wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Poslouchala jsem ve formě audioknihy. Skvělý příběh,krásně odsýpal, žádná hluchá místa,interetace taky vynikající. Musím říct že druhý díl mě bavil ještě víc než ten první. Ani chvíli jsem se nenudila vřele doporučuji všem milovníkům napětí

26.02.2023 5 z 5

Pod šeptajícími dveřmi Pod šeptajícími dveřmi TJ Klune (p)

To bylo tak krásné, smutné ale moc krásně napsané.

28.01.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Perfektní oddechovka. Vřele doporučuji :)

28.01.2023 5 z 5

Doteky zabitých Doteky zabitých Iva Procházková

Skvělá česká detektivka, moc mě bavila.

15.01.2023 5 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Krásný příbeh o lásce ke knihám a čtení :)

15.01.2023 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Poslouchala jsem ve formě audioknihy v podání Martina Stránského a bylo to super. Sice nic co bych už někde někdy nečetla nebo neslyšela , ale i tak se mi kniha moc líbila a určitě si poslechnu i další díly.

13.01.2023 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Bylo to skvělé, moc mě bavila hlavní dvojice. Ty jejich vtipné přestřelky mě donutily se smát nahlas.

10.01.2023 5 z 5

Delila Greenová má všechny na háku Delila Greenová má všechny na háku Ashley Herring Blake

Krásný příběh.Přečetla jsem za jedno odpoledne jak jsem potřebovala vědět jak to bude dál. Rozhodně doporučuji všem

29.12.2022 5 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

(SPOILER) POZOR SPOILER!
Začnu tím jediným pozitivním a to byli interpreti ti mě bavili hodně.
Samotný příběh už tolik ne, jako proč se hlavní hrdinka jede setkat sama na most bez signálu kde nikdo nejezdí s byť údajným vrahem své sestry? Její myšlenkové pochody, sny, a neustálé omílání kolik její sestře na útěku zbývalo benzínu proboha jestli tohle mělo zvýšit napětí... A to mám ráda příběhy , které se odehrávají na opuštěných místech s omezeným počtem lidí a třeba i za sněhové bouře viz autorova kniha Není úniku která byla skvělá. Tohle nebylo dobrý ani trochu.

13.12.2022 2 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Knihu jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě a byla to první audiokniha kterou jsem poslouchala zrychleně jak jsem ji chtěla mít za sebou. Čekala jsem něco jiného, téma nepochybně zajímavé, ale bohužel mi nesedlo zpracování.

26.11.2022 2 z 5

Příběh o tom jak jedna blbá "legrace" skončila dlouhým vězením mladé maminky. A jak pak musela pomaličku získávat zpět přízeň své malé dcerky. Silný krásně napsaný příběh.

13.11.2022 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Na jedno odpoledne dobrý, žádné wow to sice nebylo. Fajn oddechovka na kterou za týden zapomenu.

12.11.2022 3 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Tak další případ inspektorky je za mnou. A jo dobře se to četlo, i Lottie byla snesitelnější než jindy.

06.11.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Po thrilleru jsem chtěla něco oddechového no částečně jsem to dostala i když se tahle kniha zabývá i vážným tématem... Několikrát jsem si pěkně pobrečela.

30.10.2022 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Nádherný a navíc krásně ilustrovaný návrat do Bradavic.

29.10.2022 5 z 5

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

(SPOILER) Za mě super, náš hlavní hrdina se sice pořád pere a dostává slušné nakládačky, ale aspoň už tak nechlastá.

16.10.2022 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

A svět je růžový, béžový.....Tak po dvou letech je jasno! Včera jsem vyzvedla a ještě večer se pustila do čtení a dneska dočetla.
Shrnula bych to slovy Denisky bylo to super a psycho Já tu sérii prostě miluju. (jsem ráda že autor ten konec nakonec napsal tak jak ho napsal děkuji )

13.10.2022 5 z 5

Případ mrtvého redaktora Případ mrtvého redaktora Josh Lanyon

Rozhodně se dneska vyplatilo oželet seriál a zalézt si s knížkou pod peřinu. Nebylo to sice nějak zvlášť wow ale líbilo se mi to.

10.10.2022 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Skvělá detektivka. Bylo osvěžující po dlouhé době poslouchat detektivku bez podrobně popsaných vražd a vyšetřovatele "supermana".Určitě si přečtu /poslechnu od autorky další.

09.10.2022 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Nebylo to úplně nejhorší, ale jsem ráda že už je konec. Fabian Risk mi k srdci nijak zvlášť nepřirostl. Ale byla jsem jen zvědavá jak to celé skončí.

25.09.2022 3 z 5