Lituji, čekají mě

Ambiciózní Yael žije jen svou prací a nemá čas ani na přátele. Pak potká bývalého kamaráda Marca, který před lety bez vysvětlení zmizel. Yael i díky němu nachází cestu ke svému zapomenutému bezstarostnému já. Uvědomuje si ale, že její city k Marcovi nejsou kamarádské. To ji staví před nelehký úkol - najít rovnováhu mezi láskou a kariérou. Jak má obstát v náročné práci a zároveň věnovat dostatek času novému vztahu, aby Marca znovu neztratila?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/336192/lituji-cekaji-me-vXa-336192.jpg 4209

Désolée, je suis attendue

Romány, Pro ženy
Vydáno:, Motto

Kniha Lituji, čekají mě

Chika

Super oddechovka a náhled do života, kde je pro člověka práce prioritou, až zapomíná na své blízké a hlavně svůj vlastní život. Bavilo mě to, líbilo se mi. Knihy této autorky mám ráda. Tohle už je čtvrtá, co jsem četla. Líbil se mi lehký odkaz na knihu "Štěstí mi uniká mezi prsty". Posledních 100 stran jsem musela přečíst jedním dechem.

Lofda
30.12.2018

Od autorky jsem četla už dvě knihy, takže to byla tak trochu sázka na jistotu. Svým způsobem byla knížka také plná smutku jako ty předchozí, ale tady úplně jinak. Moc se mi líbilo toulat se s Yael po francouzském jihu, někdy bych ráda všechna ta místa viděla osobně, nejen na google mapách.

martinkaLLL
06.12.2018

Super odpočinková. Rozhodně budu doporučovat. Jen jsem dala za závěr o hvězdičku méně, zrovna ten bych chtěla mít více rozepsaný, ale jo, budu doufat v pokračování.

okeey
09.11.2018

Co s člověkem udělá věčný pracovní stres a žádný odpočinek? Nejen o tom je tahle kniha, která se četla jedním dechem. Yaël je naprostá workoholička, nic jiného než práce ji nezajímá, až se to dostane do takové fáze, že se to podepíše na jejím zdraví, neví co je za roční období apod. Po 4 letech, co neměla ani jeden den dovolené, jí šéf nařídí 3-týdenní dovolenou a tam právě pořádně začíná příběh. Skvělé čtení, doporučuji!

petula22
06.11.2018

Velmi čtivá, příjemná oddychovka. Příjemné překvapení : propojení postav z knížky Štěstí mi uniká mezi prsty. Líbil se mi popis stylu života ve Francii.

cukrovka
09.09.2018

Velmi čtivá knížka. Hlavní hrdinka mě zpočátku velmi štvala tím, jak byla pohlcena jenom prací a vše ostatní pro ní nemělo smysl. Postupně přichází na to, že v životě je potřeba si udělat místo pro rodinu a přátele. Příjemný a poučný příběh.

kudrdlinka
08.09.2018

Je to příjemná a čtivá oddychovka. Hlavní hrdinka mě chvíli štvala, chvíli jsem ji fandila, chvílemi mě dojala. Konec byl docela rychlý, ale třeba se někdy s Yael ještě někdy setkáme :)

Monni
27.08.2018

Po kriminálkách jsem měla chuť úplně na jiný žánr a sáhla jsem po této knize a rozhodně nelituji. Kniha mě úplně dostala. Dokonce musím přiznat, že i slzička ukápla. Jediné co mě mrzí je , že na začátku mi příšlo zbytečně moc rozepsaná ta její pracovní náplň a schůzky a potom co mě teda úplně dostalo je ten konec.... tam sem si říkala jen PROČ? proč je tak utnutý, proč autorka nepřidala třeba ještě jednu nebo dvě kapitolky. To jsem docela nepobrala, ale i tak si kniha zaslouží 5* a rozhodně ji doporučuji :)