Malé sladké lži

Malé sladké lži https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95552/male-sladke-lzi-95552.jpg 4 107 13

L.A. Candy série

Jane Robertsová byla dlouho docela obyčejná holka od vedle. Dokud se se svou nejlepší kamarádkou nepřestěhovaly do L. A. a nestaly se hvězdami reality show. Teď jsou v tom naprosto nejžhavějším centru Hollywoodu. Nakupování, večírky, nový byt, sexy kluci, všechno je náhle k dispozici. Jane se ale brzy přesvědčí, že sláva nemusí být tak sladká, jak se na první pohled zdálo… Když na veřejnost uniknou její pikantní fotky, odstartuje to ohromný bulvární skandál. Jane požádá o pomoc svou kolegyni z reality show, Madison Parkerovou, ale je to vážně správná volba? Tahle její nová „přítelkyně“ však není žádné nevinné lilium a intriky jsou její denní chleba, tedy spíš šampaňské a kaviár... Lauren Conrad, hollywoodská hvězda a módní návrhářka, poodkrývá další část světa celebrit, kde lži jsou tak sladké… ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , CooBoo

Sweet little lies. , 2009

Nathally
08.11.2023 3 z 5

No druhý díl je o něco slabší než první. ale i tak se nečetl špatně. Knížka byla opět plná intrik od Madison, Jane byla stále naivní, Gaby no... ta byla svá :D a Scarlett jediná rozumná.

miuk
01.07.2019 odpad!

Hm, co na to říct. Totální brak, tak možná na čtení na WC.

prcek19
18.06.2019 2 z 5

Tento díl mě bavil více a to jen z důvodu, že se více mluvilo o Scar a i tak sem přeskakovala řádky, obzvlášť u Jane, protože ta její naivita je opravdu neskutečná..někdo takový opravdu existuje? protože musím říct, že její postava mě od knihy dost odrazuje..jdu na třetí díl, ať už to mám za sebou

jitka7
16.08.2018 1 z 5

Kdyby blbost a naivita Jane nadnášela, tak by létala. Bože můj, dva kluci na scéně, Jane by vlastně chtěla vše. Na jedné straně strašně naivní, na druhé straně má srdce dokořán pro všechny ve stejnou chvíli :) Nejlepší postava a podle mě hlavní hrdinkou měla být Scar, jelikož nebyla blbá jako ten zbytek.

Tesset
06.03.2017 1 z 5

Druhý díl už byl o něco čtivější, ale stejně hloupost a naivitu Jane asi nepochopím, tak nesympatická ble. Celou knihu opět zachránila jen Scarlett.

koki.veru
21.06.2016 5 z 5

K první dílu této série jsem se dostala v podstatě náhodou díky čtenářské výzvě, ale byla jsem příjemně překvapená. Knížka byla super, a stejně tak i tento druhý díl. Je to taková knížka na oddych, který popisuje život celebrit v L.A.. Postavy jsou velmi dobře popsány a velmi jsem si oblíbila postavu Scar, která je postupem knížky lepší a lepší :)

mayacfc
13.12.2015

Druhý díl mi přišel o hodně lepší než první.

en.bee
09.04.2015

Moc se mi nelíbila.

warca
16.01.2015 4 z 5

Celkem hezká oddychovka. Popisovaný život L.A. se mi líbí. jen jedna věc mě děsně rozčiluje. Vlastně NĚKDO- MADISON :P

Selfinka
18.10.2014 5 z 5

Přišla mi čtivější než první díl, opravdu fajnová kniha na odpočinek. :)
Postavy mi začínají být sympatičtější, hlavně Scar, kterou jsem na začátku první knihy neměla ráda a teď je mám možná o maličko radši než Jane. :)
Jdu hnedka na třetí díl. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

Weasley
24.06.2013 5 z 5

Po překvapivém závěru první knihy jsem tu druhou přečetla jedním dechem. Možná, že se mi tato kniha líbila o něco více než ta předchozí. Kniha se velmi příjemně čte a snadno se s postavou Jane sžijete. Někdy jí sice musíte vynadat, jak naivní je, ale prostě ona by to jinak ta naše Janie nebyla.
Stoprocentně doporučuji. Už mám doma třetí díl, těším se, až ho začnu číst.

eliska18
04.02.2013 2 z 5

Kniha ve stejném duchu jako ta předchozí, ale přece jen se mi líbila o poznání více, nežli první díl. Jsem zvědavá na pokračování a jak celá tato trilogie skončí.

Luczynka
04.01.2013 2 z 5

Pro mě docela nudná, první díl byl o 100% lepší a zábavnější :)

Lauren Conrad
americká, 1986