Nejlepší kamarádky

Gemma s Alicí­ jsou od narození­ nejlepší­ kamarádky. Ví­dají­ se každý den. A vůbec jim nevadí­, že Gemma miluje fotbal, kdežto Alice ráda kreslí­, nebo že Gemma nezavře pusu a Alice zase většinou jen poslouchá. Všechno o sobě vědí­ a všechno si ří­kají­. Jenomže jednoho dne Gemma zjistí­, že je tu něco, co jí­ Alice neřekla. Tajemství­. A když se Gemmě konečně podaří­ zjistit, co to je, začí­ná pochybovat o tom, že mohou s Alicí­ zůstat nejlepší­ kamarádky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3931/nejlepsi-kamaradky-3931.jpg 4325
Literatura světová, Dobrodružné, Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Best Friends, 2003

Kniha Nejlepší kamarádky

Littlemonday

Cetla jsem v ramci vyzvy, Jacqueline me provazela detstvim a spechala jsem pro jeji knizky nadsene do knihovny. Diky jejim kniham jsem se zamilovala do cteni a tohle vraceni do minulosti byla nostalgie. Jen vim, ze dalsi uz cist nechci, protoze si pribehy pamatuju jako uzasne a naprosto vystihujici moje “velke problemy” a pro moje nynejsi dospele oci uz to neni. Uchovam si krasne vzpominky a jestli nekdy budu mit dceru, doufam, ze si knizky precte! :)

Dejnau
11.11.2021

Příběh kamarádek jsem si přečetla ze zvědavosti a připomněl mi mé přátelství, které nevydrželo..

Kopretina
28.12.2020

Moc hezká kniha, několikrát jsem se od srdce zasmála.

zimolka
06.11.2019

Četla jsem 10-ti leté dcerce v nemocnici a moc se ji líbila.

Tesinka_Laufey
01.09.2018

Další úžasná knížka od Jacqueline, i když mě strašně mrzí ten konec...Znovu mě příběh dokázal rozesmát, rozesmutnit a udržel si mě od první stránky až po tu poslední.

Nela.Rob
05.04.2018

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

BookLoverJane
01.03.2018

Tahle knížka mě opět moc bavila-jako všechny od Jacqueline Wilsonové..-přečetla jsem ji tenkrát během jarních prázdnin na horách :D Moc mě tento příběh zaujal. Velmi mě zklamalo, že se musely Gemma s Alicí rozdělit...ale i tak zůstaly nejlepšími kamarádkami.

Lea165
23.01.2018

Za mě úžasná knížka která vás přinutí i plakat,Jojo,plakala jsem, protože konec je dojemný a smutný.Ale zároveň je to nádherná kniha plná emocí a občas je to legrace.Konec mě nezklamal ale byla jsem z něj taková špatná.Bylo mi líto kamarádek které se museli rozdělit.Nakonec jsem konec přijmula a pochopila jsem,že některé knihy nemusí končit dobře.Ale za mě je kniha strašně krásná a dojemná!♥