Weasley Weasley komentáře u knih

Projekt Loty Projekt Loty Jacqueline Wilson

Jacqueline Wilson je prostě skvělá spisovatelka pro mládež, co si budeme povídat. Ani tahle kniha nezklamala. Určitě jedna z mých oblíbených.

Zlaté srdce Tracy Beakerové Zlaté srdce Tracy Beakerové Jacqueline Wilson

Kdo by nemiloval Tracy Beakerovou? To legrační dítě s rozcuchanými vlasy? Tenhle příběh o Tracy mě však zklamal. Nevím, možná jsem od něj čekala více. Co mi ale dost vadí i u dalších knih od Jacqueline je nízký počet stran. Pokuď se však chcete zasmát a odpočinout si, určitě po téhle knize šáhněte!

Dívka, 15, milá, ale praštěná Dívka, 15, milá, ale praštěná Sue Limb

Úžasná kniha o dospívání se vtipem. Myslím, že tato série knih nemá žádné konkurenty. Počte si jak teenager tak i starší.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Řekla bych, že právě Stmívání je nejlepší kniha z celé Twlight ságy. Sice ze začátku mě moc nenadchla, ke konci však už začala být víc než zajímavá, a tak jsem jí přečetla jedním dechem.
Asi mě dost mrzí, že tuto ságu hodně lidí odsuzuje, i přesto, že jí ještě nečetli. Možná, že kdyby si jí přečetli změnili by na ní názor. Neříkám, že je tato knížka bůh-ví-jak dobrá, ale znám i hodně knížek, které jsou o dost horší.
Forma psaní mě vyhovovala a tak se knížka četla dá se říct sama. Bella mi přišla rozhodně lepší než ve filmu, vlastně všechno v knize mi přišlo lepší.
Knížka stojí za přečtení, hledáte-li pořádné tajemno a romantiku.

Líza Bublina Líza Bublina Jacqueline Wilson

Další krásná kniha. Tuto bych ale spíše doporučila mladším čtenářům, myslím však ale, že ani ti starší dílem nepohrdnou. Opět mě ale zklamala délka knihy.

Holka na hlídání Holka na hlídání Jacqueline Wilson

Myslím si, že tato knížka patří mezi ty slabší od téhle skvělé autorky. Ovšem se čte krásně, jako všechny její knížky. Zarazila mě krátká délka knihy. Byla jsem velmi zklamaná. Ale děj zase tak špatný nebyl.

24.06.2013 2 z 5

Jacky snílek Jacky snílek Jacqueline Wilson

Krásná kniha o životě autorky. Je napsaná zábavou formou, takže i malí čtenáři si v ní najdou to své. Kniha je plná pěkných fotek Jacqueline Wilson, když byla ještě málá. Tahle britská dáma, byla neskutečně roztomilé batole. :)

Kočičí mumie Kočičí mumie Jacqueline Wilson

Příběh malé dívky, pro kterou je těžké říci poslední sbohem své milované kočičce.
Autorka napsala už i lepší knížky, takhle se však taky dobře čte.

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

Myslím že opět jedna z nejlepších knížek od téhle autorky. Tenhle příběh mi taky něčím přirostl k srdci. Autorka si vždy vybírá krásná jména a své postavy umí skvěle popsat, tak, že se do nich můžete i zamilovat- třeba jako já jsem se zamilovala do Willa. :D
Knihu jsem sice četla už hodně dávno, ale určitě bych se nebránila, přečíst si jí znovu. Jak už se tady psalo, autorka má prostě své osobní kouzlo, kterým přiláká hodně čtenářů.

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Další skvělá kniha Jacqueline Wilson. Už od samého začátku jsem autorce hltala každé slovo. Nevím jak to dokáže, ale Jacqueline si vždy vybere téma, které je zajímavé, realné a nad kterým se musíte někdy i zamyslet. A to se mi na tom líbí. Knížky od téhle spisovatelky si klidně přečtu i na staré kolena, protože ty mě vždy rozesmějou, ale i rozpláčou. Obzvlášť tato.

