Kočičí mumie

Mám kočičku. Miluju ji k zbláznění. Je s ní ale příšerná nuda. I tak je moje milovaná Mabel výbornou posluchačkou. Nezáleží jí na tom, co jí povídám. Není sice tak zábavná a legrační jako čtyři koťátka mojí kamarádky Sophie, ale je tu vždycky pro mě. Paní učitelka Smithová nám říkala, že ve starém Egyptě lidi kočky uctívali. Mabel by v té době určitě mohla být bohyní....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/4426/kocici-mumie-4426.jpg 3.6184
Literatura světová, Dobrodružné, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Cat mummy (2006)

Kniha Kočičí mumie

Eliška12
29.07.2018

Kniha byla pěkná , ale spíš pro mladší a proto bych ji asi nečetla znovu . Výborně se četla. Byla celkem krátká , ale i krátká knížka může být ta , nad kterou se vám chce brečet . Já nebrečela , ale kdybych byla mladší , asi bych se tomu nevyhnula :) Jinak ji můžu všem mladším holčičkám , které mají rádi kočky jen doporučit .

Tesinka_Laufey
18.04.2018

I když je knížka útlá a příběh není nijak zvlášť rozvedený, tak při četbě padl víc než jeden balíček kapesníků. Jako každá knížka od Jacqueline umí pohladit a najít něco pozitivního i na smutných věcech.

fajka
16.03.2018

Kniha byla smutná, bylo mi Mabel hrozně líto. Do knihy jsem byla tak vžitá, že jsem ji přečetla za jeden den. Rozhodně to chci doporučit.

BookLoverJane
01.03.2018

Je dobře, že jsem tehdy na moje deváté narozeniny dostala tuto drahocennou knížku. Je pro mě důležitá, protože díky téhle knížce znám Jacqueline Wilsonovou a její neskutečně úžasné příběhy z pohledu dětí, které nemají život tak jednoduchý.

blackhorse
23.09.2017

Kniha byla moc pěkná. Smála jsem se, když z Mabel udělala mumii. Ale konec byl smutnej.

brumais
17.06.2017odpad!

Smutná knížka.

Kačkaknihomol
11.03.2017

Není moje nejoblíbenější, ale přesto je tento příběh skvělý. Děj je jednoduchý, ale dojemný a mladší čtenářky si na konci možná popláčou.

lucille48
18.07.2016

Kniha se mi moc líbila. Byla smutná, ale z jistého pohledu krásná. I když jsem byla teenager a kniha byla určena pro mladší čtenářky, pobrečela jsem si.