Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Tak nevim cetlo se to krasne. Ale agent, co se umi myslenkymi prenest do jineho mista a casu.... To uz bylo moc????

14.04.2019 3 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Zase se knizka cetla skvele. Tentokrat na konci zvrat v osobnim zivote Katie ......Hledam dalsi dil

06.04.2019 5 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Steve Berry

Strhujici cteni ma to spad. Konec se da trochu predvidat. Coz vubec nevadi. Davam plny pocet.

28.03.2019 5 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Tak to byl mazec. Chvili mi trvalo se do knizky zacist. Porad jsem doufala ve stastny konec????. Ovsem tenhle konec by me nenapadl ani ve snu. O teto knize budu urcite jeste chvili premyslet.

21.03.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Musim se opakovat jako ostatni, kniha se cetla skvele. Ale konec divny. Take mi chybi vysvetleni proc.

15.03.2019 3 z 5

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Prvni cast me moc nebavila, ale pak se pribeh rozbehl a cetlo se to skvele. Kdo dava komukoliv pravo menit neci viru?

11.03.2019 4 z 5

Skořicová pleť Skořicová pleť John D. MacDonald

Zajimave uvahy, ale konec jakoby psal nekdo jiny je proste divny.

05.03.2019 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Velmi ctive, autor to opravdu umi. Sice stejna vysetrovatelka, ale pokazdy originalni a prekvapivy pripad. Tesim se na dalsi dily.

27.02.2019 4 z 5

S elegancí ježka S elegancí ježka Muriel Barbery

Nevim uz tyden se s knizkou trapim. Odkladam ji, treba k ni dospeji. Zatim zadne nadseni nechapu, nehodnotim .....

24.02.2019 1 z 5

Večerní škola Večerní škola Lee Child

Super. Nejradsi mam Reacherovi uvahy a hodnoceni situaci. Plny pocet hvezd

15.02.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Od poloviny knizky jsem ji nemohla odlozit a musela docist. Velka pravda, to jaci jsme z nas udelalo okoli????.

08.02.2019 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Pro me naprosto nepochopitelny zpusob uvazovani. Davala bych to jako povinnou cetbu. Vsem kterym se nechce premyslet vlastnim rozumem a zodpovednost za sve ciny prehazuji jinam.

03.02.2019 5 z 5

Slepá bába Slepá bába Jarmila Pospíšilová

Je videt, ze krev neni voda a obcas clovek veri protoze chce a prehlizi dulezita fakta. Vztah Mirka a Evy.

25.01.2019 4 z 5

# Smrt všem prasatům # Smrt všem prasatům Tony Parsons

Vyborne, cte se to samo. Za mne plny pocet hvezicek

23.01.2019 5 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Tak to byl mazec. Kdyz uz jsem si myslela, ze se to neda vic zasmodrchat zase tam neco pribylo. Jen jsem z tech lidskych povah trochu smutna. Ovsem kniha se cetla jednim dechem.

18.01.2019 5 z 5

Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven? Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven? Kamil Pešťák

Zaverecny dil serie trech knich. Kazda z nich byla dobra. Vzdy tam jsou 2-3 dejove linie. Orietace v nich mi trvala skoro do poloviny knihy, ale pak uz jsem ji neodlozila az do precteni. Za me skvele.

11.01.2019 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Nejak nevin co napsat, hodnotit neco co ma pres 100 stran a prectete to za dopoledne. Obcas jsem se zasmala. Ale kdyby byl prvni a druhy dil jeden. Nic by se nestalo.

08.01.2019 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Hodne dobra odychovka od detektivek. Cesky humir v plnem nasazeni.

06.01.2019 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Na knizku jsem se tesila jako na humorny roman ze zivota zasazeny, do me oblibene Moravy. To v podstate je ovsem ve dvou tretinach knihy uz mi moc do smichu nebylo. Nechci ji srovnavat s jinymi tituly od autorky. Za precteni urcite stoji. Jen pak nevite, zda jsou ty slzy od smichu nebo beznadeje. Ovsem oboji do zivota patri.....

05.01.2019 4 z 5

A nad tím vším je slunce A nad tím vším je slunce Kamil Pešťák

Zdanlive nesouvisejici pribehy a postavy se samozrejme na konci knihy protnou. Pro me byla v knize popsana naprosto fascinujici touha a schopnost zit zdanlive drobne divky. Fantazie autora je bezbreha. Kniha urcite stoji za precteni.

31.12.2018 4 z 5