Vlaďkaa4 Online Vlaďkaa4 komentáře u knih

Hráči se smrtí Hráči se smrtí Simon Scarrow

Kniha se čte velmi dobře,ma to spád. Jen od poloviny byla trochu předvídatelná. Nicméně za přečtení stojí. Omezení kybernetiky by asi nebolo moc od věci

25.07.2019 4 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Další ujištění, že v církvi není nic dobrého. Zneužití moci a fanatismus. V dnešní době se těžko chápe myšlení a rozhodnutí rodičů Magdalén. Určitě doporučuji.

18.07.2019 5 z 5

Bourneův mýtus Bourneův mýtus Robert Ludlum

Bála jsem se,že to bude podobné filmu. Není je to o dost propracovanější a zajímavější.

12.07.2019 5 z 5

Sršeň létá v noci Sršeň létá v noci Ken Follett

Dánsko je mnou dost opomíjena země. O jejich odboji jsem skoro nic nevěděla. Kniha je velmi napinavá doporučují.

05.07.2019 5 z 5

Past Past Magda Váňová

Několik stránek před koncem jsem oplakala vyústění děje s tím, že už je vlastně vyřešeno. A autorka pak stihla ještě "pěkně" dějem zamávat. Strhující konec

30.06.2019 4 z 5

Hon se smrtí Hon se smrtí Peter James

Těžko hodnotit jednání matky umírající dcery. Po přečtení jsem musela obejmout své děti. A uvědomila si,že když nejde o život tak jde o ......

24.06.2019 5 z 5

Spojka, dvojka, plyn Spojka, dvojka, plyn Dorthe Nors

Knizku jsem zahledla v doporucenych knizkach v knihovne. Precetla jsem ji je to par stranek. Ocekavala jsem humor, ale ten tam urcite nebyl. Pocity jsou hodne rozporuplne:-(

18.06.2019 2 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Vyborne, vsechny tri dily jsou skvele. Jen je prectete velmi rychle.

13.06.2019 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Na konci knihy je to vzdy wuau. Hned jdu na treti dil. Jen doufam ze tam zase nebudou trapit deti:-(

11.06.2019 5 z 5

Přítulný Zajíček Přítulný Zajíček Magda Váňová

Ani mi nedoslo ze to jsou povidky, skvele to navazovalo. Moc se mi to libilo. Doporucuji

08.06.2019 5 z 5

Skála Skála Peter May

Konec velmi prekvapil. Super

04.06.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Zase dobra knizka. Dej pekne odsypa. Ja se jen hrozim az si moje deti budou hledat partnery:-(

31.05.2019 5 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Posledni dil AKTA ENZO, pribeh je z uplne jineho prostredi a Enzo je porad stejny. Je to svizne a urcite to stoji zaprecteni. Konec se zase trochu zamotal;-)

27.05.2019 4 z 5

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

Tak tenhle dil byl lepsi nez ty predchozi. Tak ve 2/3knihy vim kdo je vrah, abych se na konci dozvedela, ze vim prd????. Plny pocet hvezdicek.

22.05.2019 5 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Dalsi dil z AKTA ENZO, trochu pomaly rozjezd. Od poloviny jsem knizku do docteni skoro neodlozila:-) . Na posledni chvili se objevil nebezpecny souper. A konec je otevreny, pripraveny na dalsi pokracovani. Tak jdu na nej.

19.05.2019 4 z 5

Kritik Kritik Peter May

Mnoho zajimavosti o vine. Rozuzleni pribehu bylo rychle a bez predchzich indicii.

16.05.2019 3 z 5

Bourneova totožnost Bourneova totožnost Robert Ludlum

Film patri mezi me nejoblibenejsi. Bala jsem se, ze se u kniky budu nudit. Nic takoveho neprislo. S filmem to ma spolecne jen tema a par jmen. Role Marie je v knize uplne jina. Takze klidne se dejte do cteni, jsou tu ruzna prekvapeni.

10.05.2019 4 z 5

Posedlost Posedlost Neil Cross

Velmi dobre napsane. Na to kolik tam bylo nasili, bych si dovedla predstavit konec drsnejsi:-). K prectenu mihi jen doporucit

28.04.2019 4 z 5

Jak se loví havrani Jak se loví havrani Pavel Cingl

Ze zacatku je to jedna velka parba....Krasna vzpominka na mladi????. Ovsem konec je drsna realita. Cetlo se to krasne. Doporucuji.

23.04.2019 5 z 5

Prozření Prozření Jessica Shattuck

Valka je strasna ze vsech stran. Hlavni hrdinka mi obcas lezla na nervy. Malo co je jen cerne nebo bile. Je dobre si ty hruzy pripominat, treba ty chyby nebudeme opakovat.

18.04.2019 5 z 5