yvette3 yvette3 komentáře u knih

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Na začátku jsem si říkala, co to je, toto? Takový žánr literatury vůbec nečtu... Pak mě to ale chytlo, užila jsem si to a dočetla úplně "bez skrupulí" :) Určitě to nebyla poslední kniha od Pauliny.

19.08.2023 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Bavila jsem se dobře, děkuji Mrs. Moriarty. V současné době příjemná oddychovka.

19.03.2022 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Pro někoho, kdo tady žije a hodně z historek slyšel během dětství od své starky, je to neskutečná jízda. Děkuji, paní Lednická!

09.05.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Ze zvědavosti jsem zvolila změnu obvyklého žánru, který čtu. A nelituji, příjemná romantika s trochou napětí. Hned bych se na ten Island jela podívat!

13.12.2020 5 z 5

Kočka myši nenechá Kočka myši nenechá Marie Rejfová

Humor, trocha napětí, skvělé vykreslené postavy! Díl od dílu lepší. Těším se na další pokračování!

22.11.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Napětím jsem chvílema nemohla ani dýchat! Je to pecka!

04.08.2020 5 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Paulo Coelho na mě působí zvláštním kouzlem, po celou cestu s ním si vždy připadám jako zhypnotizovaná, úplně odevzdaná jeho příběhu, a pak na konci milostivě probuzena do skutečnosti. Ten prožitek si naštěstí pamatuji se vším všudy.

09.05.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Děkuji za připomenutí mnoha historek, které jsem slýchávala od naší "starky", včetně bojů o těšínský most. A píseň " Siedzi mucha na scianie" mě úplně dostala, dojala k slzám.

17.03.2020 5 z 5

Kdo se dívá,když spíš Kdo se dívá,když spíš Mary Higgins Clark

Oddechovka, ta hlavní postava, která potřebovala nápravu, byla sympatická.

21.08.2019 3 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Velmi ráda se potkávám s inspektorem Gamachem. Tentokrát bylo mnoho podezřelých na výběr, snad i sama autorka do poslední chvíle vraha vybírala .... geniální. Je m'incline, Mme Penny!

30.07.2019 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Děkuji NÁHODĚ za setkání s Camillou Lackberg, opravdu si spolu skvěle rozumíme.

02.02.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha mě bavila mnohem víc než jsem čekala dle recenzí. Možná proto, že jsem nesrovnávala s Dívkou ve vlaku a nechala se unést zcela jiným příběhem. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit, líbila se mi.

13.01.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Dávám všechny hvězdičky, četla jsem s napětím jako detektivku. Tato kniha rozhodně patří k top od Liane Moriarty.

01.01.2019 5 z 5

Až bude padat hvězda Až bude padat hvězda Valja Stýblová

Příjemný návrat do mých dětských let, krásná a dojemná.

22.12.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Přečetla jsem neuvěřitelně rychle, nedalo se odložit. Doporučuji!

30.07.2018 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Pro mě za 5 hvězdiček, četla jsem na jeden nádech. Moje první setkání s Camillou Lackberg, určitě jsem zvědavá i na další knihy.

20.07.2018 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Duchařina jak se patří...trvalo mi dlouho než jsem to přelouskala, tento žánr nemám ještě "osahaný". Ale rozuzlení na konci se mi líbilo.

11.06.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Napětí až do konce, nic není, jak se zdá. Pro mě ještě lepší než Manželé odvedle.

29.04.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mám sice ráda klasické detektivky, ale tady mě napětí udrželo taky až do konce, já doporučuji.

30.03.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Mrazivě napínavé, ale nedá se odložit, dokud nedočtete do konce. Kapitoly perfektně "naporcované". Můj první příběh s KIm, určitě ne poslední!

08.03.2018 5 z 5