Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Knížka mě donutila k přemýšlení, což bych předem vůbec neočekávala. Dýchla z ní na mě ohromná pokora a víra v lásku. Když se sejdou dva, kteří se mají potkat tak je to jedna pohádka. Ovšem na té pohádce je kopa práce.
Nechci hodnotit grafiku mě nerušila, důležitý je pocit co si odnáším.

19.01.2023 5 z 5

Má mě ráda, nemá mě ráda Má mě ráda, nemá mě ráda * antologie

Mnoho úhlů pohledu a některé konce nebyly happy end..... ale tak to většinou bývá

12.01.2023 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Mě se to líbilo. Čekala jsem na nějaký zajímavý motiv a ona by byla zase ta ...... Jako ve spoustě případů jindy

10.01.2023 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Nebudu originální, po Tsuanami pro mě další velké a příjemné překvapení. Je doufám, že spisovatelka nepřestane psát.

01.01.2023 5 z 5

StarDance ... když hvězdy tančí StarDance ... když hvězdy tančí Bohuslava Holubová

Letos bohužel Star Dance není. Tak drobné připomenutí

27.12.2022 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Tušila jsem co je vlastně zápletka. Nic méně je pro mě kniha velké a milé překvapení. Už se sháním po další knížce od autorky.

17.12.2022 5 z 5

Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Iva Roze (p)

Tak to byl mazec, vůbec si to nedovedu představit. Tady je vidět, že vše se omrzí a co ze začátku může vypadat jako brnkačka je na konci pěkná šichta.

08.12.2022 4 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Ani nevím jak, ale tentokrát jsem tušila kdo za tím vším je.

05.12.2022 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Konec knihy mi přišel až moc prekombinovaný. Nic méně to mělo spád a dobře se to četlo.

25.11.2022 4 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Je to krátké a dobře se to čte, ale přišlo může tomu něco chybí.

20.11.2022 3 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Na dobrý i špatný vztah jsou dva. Nikdy to není jen o jednotlivci.

17.11.2022 4 z 5

To je tvá smrt To je tvá smrt Peter James

No tak to je dobré, takhle otevřený konec. Jak dlouho budeme muset čekat.....

10.11.2022 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Tak musím říct, že tahle dvojce, trojce mě baví více a více..

03.11.2022

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Podle mě není potřeba psát dlouhé komentáře. Přečtěte si to sami. Jen ke konci je dobré mít po ruce kapesník.

27.10.2022 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Výborné. Občas je potřeba fandit i těm zdánlivě špatným.

19.10.2022 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Opravdu to je hodně svižné. Celou dobu se zdá motiv složitý a nakonec je to dost jednoduché.

08.10.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

No jo romantika, od začátku tušíte jak to dopadne...., ovšem jako oddechovka je to fajn

07.09.2022 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Číst se to určitě dá. Ale není to můj šálek kávy.

31.08.2022 4 z 5

Na mušce Na mušce Mark Greaney

Další pohádka pro dospělé. Court je James Bond Jason Bourn a Ethen Hunt dohromady. Ale mě to baví.

31.08.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Délka mi nevadila, ale musím přiznat, že jsem se občas ztrácela a už dávno jsem vzdala snahu vypátrat vraha. Počkám si na konec a vysvětlení.

15.08.2022 5 z 5