Slibuji ti svobodu

Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný přináší poutavý a inspirativní příběh, který čtenáře ponouká k zamyšlení nad nejdůležitějšími otázkami života: Jak dosáhnout v životě naplnění a štěstí? Jsou lidé v podstatě stejní, anebo je každému jedinci předurčena vlastní cesta k tomu, aby objevil svůj klíč ke štěstí? A v čem spočívá pravá svoboda? Představte si, že vám jednoho dne váš zaměstnavatel oznámí, že je s vámi nespokojen, že na svou práci nestačíte, a dá vám deset dnů na to, abyste jej přesvědčili o opaku. A téhož dne se od svého partnera dozvíte, že má vážné pochybnosti o tom, zda váš vztah má budoucnost… Zároveň pochopíte, že za nezdary v pracovním i osobním životě jste zodpovědní vy sami, přesněji řečeno vaše osobnost… Co můžete v takové situaci udělat? Cožpak je možné změnit svou osobnost? Člověk může změnit své chování, způsob, jak věci dělá, to, jak mluví, postoj, držení těla, ale osobnost přece nezmění. A přesto právě to vám doporučí jeden starý přítel, který zná člověka, jenž je zasvěcen do dávného vědění a dokáže lidem v hypnóze navodit úplně novou osobnost. A tak i když vám to napřed připadá jako úplná pošetilost, rozhodnete se, že tenhle experiment podstoupíte. Po tomto rozhodnutí se váš život obrátí na ruby. Nastoupíte na cestu poznávání tajů lidské duše a objevování sebe sama i druhých – cestu, z níž není návratu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412643/slibuji-ti-svobodu-Bu8-412643.jpg 3.43
Vydáno:, Rybka Publishers

Je te promets la liberté (2018)

Kniha Slibuji ti svobodu

msjadepaton

Tohle bohužel nebylo tak dobré jako jiné jeho knihy. Zhruba na úrovni Filozofa, bych řekla. Ze začátku se mi ten nápad docela líbil, ale pak se to začalo moc opakovat. Příběh ustupoval filozofování mnohem víc než v jeho ostatních knihách a i když to bylo pořád lepší než u většiny esoterických knih, stejně jsem to bohužel neocenila.
Celá ta věc s tajným bratrstvem byla celkově trochu přitažená za vlasy. Závěr byl dost uspěchaný a v případě některých postav vyloženě useknutý.
Jinak to ale bylo čtivé a nápad taky oceňuji. Prostě průměr, tak 2,5 hvězdičky.