Mrazivé mlčení

V londýnském Claphamu stojí v jedné ulici pěkný jednopatrový dům se zahradou. V prvním poschodí žijí dvě sestry, Beatrix a Pamela, přízemní byt obývají rovněž dvě sestry, Heather a Ismay, dosud neprovdané dcery Beatrix. Nad zdánlivě harmonickou domácností se vznáší stín neblahé události z doby před dvanácti lety. Tehdy v domě tragicky zahynul druhý manžel Beatrix, otčím obou dívek. Kdo nese vinu za smrt otčíma? Je to třináctiletá Heather, která byla v době smrti jediná v domě? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/65274/mrazive-mlceni-65274.jpg 3.221
Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Vyšehrad

The Water´s Lovely · 2006

Kniha Mrazivé mlčení

kika 13

Já ji četla těžce od začátku mě moc nechytla.Ale potřebovala jsem ji do výzvy.

ilčidlo
02.03.2018

Ze začátku jsem se stále nemohla do knihy pořádně začíst, stále jsem si nebyla jistá jestli ji vůbec dočtu, ale jen díky Pamele jsem jí ze zvědavosti dočetla. Chování ostatních postav mně nepřišlo běžné, přišlo mi to jako panoptikum ztracenců.

micha-ella
09.07.2017

Přišlo mi to dost překombinované.

MockOrange
02.07.2017

Je smutné, kam až jsou některé ženy schopny zajít, aby získaly nebo si udržely muže.
Pamela mi byla sympatická, neměla to jednoduché, přesto nepodlehla pocitu zmaru a jela dál. I přes ty kopance. Nejmíň sympatická postava je Marion, lstivá intrikánka. Kdo má rád psychologické rozbory postav, jejich myšlenkové pochody, ten si jistě přijde na své.

Zoy
03.05.2017

Nejdříve jsem od knihy čekala něco jiného, ale postupně jsem si zvykla na styl psaní. Byla to pro mne pěkná kniha, která je hlavně psychologickým románem. Je smutné, kolik lidí jsou schopní pro dobro vztahu, převrátit své lidské hodnoty a jen trpět, zda-li vše udělají správně

konicekbily
04.11.2016

Spíše než detektivka je to spíše psychologické zamyšlení nad životem.

vilemina
22.05.2013

Kniha ma dobre vypracovanou psychologii postav a cetla se mi velmi dobre.

jasmína
09.04.2012

Doporučuju čtenářům, co raději klidnější detektivky, ve stylu Agathy Christie, dlouho mi trvalo, než jsem se knihou prokousala, ale ke konci jsem byla hodně zvědavá co vlastně kdo udělal, ale taky se tam prolíná dost osob, takže kniha je nutná číst v klidu domova, nedoporučuju například v tramvaji, jen díky tomu, že jsem teď nemocná, jsem to v klidu domova pořádně vychutnala :)

Ruth Rendell
britská, 1930 - 2015