Malé sladké lži Malé sladké lži Lauren Conrad

Po překvapivém závěru první knihy jsem tu druhou přečetla jedním dechem. Možná, že se mi tato kniha líbila o něco více než ta předchozí. Kniha se velmi příjemně čte a snadno se s postavou Jane sžijete. Někdy jí sice musíte vynadat, jak naivní je, ale prostě ona by to jinak ta naše Janie nebyla.
Stoprocentně doporučuji. Už mám doma třetí díl, těším se, až ho začnu číst.

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Mě se tato knížka velice líbila. Sice začátek mě moc neuchvátil, ale od poloviny se knížka začala vyvíjet velice překvapivě. Nikdy bych neřekla, že by mě knížka o dívkách, které byly obsazené do reality show nějak bavila, ale popravdě mě bavila. Líbilo se mi jak autorka popisovala své kamarádky, bohužel mi vadilo jak hrozně moc byla hlavní postava naivní. Ale kdo někdy není, že?
Hrozně jsem se těšila, až si přečtu další díl.

Přežít Přežít Jacqueline Wilson

Popravdě, příběhy Tima mě nikdy moc nebavily. Hodnocení zvednul až kamarád Piškot.

24.06.2013 2 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

První kniha, kterou jsem si od této spisovatelky přečetla. Bohužel mě zklamala. Nápad byl velmi dobrý, ale bohužel se to hrozně rychle všechno seběhlo. Bylo to pro mě takové odfláknuté. V jedné kapitole se stalo tolik věcí, tak si myslím, že to bylo zbytečně uspěchané.
Ovšem chci si koupit i druhý díl, protože jak jsem psala nápad se mi líbil. Snad už ale ten druhý díl nebude tak uspěchaný.

24.06.2013 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Rowlingová mě potěšila, že napsala Bajky barda Beedleho i pro nás mudly a tak nějak jsme se mohli podívat, jaké pohádky čtou rodiče svým dětem v kouzelnické říši. U mě stoprocentně vítězí Příběh tří bratří a Mágovo chlupaté srdce. Ovšem, všechny povídky jsou netradiční a plné nápadů.

24.06.2013 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Poslední díl je tady. Myslím, že každý z nás se chtěl dočíst, jak to vlastně všechno skončí, ale když jste dočetli tenhle poslední díl, chtělo se vám brečet jak rychle to vlastně celé uběhlo. Rowlingová mě přesvědčila, že právě ona je Paní spisovatelka. Myslím, že poslední díl má v sobě nejvíce emocí, a že ani pro autorku nebylo jednoduché rozloužit se s řadou skvělých postav, kterým jsme museli v průběhu čtení říci sbohem. Milovala jsem dvojčata Weasleyová, proto jsem si i pobrečela.
Jsem hrdá, že můžu říct "Jsem Potterhead."

24.06.2013 5 z 5

Pro mě jeden z nejlepších dílů. Konečně se Harry dozvídá něco bližšího k zabití Voldemorta. Stejně pořád nechápu, jak tohle všechno dokázala Rowlingová napsat. Obdivuju jí. Skvělá práce.

24.06.2013 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Jako všechny předchozí se skvěle čte, je plná napětí, přátelství... prostě další úžasná kniha, od úžasné spisovatelky.

24.06.2013 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Nemůžu si pomoct ale obdivuju Rowlingovou za její nápady. Už jen ty tři díly předtím byly plné napětí, akce... tímto vůbec nezklamala. Mistrovstí světa ve famfrpálu bylo úžasné spestření. A informace, že existuje na světě více kouzelnických škol mě jen potěšila. Přesto pořád nechápu, proč mi tedy ještě nepřišel žádný dopis.

24.06.2013 5 z 5

Pro mě nejlepší díl z celé série. Máte strach jaký to vlastně nebezpečný zločinec chce zabít Harryho a pak na vás čeká příjemné překvapení. Sirius s Lupinem patří rozhodně mezi nejlepší postavy knihy.