Paleo strava pro české jedlíky

Paleo strava pro české jedlíky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241589/bmid_paleo-strava-pro-ceske-jednliky-241589.jpg 2 7 5

Volnější pojetí kompletního paleo jídelníčku. Jezte potraviny, pro které bylo naše tělo vyvinuto - tedy to, co jedli naši předkové, než poznali zemědělství! Autorka připravila recepty dle paleo zásad, ale ubrala na přísnosti, aby vyšla vstříc českým zvyklostem. Díky její fantazii a kreativitě zde naleznete i moučníky a dezerty. Podle knihy můžete připravovat kompletní jídelníček pro celou rodinu.... celý text

attila1
22.11.2022 2 z 5

Tato knížka mě bohužel ničím nenadchla.

veronika9761
01.10.2022 2 z 5

Jeden nebo dva recepty jsem vyzkousela, zbytek nenadchl.

Varjohukka
03.11.2019 3 z 5

Autorka evidentně nepochopila paleo, ale kdyby to byla normální kuchařka, tak by se tam pár zajímavých receptů našlo.

ladyba
29.06.2019 1 z 5

Tato kniha mi nepřijde vůbec paleo, neinklinuje ani k benevolentnějšímu stravování primal, fittness možná s přimhouřenýma očima. Teorie paleo stravování je daleko lépe popsaná v amerických titulech zabývajících se touto dietou od Lorena Cordaina či Primal Blueprint Marka Sissona či Melissy a Dallase Hartwigových Whole30 (Jídlo na prvním místě). Pokud všechny tři stravovací režimy zapovídají obiloviny a psudoobiloviny, tak zapovídají i oves.

bigbabe
03.03.2019 2 z 5

Co se týká teorie, tak stručné a nudné. Co se týká receptů, ... ať žije ovesná kaše s čímkoli.

2012  40%Od ucha k uchu
2015  46%Paleo strava pro české jedlíky
2012  20%České bezlepkové pečení
2015  60%Česká pohanková kuchařka
2014  80%Bezlepková, bezmléčná a bezsojová kuchařka

Kniha Paleo strava pro české jedlíky je v