Projekt Loty

Čauky! Já jsem Charlie (hlavně mi neříkejte Charlotto to nesnáším!). Dějepis je pěkná nuda, co? Ba ne! Všichni viktoriánci nebyli úplně hloupí a sentimentální. Loty teda rozhodně ne. Je jí jedenáct jako mně ale už musela odejít ze školy i z domova a najít si práci. Vydělává si jako guvernantka a má fakt tvrdý život jen práce, práce a zase práce. Jsem si ale jistá, že by si určitě poradila s tím protivným přítelem mé mámy i jeho ukňouraným synem. Vsadím se, že by to nezpackala tak, jak se to podařilo mně méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/3930/projekt-loty-3930.jpg 4.1191

The Lottie Project (2004)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Kačkaknihomol

Rozhodně doporučuji! Skvělá oddechovka na deštivé odpoledne. J. Wilson opět nezklamala.

Damaj

Opět jedna z nej nej nej knížek

Ema007
12.07.2016

Kniha se líbila. Byla to vůbec moje první kniha od J.W. a přečetla jsem ji několikrát. :)

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Má první kniha od ní

vodopad152
11.12.2015

Kniha byla dobrá, ale někdy jsem si myslela, že by to mohlo být trochu lépe zpracováno, ale i přes to si myslím že je to dobrá kniha.

Jusťa
14.07.2015

Suprová kniha.

Sabka123
14.05.2014

Pěkná, klidná pohodová, opět nezklamala.

jolli
19.04.2014

O Charlie jsem přešetla jen1. 2. 3. a poslední kapitolu, příběh o loty byl mnohem zábavnější

Mikynek
10.12.2013

VÝBORNÁ KNIHA

Linu
25.09.2013

Pěkná, pohodová a oddechová kniha od Jacqueline Wisonové.

Weasley
24.06.2013

Jacqueline Wilson je prostě skvělá spisovatelka pro mládež, co si budeme povídat. Ani tahle kniha nezklamala. Určitě jedna z mých oblíbených.

Emma124
08.04.2013

Je to spíše pro mladší holky, ale i tak jsem si ji přečetla :)

evča09
01.02.2013

dokonalost, jako všechny knihy od spisovatelky Wilsonové :-p

Dep8
15.12.2012

Kniha o školním projektu, kde se stane velkou částí důležité a pravé přátelství.

Lucka66
15.04.2012

Souhlasím, víc mě bavil příběh guvernantky Loty :) Ale celkově byla knížka moc hezká :)

kajisek
25.11.2011

Musím se přiznat,že mě více bavil příběh Loty než Charlie,ale OK

Karter9899
28.09.2011

famooooooooooooooooozní knihy

sabanka
15.08.2011

Výborná kniha.lehce se čte.