wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Právě jsem doposlechla a musím říct bylo to fajn, nic světoborného ale na vypnutí hlavy super. Měla jsem pár momentů kdy jsem kroutila hlavou, ale to se najde všude.

04.09.2022 2 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Krásný příběh, i když už je od začátku jasné jak to naší dopadne... Tak ten konec mě pěkně dojal

24.08.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tuhle knihu budu rozdýchavat ještě dlouho... Celé to bylo šílené a ten konec no do...

21.08.2022 4 z 5

Prezidentka Prezidentka Rudolf Havlík

Krásný příběh, prostě taková pohádka na jedno odpoledne.

19.08.2022 5 z 5

Všechny kočky milují Valerianu Všechny kočky milují Valerianu Andrew Cartmel

No tak Poslední deska se mi líbila o mnoho víc. Nebylo to špatné, ale chvilkama jsem se ztrácela v příběhu a nemůžu říct že by mě zajímalo kdo za tím vším stál... Dočetla jsem to jen proto že to nebylo tak dlouhé.

26.07.2022 3 z 5

Noční brána Noční brána Peter May

Docela jsem se bála že to bude jen natahování série, která už měla být ukončená, ale bylo to skvělé. Moc se mi to líbilo.

05.07.2022 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Nádherný příběh víc k tomu nemám co říct, snad jen přečtěte si ho

26.06.2022 5 z 5

Panenka Panenka Yrsa Sigurðardóttir

Yrsa opět nezklamala. Netřeba dodávát nic víc musela bych opakovat co už bylo napsáno jinými čtenáři. Snad jen pokud váháte běžte do toho, stojí za to.

06.06.2022 5 z 5

Lepší než život Lepší než život Rob Grant

(SPOILER) Pozor spoiler!
Tak doposlechnuto a jako jo bylo to fajn. Byly tam části u kterých se zasmějete nahlas a pak i části které jsou docela nudné... Za mě byly nejvtipnější ty části kdy z Rimmera zůstal jen hlas a byl zavřený ve vězení s ostatními hlasy a pak ještě když se na scénu dostal toustovač sice nebyl až tak vtipný jako je v seriálu ale i tak byl super.
Poslouchala jsem jako audio knihu

02.06.2022 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Tak tohle je druhý případ kdy se mi líbí stejně film i kniha. Bylo to sice náročné čtení ale stalo to za to. Jak film tak kniha mě stály slzy ale nelituji ani jedné. Rozhodně mohu obojí doporučit.

15.05.2022 5 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Krásné to bylo i po těch letech. A další položka výzvy splněna.

08.05.2022 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

I když jsem už viděla seriál takže jsem věděla jak to bylo, ale i přesto mě to moc bavilo.

06.05.2022 5 z 5

Poslední stanice Poslední stanice Casey McQuiston

Přečteno Takhle Červená, bílá a královsky modrá se mi líbila o mnoho více. Tahle byla taky fajn.

30.04.2022 4 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Přiznám se že mě tahle kniha primárně zaujala vzhledem a názvem. Ale musím říct že to byl skvělý příběh. Rozhodně stojí za přečtení. I slza ukápla

16.04.2022 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

(SPOILER) POZOR SPOILER!!Tak mám dočteno, když skončila první půlka tak jsem si říkala co jste přijde a teda ten konec... No docela se divím že ho hlavní vůbec přežili. Ale ve výsledku se mi to líbilo bylo to dobře napsané.

15.04.2022 5 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Hezké, sladké, vtipné a i když už od začátku bylo celkem jasné jak to dopadne tak mě cosi nutilo číst a číst a číst dokud nebyl konec.

29.03.2022 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

No teda...když už jsem si myslela že vím jak to bylo a kdo zatím stojí tak mi hned další kapitola rozmetala moji teorii na kousky...napínavé od začátku do konce. A další položka čtenářské výzvy hotova.

21.03.2022 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Tak mám dočteno. Byla fajn, jen bylo blbé že jsem od začátku kvůli tomu že jsem kdysi viděla film věděla jak to dopadne což mi normálně nevadí, ale u téhle knihy se mi děj hrozně táhnul...

20.03.2022 2 z 5

Čokoládový klub Čokoládový klub Carole Matthews

(SPOILER) Přečteno... Tak na bych nezačala hned negativně tak řeknu že se mi kniha celkem dobře četla...MOŽNÝ SPOILER!!!! Začnu tím co se mi na knize líbilo otevírají se tu i vážná témata jako je hazardu, drogy...tak to opravdu není jen taková slaďárna jak by se mohlo zdát,to oceňuji jak se kamarádky hlavní hrdiny stavěly k problémům a jak je řešily to se mi líbilo že to nebylo takové to klasické mám trable, ale nikomu to neřeknu a budu je řešit sama a dostanu se do ještě větších problémů.Docela mě pobavilo jak se vypořádaly se zlodějem, který okradl jednu z nich okradl. Tím pozitiva končí.
To že jsem si vybrala na čtení knihu s názvem Čokoladový klub ještě neznamená že tohle slovní spojení musím číst téměř na každé stránce myslím že čtenář pochopí že čte knihu o kamarádkách které mají rády čokoládu a mají svůj ČK ... Pak jsem ještě občas měla chuť jít a proplesknout hlavní hrdinku, protože to co předváděla. Celkově tomu dávám tak dvě a půl hvězdy.

24.02.2022 2 z 5

Poslouchala jsem ve formě audioknihy.Krásné příběhy z krásného a zároveň drsného prostředí. Bylo mi velkým potěšením si připomenout příběhy Jima a jeho šéfa Siegfrieda a všech těch farmářů kteří svá zvířata znají přeci nejlépe.

Jo a navíc další položka čtenářské výzvy odškrtnuta.

30.01.2022 5 z 5