Hypnotizér

Pavel Los, člověk obdařený vyjímečným nadáním a sympatickým zevnějškem, pracuje jako klinický psycholog v oboru hypnoterapie. Díky zdánlivých hypnotizérským zázrakům a své expanzivní sobecké povaze krácí za životní kariérou opravdu mílovými kroky. Jenže on chce získat mnohem víc: v "umění" života hodlá překonat nejen své kolegy, ale touží překročit i hranice, které střeží svědomí jedince. Tento novodobý doktor Faust napřehuje ruce k osudům bližních s chladnokrevnou rozvahou a přesvědčením o své nezranitelnosti a nadřazenosti, jež se ovšem ukáže být mylné......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82936/hypnotizer-82936.jpg 3.110
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Československý spisovatel

Kniha Hypnotizér

Zoy
13.06.2017

Nemohla jsem se do knihy začíst, i když samostatný obsah knihy mě bude zajímat. Asi si nechám knihu na pozdější věk

jprst
16.11.2011

Knihu jsem dočetl silou vůle především proto, že se snažím přečíst vždy více knížek od jednoho autora,abych si na jeho knihy vytvořil svůj názor. Téma využití hypnózy bylo zpracováno v jiných dílech daleko poutavěji, zatímco tato kniha ztrácí chvílemi spád a je až nudná.

Lusa
12.10.2011

Oficiálně jsem to už vzdala dočíst tuto knihu do konce, námět velice zajímavý, ale děj se celkově táhl a někdy byl až moc podrobný, i když jsem se mi stalo, že jsem si vybavila jednu pasáž z knihy ve chvíly kdy jsem to vůbec nečekala, ale bohužel ani to mě nedonutilo knihu dočíst, prostě to už nešlo.

Petr F. Novotný

Petr F. Novotný