Zoy Zoy komentáře u knih

Břeh temné vody Břeh temné vody Joe R. Lansdale

Já jsem se do knihy nemohla začíst, ač byla i mrtvola, připadalo mi to jako děcka krimi. Určitě si své příznivce najde

28.11.2017 2 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha se mi velmi líbila a dobře se četla. Pravda, prvních pár stránek jsem nevěděla, co od knihy čekat, ale docela rychle se to rozjelo a konec byl překvapivý

28.11.2017 5 z 5

Nahý mezi vlky Nahý mezi vlky Bruno Apitz

Ani nevím, co napsat. Na knihu jsem se velmi těšila a nějak jsem se nemohla začíst. Přečetla jsem 150 stránek a dál to prostě nejde. Odložím na hodně později. Je to pro mne velmi zdlouhavé. Škoda, ale určitě si kniha svého čtenáře najde

26.11.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Kniha, která se nedá odložit a musíte číst. Mám všechny knihy autora, ale tato byla jednoznačně nejlepší. Nabitá napětím od první stránky. A ten konec, velmi zajímavý, i když člověk občas mezi řádky něco takového může očekávat. Rozhodně doporučuji přečíst

28.10.2017 5 z 5

Naprostý cizinec Naprostý cizinec Kay Schubach

Už jsem přečetla několik knih o domácím násilí, teroru jak psychickém, tak fyzickém. Ale tato kniha je neskutečná. Přečetla jsem ji jedním dechem. Zřejmě ani netušíme, kolik ženských musí denně trpět. Už samotný fakt, že silné, sebejisté ženy, dokáží podlehnout muži, který se ze začátku jeví, jako ctnost sama a jsou naprosto okouzleny jeho chováním a plánováním budoucnosti. Ale je to tak. Jinak by knihy ani filmy a v podstatě i život některých žen kolem nás, nebyl. A klasika, sebevědomí těchto žen je na bodu mrazu a i když ví, jak trpí a co vše zažívají, pořád mají v hlavě myšlenku, jak bez něj budou žít. A to je ten nejhorší problém. Dá se na toto téma psát dlouho. Je mi žen velmi líto, ale asi jim moc pomoci není. Když samy nechtějí. Ono se to vše píše dobře, sama jsem se v takové situaci neocitla a myslím si, jako většina,že ani neocitnu. Ale jak se říká - NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY.
Konec byl velmi smutný

25.10.2017 5 z 5

Bestie Bestie Thomas Laird

Kniha byla snad lepší, než první díl. Četla se dobře a nutila Vás to číst tak dlouho, až jste ji dočetli. Jediné, co mi vadilo, bylo neustálé opakování určitých vět. Nemám pocit, pokud se někdo rozhodne knihu číst, že by zapomněl o čem kniha je a muselo se mu to opakovat

20.10.2017 5 z 5

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Po přečtení této knihy mám naprosto smíšené pocity a dá se napsat, že jsem opravdu naštvaná na celkový dojem z knihy. Začátek byl pomalý a o ničem, naštěstí jsem knihu neodložila a četla dále, až začala být kniha zajímavá, velmi dobře se četla, styl měla jemný, trocha psychologie, ale TEN KONEC. Nejsem spisovatel, ale kniha by si určitě zasloužila, aby byl konec napsán jinak a ne vše v podstatě na pár řádcích. Ale knihu jsem dočetla před minutou a je to první pocit po dočtení této knihy.

17.10.2017 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Spisovatelku mám velmi ráda, všechny její knihy jsou super, ale tato je bomba. Vtáhne Vás to do děje od prvních stránek, je to napsáno velmi pěkným stylem, čte se to samo a konec, ten jsem nečekala. Docela velké překvapení. Určitě doporučuji přečíst

12.10.2017 5 z 5

Řezník Řezník Thomas Laird

Velmi dobře napsána kniha, která měla spád od první až do poslední stránky. Líbily se mi myšlenky, pocity a život v podání samotného vraha

10.10.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se mi velmi líbila, mrazivá, měla spád. Přečetla jsem ji během jednoho dne. Na každou svini se vaří voda - tedy, měla by.

28.09.2017 5 z 5

Chlapijsouparchanti.com Chlapijsouparchanti.com Allison Rushby

Kniha je ryze ženská, i když by mohla být poučná pro mnoho mužů. Četla se dobře a já jsem se nestačila divit některým životním situacím. Samozřejmě, je to kniha a papír snese vše

25.09.2017 4 z 5

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Kniha nic moc. Nemastná, neslaná a v podstatě pořád dokola řešení jedné a té samé věci

22.09.2017 2 z 5

Zločin I Zločin I David Hewson

Kniha, která Vás vtáhne do děje od první stránky a pustí, až dočtete všech 700 stránek. Úžasná, skvělá. Proložená politikou, která se do knihy hodila a ukázala jaká je všude politická špína, hlavně, když mají být volby.
Velmi se těším na další díl a mrzí mne, že jsem neměla ani tušení o seriálu. Doporučuji všem

21.09.2017 5 z 5

Hop nebo trop Hop nebo trop Eva Pelantová

Lehké čtení na víkend

14.09.2017 3 z 5

Dům z karet Dům z karet Michael Dobbs

Politika není můj šálek kafe, ale kniha mne zaujala a dobře se četla, je neskutečné, co se vše a jak děje a co je schopen vytvořit jeden člověk za zlo a jen tahat za špagátky s ostatními. Konec velmi smutný, ale více méně se bohužel dál očekávat. Seriál jsem neviděla, nedokáži posoudit, ale většinou je kniha, alespoň pro mne vždy lepší. Určitě si na opakování seriálu počkám

13.09.2017 4 z 5

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Když jsem si knihu kupovala, ani jsem si neuvědomila českého autora. O to více mne překvapilo kvalita čtení. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a v podstatě jsem ji přečetla během pár hodin. Určitě se zaměřím na další knihy od tohoto autora

12.09.2017 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Kniha se mi líbila a četla se od začátku velmi dobře. Autorku jsem neznala, ale určitě si ráda přečtu i její ostatní knihy. Jen konec s mně zdál mírně pohádkový, setkání se svou biologickou matkou.

12.09.2017 5 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

První kniha se mi líbila více, ale i tato se četla dobře. Některé pasáže bych zkrátila, zbytečně roztahané

07.09.2017 4 z 5

Zlá žena Zlá žena Marc Pastor

Na knihu jsem se těšila, ale trochu mě zklamala. Zvláštní styl psaní, který mi nesedl.

31.08.2017 2 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale postupně dostala spád a četla se velmi dobře. Jen mi vadilo, jak tady bylo níže již napsáno, dostal nakládačku a byl ok. A to se ještě léčil z předchozího zranění, které podle popisu, bylo vážné. Borec. Konec jsem trošičku předpokládala, na Grahamovi se mi něco nelíbilo v druhé polovině knihy. A třešnička na dortu je - hrdina zjistil, že má dceru.

23.08.2017 5 z 5