Jacky snílek

Jacky snílek https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4523/jacky-snilek-4523.jpg 4 185 24

Životopis oblíbené spisovatelky. Každý zná Tracy Beakerovou, nejoblíbenější postavu Jacqueline Wilsonové, ale co čtenáři vědí o samotné spisovatelce? V této fascinující knize můžete zjistit… Dozvíte se, jak Jacky ráda četla i psala povídky. Podle jejích představ to byl nejlepší způsob, jak strávit volný čas - zmizet v imaginárním světě. Od prvního románu, který napsala - Seznamte se s Larvovými - bylo jasné, že má tahle dívenka velmi živou fantazii, ale kdo mohl tušit, že se z ní jednou stane spisovatelka a získá za svou práci spoustu ocenění? Jacqueline Wilsonová se narodila v Bathu roku 1945, ale téměř celý svůj život prožila v Kingstonu nad Temží. Odmalička chtěla být spisovatelkou. Pracovala v jednom nakladatelství a jako novinářka. V současné době žije v Surrey a má jednu dospělou dceru.... celý text

Biografie a memoáry , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Jacky Daydream , 2006

KajusaKil
28.03.2024 5 z 5

Krásně zpracovaný životopis prolínající se s příběhy, které dobře známe.

@knihomolnice
23.09.2022 5 z 5

Jeden čas tohle byla moje nejoblíbenější knížka vůbec a četla jsem jí pořád dokola. Nejvíce se mi líbily fotky v knize.

VioletMokrasova
23.01.2022 4 z 5

Kniha Jacky snílek vypráví o životě autorky. Hodně jsem se toho dozvěděla a dostala jsem nápad na knížky. Líbili se mi i otázky na konci kapitoly. Jsem taky hrooozně moc ráda že má Jacky narozky ve stejný den jako já!

Karathen
04.02.2019 5 z 5

Od nějakých cca 11 let, kdy jsem narazila v knihovně na knihu Vadí nevadí, miluju knížky Jacqueline Wilsonové. Takže tuhle jsem samozřejmě nemohla vynechat. Otázky na jednotlivé knihy na konci kapitoly se mi líbily.

Kačkaknihomol
10.04.2017 5 z 5

Výborná kniha.

Damaj
31.01.2017 5 z 5

Skvělá knížka - vlastně životopis autorky

lucille48
18.07.2016 2 z 5

Tak tohle dílo jsem nedočetla, a to je co říct, protože obvykle dočítám, i když mě kniha neosloví. Odkazy a reklamy v díle na knížky, které napsala, ačkoliv jsem je téměř všechny četla, mi připadaly nevhodné, narušující. Celistvý příběh o Jacqueline bych četla raději.

zuzi509
13.07.2016 5 z 5

Nádherné vyprávění z děctví Jacquelin Wilsonové. Krásná tvorba. Jsem opakovaně překvapena.
Miluju J.W. A opravdu moc mě překvapilo že jsem skoro ve všem stejná jak Jacky.

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Bylo zajímavé poznat život své oblíbené autorky a poznat co ji motivovalo

Kaki321
05.04.2015

Wow!
Já jsem skoro brečela, když jsem zjistila, že jsem na konci knížky.
Kvízy na konci kapitoly, to je dobrá věc. Zajímalo by mne, kdo to
vymyslel, jestli Jacky nebo Nick. Dokonce mě překvapilo jak jsme si s Jacky podobné..
Teda až na pár maličkostí.

Doporučuji všem, kdo chtějí něco zjistit o super spisovatelce!!

elfinkaa97
17.03.2015 2 z 5

Jacqueline Wilsonová je jedna z mých nejoblíbenějších autorek, takže když jsem sáhla po její autobiografii, čekala jsem něco víc. Nezaujalo mě to a téměř celou knihu jsem přečetla jen proto, že nerada nechávám knihy rozečtené

Ika6
03.01.2015 5 z 5

Myslím,že jsem si s Jacky podobná v hodně věcech,až na to,že mám ráda tělocvik. :)

Jusťa
01.01.2015

Nádherná kniha.

Andy-Mandy
17.11.2014

Jacquline ma nádherné knihy.. Tato byla dobra ale ne skvělá...

jolli
15.11.2014 5 z 5

myslela jsem si, že mě tahle knížka nebude bavit ale opravdu super, akorát žárlím, že jí se její sen splnil...

SabinaV.
18.06.2014 3 z 5

Takový pěkně napsaný příběh o celkem tuctové rodině před lety... Jenom mi přišlo, že Jacky psala velkou část knihy o výtvorech SVÝCH oblíbených autorů :-s

Linu
18.08.2013 4 z 5

Pěkně napsná kniha mě místy malilinkato nudila, ale jinak skvělý (opět) :-).........

Weasley
24.06.2013 5 z 5

Krásná kniha o životě autorky. Je napsaná zábavou formou, takže i malí čtenáři si v ní najdou to své. Kniha je plná pěkných fotek Jacqueline Wilson, když byla ještě málá. Tahle britská dáma, byla neskutečně roztomilé batole. :)

Verousek
03.06.2012 5 z 5

Asi moje nejoblíbenější knížka od JW :)

Slečna L.
14.03.2012 5 z 5

Poslední kniha, která se mi dostala do rukou a mám chuť si jí přečíst znovu. Jacqueline je báječná!

Jacqueline Wilson
britská, 1945