Lituji, čekají mě

Lituji, čekají mě

Ambiciózní Yael žije jen svou prací a nemá čas ani na přátele. Pak potká bývalého kamaráda Marca, který před lety bez vysvětlení zmizel. Yael i díky němu nachází cestu ke svému zapomenutému bezstarostnému já. Uvědomuje si ale, že její city k Marcovi nejsou kamarádské. To ji staví před nelehký úkol - najít rovnováhu mezi láskou a kariérou. Jak má obstát v náročné práci a zároveň věnovat dostatek času novému vztahu, aby Marca znovu neztratila?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/336192/lituji-cekaji-me-vXa-336192.jpg 4.190

Désolée, je suis attendue

Romány, Pro ženy
Vydáno:, Motto

Leniii

Skvělá oddychovka, velmi čtivá, pro podzimní počasí...knížka mě moc bavila a to že to skončilo happyendem, to snad ani nemohlo dopadnout jinak :) autorka nezklamala ani u třetí knihy...

Rind

Po dvou psychicky vycerpavajicich knihach jsem chtela oddychovku. Nenarocnou. Je to nenarocna oddychovka, ale i tak podle me neni na vic nez 2,5*.

cecik

Čekala jsem tragikomický příběh o ambiciozní a zaneprázdněné ženě, která se denně míjí se svou životní láskou..bla bla. Jsem moc ráda, že má očekávání kniha nesplnila. Nádherný popis člověka, který si vlastně ani neuvědomuje, že je závislý, a že se sám přivádí k úplnému konci, jak fyzickému, tak psychickému. Nic není ale dokonalé. Já osobně bych nechala některé pasáže více rozvinout. A pak i ten konec by si podle mě zasloužil několik slov, vět, navíc.

emma_belle

Knížku jsem si pořídila na základě jednoznačného zamilování knížek Štastní lidé..
Tento příběh je opět velmi dobrý a plyne naprosto přirozeně.
To paření kamarádů na začátku mi nebylo úplně blízké, ale zase já nikdy nebyla takhle divoká, takže nemůžu posoudit. Líbí se mi ten přerod v kariéristku a jak můžeme cítit prázdnotu hlavní hrdinky.
A samozřejmě budeme mít happyend (který by mohl být trošku delší..).

Anie94

Je fakt, ze kdyz jsem cetla Stastni lide....byla jsem znechucena, ale tuhle knizku jsem zhltla behem chvile a byla jsem prijemne prekvapena jak se autorka s kazdou knizkou zlepsuje...:)

mone

Banální příběh pro nenáročné čtenáře. Oddychovka možná, ale taková nijaká.

HDosoudilová

Chtěla jsem něco oddechového a od této autorky už jsem dvě knihy četla, takže to byla celkem jistota. Děj se mi možná líbil o něco více než u dvou předchozích knih, bylo to krásné a čtivé.

Coccinelle

Ke knize jsem se dostala náhodou a na základě recenzí jsem se na ní opravdu těšila. No, nakonec jsem myslela, že to ani nedočtu....téma je určitě zajímavé, aktuální, ale mě prostě nevyhovuje autorčin styl psaní.

estwen

Uuuuuf.... Po Šťastní lidé čtou a pijou kávu jsem se bála, co tahle bývala psycholožka zase sesmolí za klišoidní červenoknihovnový blábol. První polovina knihy mě bavila moc - jo, tohle je ze života workoholika, který má fakt vážný problém a vůbec si to neuvědomuje. Druhá půlka začala být mírně klišé - objeví se jediný muž jejího života a vyléčí jí. Závěr = klišé, které ale zas tak nevadí a člověk je vlastně rád, že to dobře dopadlo. Knížka je oddechovka na dovolenou, má reálný základ v problémech dnešní doby a v rámci žánru a cílové skupiny čtenářek je asi jedna z těch lepších.

jankaander

Čtivé,krásné..................
Kniha se mi velmi líbila,nemohla jsem se odpoutat,styl psaní mi vyhovoval,doporučuji

tatafa

K této knize jsem se dostala, dá se říci, naprosto omylem, jak už je mým dobrým zvykem. a musím říci, že jsem ani na okamžik nelitovala. Příběh obsahuje vše, co mám u knížek ráda - přestřelky mezi hlavními hrdiny, přátelství i tajemství a pořádné jiskření mezi hlavními postavami. Ačkoliv mne Yael opravdu velice často vytočila doběla, přesto a možná právě proto jsem si čtení velmi užila a stala se autorčinou fanynkou, protože takto gradující a živé romány pro ženy jen tak někdo nedovede.

HoneyBunny

Ten příběh je tak úžasnej, že jsem to nevydržela a ještě před dočtením píšu:) Je to o poměrně sobecký kariéristce (jejíž jméno neumím vyslovit) a o krásný Francii a teď po polovině to vypadá i na trochu tý lásky...... Hlavně jsem ráda, že vím jak vypadá français business i z jinýho pohledu než od milovanýho Clarkeho;)
,,Musím jít. Lituji,čekají mě...."

