veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Parádní pocteni.

17.12.2022 5 z 5

Šesté vymírání: Nepřirozený příběh Šesté vymírání: Nepřirozený příběh Elizabeth Kolbert

Super psano, i pro zacatecniky v oblasti bez problemu pochopitelna. Paradni je i ozdrojovani textu.
Jinak - pomerne desive cteni.

12.12.2022 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

(SPOILER) Nemam moc rada knizky, co tahaji čtenáře za nos.

10.12.2022 2 z 5

Žít lehce Žít lehce Lucie Sedlářová

Hrozne sem se na knizku tesila. Predpokladala jsem, ze to bude neco jako Radsi zesilet v divocine..., ale bohuzel Zit lehce bere pribehy z opacneho konce. Na me strasne ezo. Musim pochvalit spoustu nádherných fotek, ktere umne zachytily atmosferu mista. Dost me ale prekvapilo, kolik maznutych fotek se do knizky dostalo

01.12.2022 2 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Psychothriller si predstavuju trochu jinak. Pribehu chybi spad a konec to teda nevylepsil.

01.12.2022 2 z 5

Neodcházej Neodcházej Katarína Gillerová

Prijemne nenarocne cteni pro zeny :) konec pomerne nemile prekvapil, ale to je hold zivot.

26.11.2022 3 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Prvni knizka autorky se mi dostala do ruky nedopatřením a nadsena jsem nebyla. Bohuzel druha knizka taky prilis nezaujala. Prekvapila me pointa pribehu, ale to nestaci.

26.11.2022 2 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Na me uz "mestska" detektivka.

26.11.2022 3 z 5

Ochránci Ochránci John Grisham

Grisham v super formě.

13.11.2022 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Linda Castillo je proste sazka na jistotu.

06.11.2022 5 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Dalsi autor, ktery by mel vydavat nove knihy rychleji, cekani na kazdou novou je umorny. Super cteni, jako je uz u autora zvykem.

03.11.2022 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Tak trochu zvlastni cteni. Az do rozuzleni me neskutecne bavila.

30.10.2022 2 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Mam rada tyhle razovite pribehy o lidech, kteri cely zivot jen drou. Na moje zachvaty lenory idealni cteni.

30.10.2022 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Vubec jsem se nemohla zacist. Ostatni klevisocky sem vzdycky zhltla, ale tahle mi trvala snad mesic.

29.10.2022 2 z 5

Slibuji ti svobodu Slibuji ti svobodu Laurent Gounelle

Zacatek byl slibny, pak se knizka zvrhla do ezo cehosi.

24.10.2022 2 z 5

Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Torey L. Hayden (p)

Jeste o kousek silenejsi nez vsechny predchozi. A opet preklad nazvu do cestiny neni uplne šťastný.

23.10.2022 5 z 5

Sebranka Sebranka Torey L. Hayden (p)

Skvela jako vzdycky. Ale nikdy me neprestane prekvapovat, jaky zverstva pachaji na detech jejich nejblizsi.

23.10.2022 5 z 5

Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Dick Francis (p)

Francis je perfektní jako vzdycky, Zimni zahrada hrozne prekvapila, dojak jako prase, Sejfar teda nebyl muj salek, ale dal se a Nezkrotni kone me bavili jako vsechna dila o silnych a pracovitych zenach.

09.10.2022 5 z 5

Tichá holka Tichá holka Torey L. Hayden (p)

Nikdy me neprestane prekvapovat, v jakych srackach jsou nektery rodice schopny nechat vyrustat svoje deti. Hrozny. Knizka paradni, jako vsechny autorciny.

04.10.2022 5 z 5

Paleo strava pro české jedlíky Paleo strava pro české jedlíky Hana Šimková

Jeden nebo dva recepty jsem vyzkousela, zbytek nenadchl.

01.10.2022 2 z 5