Zoy Zoy komentáře u knih

Noční vraždy Noční vraždy John Lutz

Autora mám velmi ráda, kniha nebyla špatná, ale podle ostatních o trošku slabší a konec byl, alespoň pro mne, pomatený a přehnaný

03.06.2017 4 z 5

Ledové srdce Ledové srdce Jonathan Kellerman

Autora mám velmi ráda, jeho knihy mám snad všechny. U této byl začátek trochu utahaný, ale postupem to začalo být to pravé

31.05.2017 4 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Na knihu jsem se velmi těšila, ale bohužel mě zklamala. Nestává se mi často, že bych se nemohla začíst a i přes atraktivitu obsahu knihy mi něco vadilo. Možná styl psaní. Nevím.

24.05.2017 3 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Kniha u které se vůbec nemusí myslet a v tomto případě film daleko lepší, než kniha

23.05.2017 2 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kniha mne malou trošičkou zklamala, hlavně když si člověk zvykne na kvalitu všech ostatních knih. Ale nebyla až tak špatná, ale vadily mi tam neustále dohady o terorismu a hlavně moc nechápu, proč zazdili předchozí život Joona. Kdysi manželku měl, jmenovala se Lena a umřela na rakovinu, ale bydleli spolu v jedné domácnosti, měli syna a dceru.........

21.05.2017 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Autora mám velice ráda, vždy se těším na jeho knihu. Myslela jsem, že už mě nepřekvapí, ale tady tato kniha byla další bomba. Velice dobře se čte a člověk je překvapen, jak to celé nakonec dopadne, i když jsem tušila, kdo bude nakonec vrah. SUPER

17.05.2017 5 z 5

Portobello Portobello Ruth Rendell

Kniha se mi líbila, ale jak už bylo psáno, některé pasáže velmi zdlouhavé a několik let nechci slyšet o čokmeranči, to bylo místy už hodně otravné.

04.05.2017 4 z 5

Mrazivé mlčení Mrazivé mlčení Ruth Rendell

Nejdříve jsem od knihy čekala něco jiného, ale postupně jsem si zvykla na styl psaní. Byla to pro mne pěkná kniha, která je hlavně psychologickým románem. Je smutné, kolik lidí jsou schopní pro dobro vztahu, převrátit své lidské hodnoty a jen trpět, zda-li vše udělají správně

03.05.2017 4 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Kniha se dobře četla, líbil se mi dej.

11.04.2017 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Jako vždy autor nezklamal. Od první do poslední stránky se člověk nenudil. Už se těším na další knihu

11.04.2017 5 z 5

Hlavy Hlavy David Osborn

Kniha není v žádném případě můj šálek kafe, ale každopádně jsem ji dočíst musela.
Zvláštní, pro někoho může být odporná.
Pro mne utopie, alespoň doufám, že se toho nedožijí naši praprapra a hodně pra vnuci. Ale kdo z nás může vědět, co se děje u naších východních sousedů. Smajlík nemám, takže hodnocení ukončím

03.04.2017 3 z 5

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Kniha se četla sama, jako všechny od tohoto autora. Už se těším, až vyjde další

29.03.2017 5 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Kniha byla napínavá, velmi dobře se četla

10.03.2017 4 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Na knihu jsem se velmi těšila, ale spíše mě zklamala. Nezaujal mě styl psaní a některý místa v knize mně připadala chaotická, bez hlavy a paty.

06.03.2017 3 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Možný SPOILER
Kniha mě pohltila od začátku až do konce. Pocity vyjádřené od každého člověka, který se na vyšetřování podílel byl skvělý. Občas jsem i pochybovala o matce, jestli v tom nemá prsty, nebyla by první ani poslední, která úporně hledá dítě a sama na tom má podíl viny. Závěr, kdo a proč malého kluka unesl jsem v první polovině nečekala, bylo to překvapivé a zároveň zarážející, že by něco tak hrozného udělala učitelka, která by jako první měla vědět, co takový čin provede s děckou dušičkou zřejmě po celý jeho život. Ale je to fikce. Samozřejmě. I když se ale podíváme na to v dnešním světě, nikdo z nás neví, jaké šílence máme vedle sebe. Určitě doporučuji

06.03.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Skvělá kniha. Co k ní napsat..........
Dovolím si použít slova Minky......

Když člověk něco takového prožije, je mu jasné, že neexistují slova, která by to dokázala alespoň přibližně popsat.
A i kdybych to udělala ostatní nemohou nikdy porozumět

01.03.2017 5 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Kniha určitě nebude patřit mezi mé TOP. Neurazí, ale....... Měla jsem pocit, jakoby autor použil dalších pět knih pro svůj vlastní příběh a vytvořil jednu knihu. Krimi se mísilo s červenou knihovnou. Dočetla jsem jen proto, jak to nakonec celé dopadne hlavně ohledně firmy, vraždy, protože co se týče vztahů, to bylo jasné.

27.02.2017

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Pro mne velmi dobře napsaná kniha, kdy v podstatě nevíte, co bude za pár stránek, kdo je vlastně vrah, podezřelý v komplotech, kdo hraje na dvě strany. Ze začátku jsem si myslela, tak jako asi mnozí, co knihu četli, že to bude příběh o někom, kdo sice byl třeba hajzl, ale naprosto chtěl změnit svůj život i za cenu toho, že ublíží těm nejbližším a to hlavně své ženě. Postupem začaly nové a další informace, mnohdy překvapivé. Skvělá kniha, skvělé napsáno......

17.02.2017 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Kniha se mi velmi líbila. Již v počátku došlo k překvapení pro čtenáře v podobě KDO JE VLASTNĚ ŘEZNÍK a napínavá byla až do poslední kapitoly

14.02.2017 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika