Poslední anglická královna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

POUZE MUŽ S POMSTOU V SRDCI MŮŽE OCHRÁNIT POSLEDNÍ ANGLICKOU KRÁLOVNU… Když americký genealog Jefferson Tayte dorazí do Londýna, zemře mu v náruči jeho starý přítel a kolega. Nedlouho poté se Tayte a profesorka historie Jean Summerová vydají po mrtvolami poseté cestě, která je zavede až do roku 1708 k Londýnské královské společnosti. Co si mají myslet o příběhu pěti vědců, kolegů Isaaca Newtona a Christophera Wrena, kteří byli za tajuplných okolností oběšeni za velezradu? Jak se blíží k odhalení pravdy, Tayte a Summerová zjišťují, že se ocitli ve smrtelném nebezpečí. V jejich blízkosti se pohybuje vrah, odhodlaný obnovit to, co považuje za jedinou pravou královskou linii – a rovněž machiavelistický „lovec dědiců“, který v nejnovější sérii vražd, únosů a skandálů vidí jedinečnou obchodní příležitost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330950/big_posledni-anglicka-kralovna-8pr-330950.jpg 3.8168
Série:

Jefferson Tayte 3.


Žánr:
Detektivky, krimi, Thrillery, Historické romány

Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

The Last Queen of England, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (50)

Kniha Poslední anglická královna

Standa24
31. května

Tento díl mi hodně připomíná romány Dana Browna. Od prvních stran je plný akce a napětí, užil jsem si i kulisy Londýna. Na druhou stranu, děj čirá fikce a hlavní hrdina přežije vše. Ale tak to už v oddychových románech bývá.

miloslav0399
15. února

Dočíst tuhle knihu mě stálo hodně sil. Už dávno jsem se tak nenudil. Dávám 2 hvězdy, z toho jedna je za zajímavé historické informace o britském královském rodu a za Ahnentafel.


alena3278
04. února

No, asi mne prní dva díly namlsaly. Tento díl byl slabší. Vylepšil to nečekaný zavěr.

Kubajzz
29.11.2021

Třetí díl opět plný akce, napětí, super se to četlo. Rozhodně doporučuji a jdu na další ze série :-)

Allena24
01.10.2021

JT mě baví. Dokáže udržet mou pozornost. Těším se na další setkání.

Gibis
02.06.2021

Třetí díl Jeffersona Tayta mě trochu zklamal. Byl sice plný akce, honiček a přestřelek, ale předchozí díly mě bavily mnohem víc. Jakoby ta pomalá vyšetřovací genealogická část ustoupila do pozadí akci a já tu akčnost nějak nedokázala uvěřit ani Tayteovi ani Jean. A tak jsem si říkala, že do dalšího dílu už se asi nepustím, ale konec mě přece jen na další díl nalákal....za nějaký čas.

Ellissabeth
30.05.2021

Super další díl, čtu trochu na přeskáčku, takže je fajn dočíst se jak to vše bylo... A opravdu je to podobný mix jak podle upoutávky na obálce. Líbilo se mi, až na konec...

Pavlnka
07.05.2021

Mi se kniha líbila. Napětí, historie, trochu romantiky. Je trochu naivní, ale to příběhu nevadí. Rozhodně budu v sérii pokračovat.

1