Hlavy

Hlavy https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41852/bmid_hlavy-zJz-41852.jpg 4 20 20

V laboratořích výzkumného ústavu Borg-Harrisonovy nadace, významné a vlivné washingtonské instituce, už pět let probíhá velmi neobvyklý výzkum činnosti lidského mozku. Samozřejmě pod nejvyšším utajením, protože jeho výsledky mohou strategicky ovlivnit celý svět. Tým doktora Michaela Burgesse a krásné Kaherine Blairové pracuje neúnavně, jen shánět další a další dobrovolníky je stále obtížnější. Susan McCulloughová se pouze velmi těžce smiřovala se smrtí svého přítele. Ani se s ním nemohla rozloučit, rakev s jeho ostatky ji vydali už zapečetěnou. John Flemming podlehl totiž v nemocnici četným smrtelným zraněním, která utrpěl při autonehodě, a těsně před smrtí věnoval některé své orgány pro účely lékařského výzkumu. Po čase se Susan sblíží s Johnovým přítele Michaelem. Přijme dokonce práci v jeho výzkumném ústavu, kterou ji nabídl. Netuší, že v laboratoři na ni vedle žárlivé, pomstychtivé a nesmírně ambiciózní Katherine čeká celá řada děsivých překvapení. Kolo hrůzy se nezadržitelně roztáčí a lidské životy visí na vlásku...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Heads , 1985

Grynče
09.07.2021

Strhující, nepředstavitelné, přečteno jedním dechem.

Zoy
03.04.2017 3 z 5

Kniha není v žádném případě můj šálek kafe, ale každopádně jsem ji dočíst musela.
Zvláštní, pro někoho může být odporná.
Pro mne utopie, alespoň doufám, že se toho nedožijí naši praprapra a hodně pra vnuci. Ale kdo z nás může vědět, co se děje u naších východních sousedů. Smajlík nemám, takže hodnocení ukončím

MajkaCZ
18.08.2015 2 z 5

Sice jsem knihu přečetla, ale až tak děsivé (a nereálné) příběhy nemám ráda. Znovu se k ní už nevrátím. Marie

tommydub
06.04.2015 5 z 5

Zajímavý a zároveň dost děsivý příběh, kam až by mohla zajít medicína

ovpana
02.12.2014 5 z 5

Moc zajímavý a zároven šílený děj....

Ivan F
29.08.2013 2 z 5

Mierne podpriemerný thriller, ktorého nedostatok spisovateľskej umnosti drží nad vodou akurát malý počet strán. Dlhšie by to už bolo ťažko stráviteľné.

Autorovy knížky

1998  73%Hlavy