Příliš krátký provaz

Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší kamarádka z dětství, zachycena v době, kdy už se pohřešovala, pouští se do vlastního pátrání. Jenomže podle všeho není jediný, kdo se o osud ztraceného děvčete začne znovu zajímat… Vynikající, akcí nabitý politický thriller!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326102/big_prilis-kratky-provaz-On8-326102.jpg 4188

Gibson Vaughn 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

The Short Drop, 2015

Kniha Příliš krátký provaz

Ofka358

Dobrý thriler, líbil se mi.

Michaeles
16.09.2021

Nenadchla ani neurazila. Prostě kniha co se jednou přečte a uz se k ní člověk nevrátí. Prvni polovina se mě četla tak špatně, že jsem knihu chtěl několikrát odložit, konec se rozjel, i když byl tedy až moc přitažený za vlasy ...

kachnat
22.06.2021

Kniha a je čtivá, příběh lehce nereálný :-) Ale Amerika je země neomezených možností, takže proč by se něco takhle přitaženého za vlasy stát nemohlo? Přečteno jedním dechem.

milan3696
07.12.2020

Trvá to, než se to rozjede. Postavy (kromě té hlavní) mi nebyly dvakrát sympatické. Jejich jednání je místy nelogické. Přečetl jsem cca 50 stran a pak knihu na tři měsíce odložil. Vůbec se mi do ní nechtělo. Když jsem se k ní vrátil, dočetl jsem ji za tři dny. Mám z ní rozporuplné pocity. Je to dobrá knížka. Ale něco mi na ní vadí. Jenže neumím zjistit, co.

AlbionFoxyFox
06.09.2020

První polovina mě vyloženě nudila, pak jsem se přinutila knihu naráz dočíst a druhá část byla o něco lepší, ale tak nějak jsem to tušila úplně od začátku a ke konci mi to přišlo už spíš nereálné a překombinované. No, uvidím, co další kniha od autora, ale tato pro mě byla průměrná.

Stella_Reed
24.08.2020

Knížka se mi moc líbila. Četla se mi skvěle, příběh rychle utíkal.

sarekaslukova
12.07.2020

Ze začátku mi dělalo problém se začít, říkala jsem si proč tam není napsané z jakého pohledu je to teď psané protože jsem se chvíli nedokázala zorientovat kdo je kdo, ale od začátku pátraní mě to chytlo a nepustilo až do konce.

Janahan
21.05.2020

První kniha od tohoto autora a za mě zklamání. Do čtení jsem se musela vyloženě nutit a nebavilo mě to.