku pro me, kdyz te vytahnu ♥️
Serie Havrani kruhy pro me byla necekanym krasnym prekvapenim. Uzasne vykreslene svety a charaktery postav. Propracovany pribeh, kdy do sebe vse zapadalo jako dilky skladacky. Romanticka linka byla nevtirava, o to vic intenzivni a hluboka a pro samotny pribeh dulezita.
Celou serii vrele doporucuji.

10.12.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Toto pro me bylo dlouhe cteni. Prvni polovina knizky mela pomaly rozjezd. Snazi se vyvolat napjatou ponurou atmosferu plnou otazniku a davno zapomenutych tajemstvi. Celkem se to i dari. Druha polovina uz byla o dost sviznejsi, konec jaky byl jsem neocekavala. Kazdopadne si nemuzu pomoct ale v hlavni myslence ma Jama dost velkou podobnost s Rbitovem zviratek od Kinga.
Secteno a podtrzeno se mi libi rozhodne vic nez Kridak takze za me 4*

18.08.2020 4 z 5

Skin Skin B.B. Easton

Tak tohle me dostalo. Uplne a zcela. Cekala jsem nejakou radoby drsnackou romantiku ze stredni skoly ale toto?! Ze zacatku mi trochu vadilo pouziti slova "kurva" temer v kazde vete ale zvykla jsem si. Vazne se mi libilo jak BB sarkasticky promlouvala sama k sobe/jeji myslenkove pochody a komentare ke vsemu :)
V prostredi a spolecnosti, ktere knizka popisuje jsem se nikdy nepohybovala ale presto mi nedelalo potize se do toho tolik vcitit.
Celkove vzato me knizka prekvapila. Cetla jsem ji jako ebook ale urcite si ji poridim do knihovny v pevne vazbe, protoze tam patri.

24.06.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

No tak tedy. Celá knížka je v podstatě jen popis sexuálních scén. A sem tam se mihne nějaký děj. Líbí se mi, že je psaná z pohledu obou postav. I když nic převratného to není, snadno předvídatelné. Po tomto typu knížek sáhnu když mám "knížkocovinu" a potřebuji se nějak probrat po náročné knížce, která mě emočně rozbila. Takže za mě Božský bastard splnil účel :)

31.03.2020 4 z 5

Jean-Paul Belmondo Jean-Paul Belmondo Jiří Žák

Zbožňuji Belmonda! Vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude :-) Proto tato biografie nesmí v mé knihovně chybět. A za mě není co dodat - velice čtivě podané s krásnými fotografiemi.

01.02.2016 5 z 5

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

Tohle bylo tak mily. Oba kluci jsou trubky ale takovym skvelym zpusobem :) uplne z toho dycha atmosfera letniho malomesta a naprosta pohoda.
Ta klucici "naivni nevinnost" v oblasti lasky a vztahu mi pripomnela knizku Bunny od Lydie Strong. To je taky pecka.

05.03.2024 5 z 5

Pád a hnev Pád a hnev Jennifer L. Armentrout

Super! Presne takove fantasy romance mam rada. Doufam, ze pokracovani bude co nejdriv protoze nutne potrebuju vedet jak to bude dal :-)

01.02.2024 5 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

(SPOILER) Kdyz jsem kdysi davno precetla Stmivani (jeste nez ho zfilmovali) byla to pro me pecka. Ale tomuhle se to nevyrovna ani nahodou. Sakra, potrebuju dalsi dil :)
Fakt se mi libi, ze tu krome tech klasickych bytosti (upiri, vlci) jsou i carodejky, draci a ....chrlic :)

03.06.2023 5 z 5

Dokonalost Dokonalost Lydia Strong

Dalsi super libovka od autorky. Takove knizky se ctou na jeden zatah :-)

12.02.2024 5 z 5