Lepší než život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pokračování Červeného trpaslíka líčí další příhody party kosmických ňoumů ve vesmíru vzdáleném tři miliony světelných let od Země. Všichni společně se tentokrát ocitnou v zajetí nejúžasnější, nejdokonalejší a nepřekonatelné počítačové hry „Lepší než život“, která má jedinou nevýhodu: je tak dobrá, že z jejího systému nelze uniknout zaživa. Jak ovšem víme již z prvního dílu, smrt někdy může být pro život tím nejlepším řešením a putovat po kosmu se stříbřitým hologramovým H na čele může mít svůj půvab....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17212/big_lepsi-nez-zivot-pzi-17212.jpg 4.3485
Série:

Červený trpaslík 2.


Žánr:
Literatura světová, Humor, Sci-fi

Vydáno: , Argo
Originální název:

Better Than Life, 1991


více info...
Nahrávám...

Komentáře (44)

Kniha Lepší než život

DonFilipson
02. června

Pro fanoušky určitě nutnost přečíst. Spoustu věcí je jinak než v seriálu ale knihy mě baví…

wendulka0502
02. června

(+ SPOILER) Pozor spoiler!
Tak doposlechnuto a jako jo bylo to fajn. Byly tam části u kterých se zasmějete nahlas a pak i části které jsou docela nudné... Za mě byly nejvtipnější ty části kdy z Rimmera zůstal jen hlas a byl zavřený ve vězení s ostatními hlasy a pak ještě když se na scénu dostal toustovač sice nebyl až tak vtipný jako je v seriálu ale i tak byl super.
Poslouchala jsem jako audio knihu


haWranka
10. května

Já jsem velká fanynka trpaslíka a líbila se mi i první kniha. Tady už to ale bylo místy moc fantasmagorické i na mě. Super pasáže se střídaly s neskutečně nudnými nebo zbytečnými. A tak dlouhým scénám, popisujícím pro mě nezáživné okamžiky, musely ustoupit vtipné postřehy a myšlenky postav. Asi už další díl číst nebudu a užiju si raději seriál.

Pítrs85
05. května

Knižní Trpaslík je skutečně zvláštní, něco jako kdyby se v BBC utrhli a dovolili natočit sprostější a drsnější verzi. Což neudělali, nutno dodat, že naštěstí, protože takové to "naivní" kouzlo televizního Red Dwarf mi v knížkách chybí. Ale i tak se člověk pobaví, hlavně Smeg Head je pořád Smeg Head... :-)

Kochy84
04. dubna

Temnější než seriál, skvěle napsané, těším se na další díl!

lukaskmn1
07.11.2021

Naprosto geniální.

martin9666
07.11.2021

Příjemné počtení, příběhem jiné ale než seriál. Ideální do MHD.

Pavla181
20.09.2021

Skvělý! Asi patřím mezi hrstku seriálem nepolíbených čtenářů, ale už teď vím, že je to moje nová srdeční záležitost. :)

1