Holka na hlídání

Holka na hlídání https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23184/holka-na-hlidani-23184.jpg 4 136 12

Ahoj. Já jsem Sadie a je mi skoro devět. Máma pracuje jako au-pair, ale o mě se už samozřejmě starat nemusí. Postarám se o sebe sama – a levou zadní. Což je pro mámu velké štěstí, protože teď, když má chřipku, se musím starat já o ni – a ještě jí pomáhat s hlídáním dětí!

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

The Mum-Minder , 2007

Štěpinambura
23.09.2022 5 z 5

Krásná, milá a malá kniha pro lehkou relaxační hodinku.

Eliška12
01.09.2018 3 z 5

Pěkná kniha , moc obdivuju jak se Sadie dokázala starat o děti někdy lépe než dospělí .Kniha je sice spíš pro mladší , ale jako všechny od Jacqueline je vhodná pro všechny . Některé části byly i docela vtipné i když pro Sadie často musely být velmi náročné .

DancerJaneBooks
13.04.2018 5 z 5

Tato knížka byla moc hezká. Sice byla zase pro mladší čtenářky, jenomže jsem v mých mladších letech jaksi nestihla přečíst všechny ty kratší knížky od této autorky, tak je čtu teď, protože i tak chci přečíst všechny knížky od Jacqueline Wilsonové. Sadie mi byla sympatická a hlavně byla moc hodná a obětavá, že se dokázala skoro sama postarat o čtyři zlobivé děti a to jí vlastně bylo teprve osm. Byla taky hodně vtipná. Líbilo se mi na té knížce taky to, že si to vlastně Sadie psala jako deník a ten poslední odstavec mě opravdu pobavil: ,,Pokud zítra nepůjdu do školy, nebudu moct odevzdat svůj prázdninový deník. A co z toho vyplývá? Že jsem tenhle tlustý sešit popsala úplně zbytečně! " :D

Kačkaknihomol
29.03.2017 5 z 5

Líbila se mi a líbí se mi doteď. Když jsem na tuto knihu dělala čtenářský deník, strašně jsem se těm zápletkám smála. Vtipná kniha.

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)

Ika6
16.01.2015 3 z 5

Knížka byla moc krátká,ale líbila se mi.
Sadie byla hrozně statečná a obětavá,když se dokázala postarat o čtyři děti a to jí bylo teprve osm.

Jusťa
11.01.2015

Jacqueline nikdy nezklame.

jolli
19.04.2014 4 z 5

mě se tahle knížka líbila, taková milá oddechovka :) Možná už jsem na ni moc stará, ale je to jedna z mých nejoblíbenějších od Jw

cass
09.04.2014

Je to docela krátká knížka ale je pěkná. I když pro mladší čtenářky.

Weasley
24.06.2013 2 z 5

Myslím si, že tato knížka patří mezi ty slabší od téhle skvělé autorky. Ovšem se čte krásně, jako všechny její knížky. Zarazila mě krátká délka knihy. Byla jsem velmi zklamaná. Ale děj zase tak špatný nebyl.

Dep8
15.12.2012 5 z 5

Milovala jsem knihy od Jacqueline! :-)

Mikiem
10.02.2012 5 z 5

Věřím,že se Vám bude líbit,doporučuju:o)

Jacqueline Wilson
britská, 1945
2010  93%Vzdušné zámky
2005  81%Holka z popelnice
2002  77%První láska
2004  84%Půlnoc
2005  80%Nejlepší kamarádky

Kniha Holka na hlídání je v