Kočičí mumie

Mám kočičku. Miluju ji k zbláznění. Je s ní ale příšerná nuda. I tak je moje milovaná Mabel výbornou posluchačkou. Nezáleží jí na tom, co jí povídám. Není sice tak zábavná a legrační jako čtyři koťátka mojí kamarádky Sophie, ale je tu vždycky pro mě. Paní učitelka Smithová nám říkala, že ve starém Egyptě lidi kočky uctívali. Mabel by v té době určitě mohla být bohyní. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/4426/kocici-mumie-4426.jpg 3.6157

Cat mummy (2006)

Literatura světová, Dobrodružné, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

brumais
17. červnaodpad!

Smutná knížka.

Kačkaknihomol

Není moje nejoblíbenější, ale přesto je tento příběh skvělý. Děj je jednoduchý, ale dojemný a mladší čtenářky si na konci možná popláčou.

lucille48
18.07.2016

Kniha se mi moc líbila. Byla smutná, ale z jistého pohledu krásná. I když jsem byla teenager a kniha byla určena pro mladší čtenářky, pobrečela jsem si.

přítelMonk
10.06.2016odpad!

Strašně smutné. Ten příběh je strašný.

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Ale u této knížky jsem opravdu řvala jak Turek

PLACEPOPY
11.11.2015

Smutné knihy od této autorky mám nejraději jen ona vidí i něco veselého na smrti.

Petkona
29.08.2015

Hniha přečtená asi za hoďku a půl. Četla jsem ji snad pětkrát. Není nejslabší ale četla jsem už i lepší od J. W.

Jusťa
14.07.2015

Krátký příběh.

Sušenka1556
22.03.2015

Už je to déle ,co jsem knihu četla. Byla jsem opravdu malá ,a když kočička zemřela a oni ji pohřbili ,brečela jsem :D Opravdu v tom věku to pro mě bylo dojemné ,i když se tomu teď směju. :D
Je ale spíše pro menší děti ,protože si neumím představit ,že bych ji četla teď ....

jolli
20.01.2015

Nemůžu říct že by byla knížka špatná, ale nějak moc mě nebavila a to asi proto, že Verity celou knížku brečí kvůli kočce a já opravdu kočky nějak nezbožňuju... Ale smála jsem se tomu jak z ní udělala mumii to bylo super :D

Jahoda197
03.07.2014

Hezká, dojemná knížka.

Weasley
24.06.2013

Příběh malé dívky, pro kterou je těžké říci poslední sbohem své milované kočičce.
Autorka napsala už i lepší knížky, takhle se však taky dobře čte.

Dep8
03.01.2013

Zajímavá a pěkná kniha. :)

Džizetka
18.03.2012

Kniha přečtená asik za hodinku,možná ani ne...Podle mě jedna z těch slabších,ale i ta stojí za přečtení : )

kajisek
25.11.2011

Smála jsem se až jswem z toho brečela(obojí naráz)