Projekt Loty

Čauky! Já jsem Charlie (hlavně mi neříkejte Charlotto - to nesnáším!). Dějepis je pěkná nuda, co? Ba ne! Všichni viktoriánci nebyli úplně hloupí a sentimentální. Loty teda rozhodně ne. Je jí jedenáct - jako mně - ale už musela odejít ze školy i z domova a najít si práci. Vydělává si jako guvernantka a má fakt tvrdý život - jen práce, práce a zase práce. Jsem si ale jistá, že by si určitě poradila s tím protivným přítelem mé mámy i jeho ukňouraným synem. Vsadím se, že by to nezpackala tak, jak se to podařilo mně...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3930/projekt-loty-3930.jpg 4.1232
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

The Lottie Project, 2004

Kniha Projekt Loty

nmnac63
16.06.2020

Určitě doporučuji, čte se velmi dobře, poprvné jsem ji měla v ruce jako teenager, ale díky dobrému spádu příběhu a čtivosti knihy se k ní vracím i po letech.

BookLoverJane
22.04.2018

Tahle knížka se mi opět líbila. Jak jsem si, ještě před přečtením téhle knížky, pročítala tyto recenze (komentáře), tak jsem se dočetla, že se převážně skoro všem více líbil příběh o guvernantce Loty. Myslela jsem si, že se mi bude taky více líbit ten příběh o Loty, ale k mému údivu se mi více nelíbil. Prostě mě více bavil příběh o Charlie, nevím čím to bylo, ale bavil mě prostě víc. Ale u příběhu o Loty, která žila teda v té viktoriánské době, mi to v mnoha částech připomínalo příběhy (sérii) o Hetty Featherové. Což jsem si taky myslela, že to tak bude- to byl jeden z důvodu, proč jsem předpokládala, že se mi více bude líbit ten příběh o Loty. Charlie je super holka a z té části, kde se ztratil Robin jsem byla smutná, ale potom se naštěstí našel. Taky jsem s Charlie soucítila, když neměla ráda, když jí někdo říká Charlotto.

Eliška12
22.04.2018

Knihu jsem přečetla v 10 letech a líbila se mi , tak jsem se rozhodla , že si ji přečtu ještě jednou . Byla pěkná , ale už bych si ji znovu nepřečetla . Příběh o Loty mi přišel a hodně víc lepší než příběh Charlie , který mě moc nebavil . Jinak si myslím , že kniha je vhodná spíš pro mladší holky .

Kačkaknihomol
29.03.2017

Rozhodně doporučuji! Skvělá oddechovka na deštivé odpoledne. J. Wilson opět nezklamala.

Damaj
31.01.2017

Opět jedna z nej nej nej knížek

Ema007
12.07.2016

Kniha se líbila. Byla to vůbec moje první kniha od J.W. a přečetla jsem ji několikrát. :)

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Má první kniha od ní

vodopad152
11.12.2015

Kniha byla dobrá, ale někdy jsem si myslela, že by to mohlo být trochu lépe zpracováno, ale i přes to si myslím že je to dobrá kniha.