Zoy Zoy komentáře u knih

Tajemná řeka Tajemná řeka Dennis Lehane

Naprosto úžasná kniha a film samozřejmě taky. Co dál dodat, doporučuji ji přečíst

20.08.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha se mi velmi líbila, byla jsem ráda, že mám volno a můžu jen číst. Určitě stojí za přečtení

14.08.2017 5 z 5

Tělo jako důkaz Tělo jako důkaz Harrison Arnston

Číst se to dalo, film byl určitě lepší

08.08.2017 3 z 5

Déšť smývá stopy Déšť smývá stopy Mikaela Bley

Skvělá kniha, napsaná velmi pěkným stylem. Rodiče určitě neměli k dceři pěkný přístup, řešili přes ní veškeré své problémy, obviňovali se. A až po smrti si uvědomili, co pro ně dcera znamenala. Smutné a v dnešní době ne ojedinělé. Každý by si měl udělat čas na své blízké, zítra může být pozdě. Doporučuji přečíst

07.08.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha nebyla špatná, oddychová kniha na dovču. Ale ten konec..............................................

07.08.2017 4 z 5

Dívka o půlnoci Dívka o půlnoci Katarzyna Bonda

Četla jsem snad poprvé knihu od Polského autora a mile mě překvapila. Byla sice místy zbytečně zdlouhavá, ale příběh byl zajímavý a styl psaní mi vyhovoval

03.08.2017 4 z 5

Pod povrchem Pod povrchem Stacy Robinson

Jak tady bylo psáno, kniha začínala slibně. Bohužel jsem ji musela odložit, děj byl postupně o ničem, nebavilo mne to. Kniha by mohla bát třetinová a potom by se určitě dala lépe číst.
Omylem jsem dala 5 hvězdiček, které jsem chtěla opravit na 1

27.07.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Kniha se mi velmi líbila. Napsaná jemným stylem, který Vás vede k tomu, aby jste knihu neodložili, ale přečetli další a další stránku. Drobné lži a machinace osob muselo vyústit v to, jaký měl příběh konec

23.07.2017 5 z 5

Rodinné křižovatky Rodinné křižovatky Patricia Scanlan

Kniha není můj šálek kávy, typický ženský román, ale číst se dala

19.07.2017 3 z 5

Lenoch Lenoch Mark Billingham

Kniha se mi líbila od začátku až do překvapivého konce. Většinou tuším, kdo by mohl být vrah, ale v této knize ani náhodou. I ostatní knihy autora stojí za to přečíst

03.07.2017 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi líbila, četla se dobře od první stránky. Bylo krásně popsáno, jak se dokáže změnit život během jedné sekundy. V podstatě to známe i z naších životů. A závěr se mi velmi líbil. Něco na tom je a vždy bude, co kdyby.............. Něco zapomeneme doma, auto nenastartuje atd. Ale my nevíme, jak by se náš život vyvíjel dál. Kdyby bylo kdyby. Určitě doporučuji přečíst

29.06.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se mi líbila, oddychovka na víkend, ale určitě se k ní vracet v příštích letech nebudu

26.06.2017 5 z 5

Až za hrob Až za hrob John Katzenbach

Super. Autor opět nezklamal. Kniha napínavá od začátku až do konce. Je tady krásně popsáno, kam člověka dovede beznaděj a co je vše schopen udělat pro svého blízkého. Byl by to skvělý film

22.06.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha byla super, četla se velmi dobře a rychle. Ale ten konec, ten nikdo normální nevymyslí. Ještě že detektiv, nebyl milenec třeba Alice........

15.06.2017 4 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Výborná kniha, přečtená jedním dechem.

14.06.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Petr Novotný

Nemohla jsem se do knihy začíst, i když samostatný obsah knihy mě bude zajímat. Asi si nechám knihu na pozdější věk

13.06.2017 2 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Vzhledem ke komentářům, které jsou níže, jsem nečekala od knihy žádný zázrak. O to více mě překvapila, protože se mi líbila

12.06.2017 4 z 5

Sebeobrana Sebeobrana Jonathan Kellerman

Kniha byla trochu jiný styl Kelletmana, než na jaký jsem zvyklá. Ale v podstatě se mi příběh líbil. Jen, jak už bylo psáno v jiných hodnoceních, hooodně věcí zbytečně detailně popsáno.

07.06.2017 4 z 5

Nad propastí Nad propastí Jonathan Kellerman

Autor opět nezklamal. Bylo v knize daleko více psychologie, ale to ničemu nevadí. Četlo se to samo a konec byl zase překvapivý

06.06.2017 5 z 5

Vražedné alibi Vražedné alibi John Katzenbach

Kniha se mi velmi líbila a snažila jsem se jí přečíst co nejrychleji. Velmi dobrý byl i film

03.06.2017 5 z 5