Koupit knihy

Jacqueline Wilson

britská, 1945


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 60 knih

Komentáře (108)

Štěpánka_010
04.12.2022

Souhlasím s již napsanými komentáři, Jacqueline Wilsonová je pro mě skvělá autorka nezapomenutelných knih. Ať už píše o viktoriánské Anglii, první či druhé světové válce nebo o současné době vždy jsou její příběhy procítěné a moc milé. Osobně mám nejraději její trilogii o Hetty Featherové nebo knížku Sama doma.

EmaKnizkova
03.11.2022

Chci od ní přečíst všechny knihy

mrník
23.07.2021

zboznuju Sally* a Daisy**

*První láska, nástrahy atd...
**narozeniny

Štěpinambura
23.07.2021

Všechny knihy od tétio autorky jsou báječné. Docela by mě zajímalo, jaké jsou vaše nejoblíbenější knihy od Jacquile. Budu ráda když napíšete.

Nikychlupova
10.06.2021

Nezapomenutelná je pro mě Tracy a Sally.

mrník
01.05.2021

JW je opravdu dobrá a zábavná spisovatelka, ale když jsem si přečetla víc jejích knížek, připadaly mi všechny dost podobné. Hlavní hrdinky jsou buď nevýrazné a ošklivé ,,myšky", které se věčně schovávají v koutě, nebo naopak extrovertky se spoustou energie plné naivity... Tracy...Hetty...
,,Myšky" mají většinou starší sestru nebo kamarádku, která je druhý typ.
Přijde mi, že knihy od této autorky jsou hrozné drama, ale jinak fajn...

k.m.h
15.04.2021

Letos mi bude 30 a stejně si pokaždé její novou knihu koupím - a přečtu. Je to moje dětství, vyrůstala jsem s Tracy a Sally, později dospívala s Hetty. Většinu knížek jsem četla pořád dokola, ani bych to nespočítala. Moje srdeční záležitost.

pakoshka
04.01.2021

Už pár let nejsem cílovka.
Ovšem takových 15 let zpátky jsem na Jacqueline Wilsonové vyrůstala. Jacqueline má svůj styl a ví, co dívky chtějí číst. Přečetla jsem myslím 24 knih, krom dvou všechny v rané pubertě, takže díla, která u nás vyšla cca do roku 2005, spoustu z nich jsem četla vícekrát. Jednu dobu patřila k mým nejoblíbenějším autorům. Po letech jsem se že zvědavosti k pár knihám vrátila a zkusila i dvě nové, pár dalších jsem prolistovala. Líbí se mi spíše autorčina dřívější tvorba - ona totiž po těch letech a při její frekvenci psaní vykrádá sama sebe.
I přesto děkuji za hodiny strávené u knih :-)

1