Hop nebo trop

Rozvedená Bára Dušková má na krku dvě děti a čtyřicítku. Vůbec netuší, že směšným držkopádem syna při přeskoku kozy začny rodině nový život a nová dobrodružství. Bára zapadně do party povedených přátel, kteří spolu jezdí na lyže, na vodu, na kola a potřebují si zvyšovat hladinu adrenalinu. Pro všechny je to hop nebo trop, vždycky se dá přece začít znova a na lásku není nikdy pozdě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83140/hop-nebo-trop-83140.jpg 4.540

Hop nebo trp (2004)

14.09.2017

Lehké čtení na víkend

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá kniha. Zcela vyjimečně nemohu říci, jestli je lepší knížka nebo film, protože obě verze příběhů mají své velké kouzlo. Ideální pro víkendový odpočinek.

ZdivocelaReny
19.03.2015

Příběh, který mě nikdy nepřestane bavit. Parta třicátníků, Bára Dušková a čtyři adrenalinové výpravy... Bezvadná kombinace, zvlášť když je z autorské dílny manželů Pelantových.
Nejradši mám příběh Losera a Pavly, je takový (ne)všední a pravdivý... ;)

1v8na
19.08.2014

bylo to naprosto super a senza. Stálo to za to. Líbil se mi jak film, tak i kniha. Nejlepší na tom všem byl představitel Mikuláše a Ondráše. Dva kontrasty, ale stály za to. Byla to krása.

zuzepka
27.07.2014

Rychlé dovolenkové čtení.Take jsem stále srovnávala s televizí a měla herce před očima.Pro mě má kouzlo kniha a užiju si příběh ještě víc než u obrazovky.Tak za mě plný počet.

Poutnice
08.10.2013

četla jsem jí ve službě a hned jsem ji musela poslat dál, bylo to fajn čtení - na zasmání, na zamyšlení, sem tam ukápla i slza. Chtěla jsem původně koukat na seriál, ale jakmile to nedávají denně, tak zapomínám, kdy co je...ale kniha stála rozhodně za to :)

Lzicenka
20.08.2013

Nemám moc možnost sledovat televizi a po shlédnutí jednoho dílu seriálu jsem sáhla po knize. Nezklamala a bylo mi líto, že už končí.

aychend
25.10.2012

Příjemné, vtipné, pořád jsem viděla Chýlkovou a ostatní před očima. :-)

Jajulle
14.09.2012

Seriál byl skvělej tak, jsem hned šla po knížce. Je to takové pohodové odpočinkové čtení, nic náročného. Sranda, napětí, prostě taková oddychovka.

Dandulka
18.05.2012

Skvělé čtení a spousta fotek! Moc doporučuji na špatnou náladu jako lék.

mynonka
19.11.2011