wotana wotana komentáře u knih

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Slabší než první díl, zbytečně protahované a konec dost uspěchaný.

23.09.2019 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Krásný příběh :-)

17.09.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Naprosto souhlasím s názorem Medáska. Chaolův příběh mohl být kratší a Nesryn naopak delší, tam byla akce a napětí na každé stránce. Jinak celkově jako vždy super.

15.08.2019 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

No co říct? Na jednu stranu miluji obě dvě série od této autorky, na druhou stranu tato kniha mi přišla prostě zbytečná. Jako četla se sama (ostatně jako každá kniha od autorky), ale nic se v ní nedělo, nic mě nezaujalo. No doufám, že to tímto dílem celé neuzavřela a bude pokračování, protože Rhys...OMG :-) (Někde jsem četla, že další díl bude, tak doufám, že brzy).

11.08.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha mě nenadchla. Četlo se to sice rychle, ale děj byl zamotaný a konec uspěchaný.
Hlavní postava mi byla nesympatická a ještě ke všemu, když si představím, že měl 30 let (mínus pár let co ji zakopal na zahradě, protože smrděla) schovanou hlavu Kolotočenky v pokoji pod podlahou, chce se mi zvracet.

05.08.2019 3 z 5

Klub sebevrahů Klub sebevrahů Rachel Heng

Tak bohužel třetí kniha kterou jsem nedočetla a to jsem si ji na základě anotace i koupila :-( Už asi na dvacáté straně jsem to vzdala, prostě to nešlo.

29.07.2019 odpad!

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Poslední díl dočten :-) Fakt super série, napínavé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

29.07.2019 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Druhý díl nezklamal - super :-)

29.07.2019 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Četla jsem jako povinnou četbu ještě na střední. Začátek byl teda dost náročný, ale potom super. Za mě 4,5* ubírám za ten začátek.

29.07.2019 4 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Tuhle knihu mám z dětství doteď v knihovně a nelituji toho, jedny z nejlepších pohádek, které byly napsány :-)

27.07.2019 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Pohodová odpočinková četba, docela jsem se bavila.

27.07.2019 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Za mě super. Chvíli mi dalo, než jsem se pořádně začetla, ale potom to byla jízda.

26.07.2019 5 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Film jsem už viděla a ten se mi líbil, tak jsem sáhla po knize, ale ta mne nějak nenadchla. Málo kdy se mi stává, že je film lepší než kniha, ale v tomto případě ano. Škoda.

25.07.2019 3 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Super, miluju tyhle dva a jejich vyprávění nemá chybu.

Silo Silo Hugh Howey

Tak tohle mě vůbec nebavilo. S vypětím všech sil jsem knihu dočetla, ale další díl si už nepřečtu :-(

23.07.2019 3 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Krásný ale smutný příběh.

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

Nádherná kniha a doporučuji i film Julianne Moore hlavní postavu zahrála skvěle.

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Tak tohle mě vůbec nebavilo. Druhý díl ani číst nebudu :-( Škoda.

23.07.2019 2 z 5

Vojna rodov Vojna rodov Victoria Aveyard

Za mě nejslabší díl. 3/4 knížky jsem se nudila a nutila se do čtení.

23.07.2019 2 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Vůbec mě to nebavilo :-(
Do třetího a čtvrtého dílu se už nepustím - nuda a strašně mě ty rozchody a odpuštění s..... - pořád dokola. První díl ještě šel a docela mě i bavil ale tohle už bylo moc a vážně si nedovedu představit o čem jsou ty další dva díly :-o

11.07.2019 1 z 5