Lucie89

Na romantiku a červenou knihovnu moc nejsem, nicméně tahle knížka se mi líbila. Snad brzy narazím na obdobnou, která pojednává jak o kariéře, tak i osobním životě. :)

Peace

"Nechám se nést životem, protože se může stát cokoli."

Další fajn oddechovka od této autorky. Nevím, zda je to překladem, ale chvílemi mi věty přišly zbytečně toporné. Jinak má kniha velmi dobrou myšlenku, takže jejím přečtením nic nepokazíte ;o)

Ivuska97

Tak tahle kniha je vážně dobře odvedená práce! Sjela jsem jí během dne a nic bych jí nevytkla. 5* ❤

Alča I.

Čtivé, jednoduché, hezké letní čtení. Líbilo se mi

lidunka1

A. Martin-Lugand umí psát. Je dobrou psycholožkou a ač obal knížky může vypadat jako "slaďák pro ženy", není tomu tak. Knížka se mi líbila.

LibraryGirl

Tak tento příběh se mi četl trošku hůře. Bylo to takové kostrbaté. Šťastní lidé se mi četli rychleji a víc to utíkalo. Yaël byla opravdu velká workoholička, už jsem si říkala, kdy ji klepne z takového množství práce a stresu. Práce by měla mít hranice, život není jen o dřině, ale také o radosti a odpočinku. Ale i tak se mi to líbilo. Agnès píše s lehkostí a postavy jsou uvěřitelné a sympatické, já se rozhodně těším, že vydají další její knihy.

bookcase

Tak to se dalo, autorka se zlepšuje s každou další knížkou. :-)

petra4080

Čte se příjemně, ale nijak zvlášť mě kniha nenadchla. Tak hlavně že to všechno dobře dopadlo, že? :-)

Stefi123

Moc pěkně napsané ,dobře se mi četla ,jen je škoda ,že skončila jednou větou ,ale to je na čtenáři a jeho další fantazii .Tady si člověk uvědomí ,že práce není vše .

Evik84

Moc hezká knížka, dobře se čte, zajímavý příběh. Měla ale docela rychlý konce, vlastně v jedné větě. Ale doporučuji.

kristyna1301

Velká spokojenost, kniha se moc dobře četla. První kniha autorky Šťastní lidé čtou a pijou kávu byla pro mě trochu oříšek, ale druhým dílem a i touto knihou si mě autorka získala. :) Těším se na další knihy. :)

Ditules

Pěkná kniha o jedné byznysmence, která se naučí, že práce není všechno... K tomu si připočtěte prostředí Francie a i čtivý styl autorky.

kalinka99

Knížka mě příjemně překvapila. Byla velmi čtivá. Jen škoda, že ten konec nebyl více rozvinutý. Prostě milá oddechovka.

klodnerovic

Přestože kniha splnila veškerá moje očekávání - sáhla jsem po ní coby po oddechovce, u které bych si mohla případně i trochu pobrečet -, cosi mi na ní vadilo. Nebyla jsem s to definovat co, ale dnes, týden po dočtení, mi to došlo. Byla to nereálnost, s níž byly vykresleny vztahy mezi hlavní hrdinkou, její sestrou a jejich společnými kamarády. Yael a její věčné "Nemůžu. Mám moc práce." je sice pěkně s ... štvalo, ale stejně jí vždycky odpustili. Což od nich, potažmo od autorky bylo hezké, ale ... Vážně? Jako bychom všichni nevěděli, že ve skutečnosti to je trochu jinak. Jinak ... se mi ale "Lituji, čekají mě..." líbilo. S výjimkou konce. Ten autorka poněkud obyla. Ale kdo ví? Třeba si jen připravovala půdu pro případné pokračování ;-).

Marluksa

Agnès Martin-Lugand prostě nezklame! ;-) Příjemná romantická oddechovka, která má až neuvěřitelný spád i náboj. :-) Žádná zbytečná omáčka, což oceňuji. Emotivní a odpočinková záležitost, opět těžce odložitelná, když se začtete. Jen ten "dobrý konec" je na můj vkus trochu zbytečně strohý. Každopádně uděluji 4**** a to z jediného důvodu, ze všech tří knih, které jsem od autorky četla, mi přišla tahle asi nejslabší.
I tak ovšem doporučuji, zvlášť, máte-li pocit, že jste zahlceni knihami nahánějícími hrůzu a plnými napětí a strachu. :-)

sabca

První kniha této autorky, kterou jsem četla. Hrdinka knihy Yael je posedlá prací a zanedbává přátelé, rodinu a brání se vážnému vztahu. Ale nakonec zjistí, že i ta nejzajímavější práce nestačí ke spokojenému životu. Kniha stojí za přečtení

Šánka

Příjemná odpočinková kniha, nic náročného, ale četla se moc dobře.
Autorka i zde vytvořila další svéráznou hrdinku, která má práci jako hlavní náplň a na osobní život, přátele, rodinu a lásku jí už nějak nezbývá čas. Takže komu vadila Diane v předchozích knihách ,, Šťastní lidé....", že jen stále kouřila, Yael nekouří, ale stále pracuje, což by někomu mohlo také vadit :-).
Na dny pracovního volna velmi milé čtení.