wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Dočteno!
A jo líbilo se mi to. I když hlavní hrdinka byla občas na víc než facku. Yaël je ambiciózní žena, skvělá tlumočnice, která žije jen svou práci. Tohle je příběh o tom jak se naučit vypnout a trávit čas se svými blízkými a ne jen prací.

23.10.2021 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Odpoledne jsem doposlechla a teda musím říct bylo to super.
Hlavní hrdinka mladá farářka která se kromě výchovy své pubertální dcery a práce v nepříliš přátelském prostředím malé vesnice se musí vyrovnávat se svou temnou minulostí. A ještě musím moc pochválit výběr interpretky Jitka Ježková byla úžasná Vřele doporučuji všem milovníkům napětí.

18.10.2021 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Až na pár malých drobností se mi kniha moc líbila.

18.10.2021 4 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

(SPOILER) Tak mám konečně dočteno, bylo to fajn, ale ty předchozí byly lepší.

Tady už na mě bylo těch detektivů s "problémy" docela hodně.
A taky žádné překvapení ohledně pachatele chameleona který se "skrývá" policii takřka pod nosem.

25.09.2021 3 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Další dočtená,to bylo tak hezké, sladké a úžasné. I když už dávno nejsem cílová skupina tak mě kniha moc bavila i když mi chvilkama bylo hodně smutno.

14.08.2021 5 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Žádná velká hitparáda to nebyla. Nic překvapivého,ale jako letní čtení k vodě je to ideální.

14.08.2021 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Jako ty předchozí moc se mi líbila, jen asi potřebuju hodně rychle nějaké pokračování,protože potřebuju vědět co bude s Lottie dál.

14.08.2021 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Tak to bylo to milé, sladké, hrozně moc se mi to líbilo. :)

03.07.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Přesně takovou pohodovou knihu to chtělo.Jak to vypadalo na takovou tu lacinou eroťárnu tak se z toho vyklubal hezký příběh.

25.06.2021 5 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

A jo byla fajn, nenadchla, neurazila. Splnila přesně to co měla, přenesla mě do prosluněného kraje plného levandule, jídla, vína na oddech ideální.

30.05.2021 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Byla fajn, i když mě ta holka chvilkama strašně vytáčela tal i tak jsem si to čtení moc užila. I když za mě zůstává mou srdcovkou zůstává Kulti ten se mi líbil ze všech nejvíc.

23.05.2021 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Moc se mi do ní nechtělo, ale byla super. Z té vraždy jsem podezřívala kdekoho, ale ten kdo to nakonec udělal to mě nenapadlo a to je pro mě správná detektivka/thriller kdy mě autor až do konce tahá za nos. A to Nesbø umí.

06.04.2021 5 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Moc se mi do ní nechtělo.Musela jsem si sice zvykat na to pomalejší tempo, ale vyplatilo se. Kniha mě moc bavila :)

29.03.2021 5 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Další dočtená! Teo to zas superhrdinsky vyřešil. Až teda na ten konec...

15.03.2021 3 z 5

Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť Filip Rožek

Doposlechnuto! Dlouho jsem se této knížce vyhýbala, protože jak má něco obrovský úspěch a obrovskou reklamu která na člověka leze odevšad tak tak trochu ztrácím zájem, ale v tomhle případě jsem udělala moc dobře že jsem to zkusila. Bylo to nádherné.
Víc k tomu nemám co říct. Moc a moc se mi to líbilo.
A jako příjemný bonus byl pro mě byl jeden z mých nejoblíbenějších českých herců Ivan Trojan který ji bravurně namluvil.

02.03.2021 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Rovnou se přiznávám asi v půlce jsem to chtěla vzdát, ale jsem docela ráda že jsem vytrvala až do konce. Jsem ráda že jsem tomu dala druhou šanci, poprvé když jsem ji zkoušela poslouchat jako audio tak mě to nebavilo ani trochu. Ale stále zůstává mou ❤️Muž jménem Ove.

14.02.2021 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Měla jsem ji přečtenou během jednoho dne... Takže to myslím dost vypovídá jak moc se mi líbila! ❤
Určitě se brzy pustím do dalších dílů.

11.01.2021 5 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Kdyby to nedopadlo tak jak jsem si hned o začátku myslela tak by mě to bavilo víc.

12.12.2020 2 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Zklamání, nic víc čekala jsem něco jiného, vlastně by stačilo přečíst si začátek a epilog a ten zbytek vynechat. Normálně mi střídání časových linek nevadí, naopak mám to celkem ráda, ale tady jsem se v tom ztrácela...

11.10.2020 2 z 5

Heatová a žhavá odhalení Heatová a žhavá odhalení Richard Castle

Byla moc fajn,dobře se četla. Nemám co bych vytkla.

15.08.2020 5 z 5