wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

(SPOILER) Ze začátku jsem měla problém s hlavní hrdinkou, kdyby na to nešla od začátku cestou lží tak by mi byla sympatičtější. Ale ve výsledku jo příjemná oddechovka :) A navíc další položka čtenářské výzvy splněna :)

29.01.2022 4 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, protože jsem se malinko ztrácela v postavách. Ale bylo to fajn. Teď koukám na seriálové zpracování a zatím fajn.

28.01.2022 4 z 5

Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Rob Grant

Poslouchala jsem ve formě audioknihy a bylo to super, Červeného Trpaslíka vám čte sám Rimmer (Kamil Halbich) to nemá chybu!

22.01.2022 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Čekala jsem trošku něco jiného. Ale ve výsledku to bylo celkem fajn.

13.01.2022 3 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Po zklamání z předchozího dílu byl tenhle super. Zase starý dobrý Rhyme a Sachsová... Jasně po čtrnácti případech už vím co čekat a lecos jsem odhadla dopředu, ale to nevadí furt mě to baví... Ovšem ten konec

A jako bonus splněno další téma čtenářské výzvy

12.01.2022 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Naprosto skvěle promyšlené napínavé od začátku do konce. A k tomu medový hlas pana Vladimíra Čecha co víc si přát. Rozhodně doporučuji si poslechnout.

10.01.2022 5 z 5

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Poslouchala jsem ve formě audioknihy, a opět musím pochválit výběr interpretky paní Klára Cibulková ji opět načetla skvěle díky ní jsem protivnou Erlu snášela o malinko líp . Bylo to zase napínavé od začátku do konce. A musím říct že Yrsa umí vždycky mě tím rozuzlením dostane a tak to má být.

06.01.2022 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Právě jsem doposlouchala a bylo to skvělé.

03.01.2022 5 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

První letošní přečtená, nadšení se nekonalo, ale byla fajn.

01.01.2022 3 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Dala jsem tomu sto stránek a tím končím.

29.12.2021

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Milý sladký vánoční příběh. Nadšená z něj nejsem, ale účel splnil.

28.12.2021 3 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Příjemná, předvídatelná vánoční oddechovka .

21.12.2021 3 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Další dočtená! Byl to milý a sladký vánoční příběh ve stylu filmu Na Hromnice o den více. Hrozně moc se mi líbí obálka a i pod přebalem je ta knížka moc krásná. A navíc mi pomohla prolomit čtecí krizi

19.12.2021 5 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Na plný počet hvězd to není, začátek byl super starý dobrý Rhyme, pak ještě prostředí Itálie. Ale to bylo tak všechno. Kdyby byla kniha tak o půlku kratší a bylo by tam staré dobré vyšetřování a méně politiky a jiné rozuzlení tak bych byla nadšená. Doufám že ta další bude lepší.

27.11.2021 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Tak tahle kniha se mi moc líbila, rozhodně víc než autorčina série se strašidelnými domy.

13.11.2021 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Tohle ačkoli je to kniha na jedno odpoledne dalo by se říct, tak mi trvalo pět let než jsem si ji konečně přečetla.
Nesbø to umí i líp.

13.11.2021 3 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Takový malý nostalgický návrat do dob kdy jsem tyhle románky hltala.
Kopretiny pro zámeckou paní je skvělá knížka, bavila mě i po těch všech letech.

12.11.2021 5 z 5

Hříchy pro pátera Knoxe Hříchy pro pátera Knoxe Josef Škvorecký

Došla jsem zhruba do poloviny a tím končím.

12.11.2021 1 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

(SPOILER) Doposlechnuto.
Tak v první řadě musím pochválit výběr interpretů oba dva byli skvělí.
A i když jsem se že začátku trochu ztrácela ve všech těch jménech tak to byl docela dobrý příběh. Hlavní hrdina bývalý policista nyní knihkupec který se ve volném čase věnuje detektivní práci mi sice přišel jako super hrdina který i přes značné množství alkoholu které konzumoval (i když to v detektivkách není nic nového) dokázal přežít všechny ty rvačky a napadení. Ale jo poslouchalo se to dobře.

10.11.2021 4 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Co k tomu říct, film znám nazpaměť a tak jsem si chtěla přečíst i předlohu. A jako bonus splnit i jedno z témat čtenářské výzvy.

06.11.2021 5 z 5