Zlaté srdce Tracy Beakerové

Zlaté srdce Tracy Beakerové https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31390/zlate-srdce-tracy-beakerove-31390.jpg 4 150 21

Tracy Beakerová série

Na Skládce, tedy v dětském domově, slaví všichni svátek svatého Valentýna, ale Tracy Beakerové připadají všechna ta přáníčka a dárečky sentimentální a trapná… dokud sama také nedostane dárek! Malý Péťa by s ní totiž rád chodil, a proto se rozhodne, že jí dá velmi drahocenný přívěsek po babičce – zlaté srdce. Tracy je nadšená – musí mít obrovskou cenu! Třeba by ho mohla prodat za spoustu peněz nebo ho vyměnit za něco ještě lepšího! Vymění nakonec zlaté srdce v televizním pořadu pro děti vysílaném živě? A může se stát, že se i Tracy Beakerová zamiluje? To všechno se dozvíte v úsměvném pokračování příběhů u nás již dobře známé hrdinky... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Tracy Beaker´s Thumping Heart , 2008

KajusaKil
29.03.2024 4 z 5

Dodatek k Tracy, který úplně nenadchnul, ale ani neurazil. Nízký počet stran, a také vtipů.

haki34
23.12.2022 4 z 5

s Tracy jsme se před časem seznámili v rámci Vánoc, takže kdž kámoška nabízela k zapůjčení knížky z vyřazené knihovny, hned jsem po ní hmátla :) a pobavila jsem se...držkatá Tracy, toužící po lásce. Sebestředná, s bohatým slovníkem a odhodláním urvat si od života co to jen jde...jen ta máma, jen ta máma..Tentokrát je Valentýn, a mimo něj se Tracy shlédne v karaoke soupravě a elevizním moderátorovi. A co mslíte, jak to dopadne ? má nakonec Tracy srdce ze zlata ?
Opět také edukativní, hořkosladké, smutnoveselé. Za mě velmi dobré a doporučuji !

KajkaMicinka
11.06.2019

Kniha se mi líbila. Děj se odehrává v dětským domově, v období valentýnu. Kniha je taková románek, je dobrá i na odpočinek. Měla jsem ji přečtenou za chvíli. Jelikož jsem šla do knihovny až ve 3 hodiny. Neměla jsem tolik času číst, protože jsem byla celý de n venku...

Damaj
28.07.2018 2 z 5

Miluji knihy od J. Wilsonové, ale tato mě zklamala, moc krátká, uspěchaná a děj taky nic moc.

DancerJaneBooks
01.03.2018 5 z 5

Veselá a zamilovaná knížka :) Sice trošku kratší, ale aspoň jsem ji mohla přečíst za jedno nudné odpoledne, když není co dělat. Jacqueline je Jacqueline.

Kačkaknihomol
11.03.2017 3 z 5

Tracy Beakerovou jsem jako malá milovala, ale i když mi bylo nějakých osm let, tento příběh mně moc nezaujal. Když se k téhle knize vracím teď, souhlasím s osmiletou já, ale ještě ji trochu doplním. Tato kniha mi na Jacqueline přijde prostě uspěchaná. Navíc tato padesátistránková kniha není vůbec rozepsaná a tvoří dojem odfláknuté knihy.

bookwoman
06.08.2016 4 z 5

Tato kniha měla pěkný děj,ale chyběla mi akce,ale jako pohodové čtení dobrý.Navíc mohla mít kniha větší počet stran.

lucille48
18.07.2016 3 z 5

Nic moc, s Tracy si prostě nesedneme, krom "Vadí nevadí" považuji díla o Tracy za celkem nepovedené.

stetty
27.06.2015 4 z 5

Moc hezká knížka

Kaki321
18.03.2015

jolli: Myslím, že první kniha o Tracy je Vadí nevadí :)
Jinak hodně pohodové čtení, akorát žádná zápletka,
nic, žádná akce. Akorát vystupovala v televizi. Jinak
super počtení!

Ika6
09.02.2015 3 z 5

Přečetla jsem to snad za čtvrt hoďky a jako odpočinková kniha fajn,nemůžu říct,
že by se mi nelíbila.

Roselunda 1928
21.05.2014 2 z 5

Jacqeline se zhoršuje. Žádná zápletka, nic! Max. vystupuje v telce, nic víc! Zklamalo:(.

Sabka123
14.05.2014 3 z 5

Dobrá kniha. Ale trošku krátká. Jinak tyhle příběhy mám ráda.

jolli
21.04.2014

Který díl o tracy je 1. ?

Linu
21.04.2014 4 z 5

Pěkná knížka... dokonalá jako všechny od Jacqueline.

mercedes1j8
16.10.2013 5 z 5

Super, jako všechny knihy od Wilsonové...

Weasley
24.06.2013 3 z 5

Kdo by nemiloval Tracy Beakerovou? To legrační dítě s rozcuchanými vlasy? Tenhle příběh o Tracy mě však zklamal. Nevím, možná jsem od něj čekala více. Co mi ale dost vadí i u dalších knih od Jacqueline je nízký počet stran. Pokuď se však chcete zasmát a odpočinout si, určitě po téhle knize šáhněte!

Dep8
14.12.2012 4 z 5

Další pokračování příběhů nejpopulárnější postavičky Jacqueline Wilsonové Tracey Beakrové, tentokrát o tom, jak se musela kvůli výhře karaoke zařízení smířit se svou největší nepřítelkyní.

kajisek
26.11.2011

další bezva kniha od naší jacqueline wilsonové

adellinka33
30.08.2011

miluju jeji knihy jsou prostte wooooooow

Jacqueline Wilson
britská, 1945