yvette3 yvette3 komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Pro někoho, kdo tady žije a hodně z historek slyšel během dětství od své starky, je to neskutečná jízda. Děkuji, paní Lednická!

09.05.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Děkuji za připomenutí mnoha historek, které jsem slýchávala od naší "starky", včetně bojů o těšínský most. A píseň " Siedzi mucha na scianie" mě úplně dostala, dojala k slzám.

17.03.2020 5 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Velmi ráda se potkávám s inspektorem Gamachem. Tentokrát bylo mnoho podezřelých na výběr, snad i sama autorka do poslední chvíle vraha vybírala .... geniální. Je m'incline, Mme Penny!

30.07.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha mě bavila mnohem víc než jsem čekala dle recenzí. Možná proto, že jsem nesrovnávala s Dívkou ve vlaku a nechala se unést zcela jiným příběhem. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit, líbila se mi.

13.01.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Mrazivě napínavé, ale nedá se odložit, dokud nedočtete do konce. Kapitoly perfektně "naporcované". Můj první příběh s KIm, určitě ne poslední!

08.03.2018 5 z 5

Poslední anglická královna Poslední anglická královna Steve Robinson

Steve Robinsona jsem zařadila mezi mé Top autory. Už se těším na další příběhy!

23.02.2018 5 z 5

Kočka myši nenechá Kočka myši nenechá Marie Rejfová

Humor, trocha napětí, skvělé vykreslené postavy! Díl od dílu lepší. Těším se na další pokračování!

22.11.2020 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Ze zvědavosti jsem zvolila změnu obvyklého žánru, který čtu. A nelituji, příjemná romantika s trochou napětí. Hned bych se na ten Island jela podívat!

13.12.2020 5 z 5

Až bude padat hvězda Až bude padat hvězda Valja Stýblová

Příjemný návrat do mých dětských let, krásná a dojemná.

22.12.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Přečetla jsem neuvěřitelně rychle, nedalo se odložit. Doporučuji!

30.07.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mám sice ráda klasické detektivky, ale tady mě napětí udrželo taky až do konce, já doporučuji.

30.03.2018 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Zatím nejlepší ze 3 knih, které jsem od autorky četla- jedním dechem, byla jsem moc zvědavá na "rozhřešení".

18.10.2017 5 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Paulo Coelho na mě působí zvláštním kouzlem, po celou cestu s ním si vždy připadám jako zhypnotizovaná, úplně odevzdaná jeho příběhu, a pak na konci milostivě probuzena do skutečnosti. Ten prožitek si naštěstí pamatuji se vším všudy.

09.05.2020 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Děkuji NÁHODĚ za setkání s Camillou Lackberg, opravdu si spolu skvěle rozumíme.

02.02.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Dávám všechny hvězdičky, četla jsem s napětím jako detektivku. Tato kniha rozhodně patří k top od Liane Moriarty.

01.01.2019 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Pro mě za 5 hvězdiček, četla jsem na jeden nádech. Moje první setkání s Camillou Lackberg, určitě jsem zvědavá i na další knihy.

20.07.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Wow! Pro mě tedy mnohem zajímavější než předchozí díl! Přečetla jsem jedním dechem!

25.02.2018 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Skvělé, závěr méně překombinovaný než u předešlé knihy Stopy v krvi. Už mám i Poslední anglickou královnu a chystám se na ni.

11.02.2018 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Bavila jsem se dobře, děkuji Mrs. Moriarty. V současné době příjemná oddychovka.

19.03.2022 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Napětím jsem chvílema nemohla ani dýchat! Je to pecka!

04.08.2020 5 z 5