Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Další super pokračování prvního dílu, tato autorka nikdy nezklame. Hned se vrhám na 3 díl ;-)

18.08.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Tuto sérii miluju takže jsem se na tento díl, který je z pohledu Remyho moc těšila. Líbila se mi část, kde je popisována současnost, takže čtenář ví jak se jejich vztah vyvíjí dále a také vidět minulost z pohledu Remyho bylo zajímavé až na to, že mi druhá část knihy (děj knihy Šance) přišla moc uspěchaná a dost děje bylo vynecháno, což mi přišlo škoda protože mě zajímalo jak to vše probíhalo z pohledu Remyho a jak to vše vnímal ale jinak se mi kniha moc líbila a určitě si ji přečtu znova :-) DOPORUČUJI

14.08.2014 5 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Další hezká knížka od této autorky ikdyž děj byl od začátku dost předvídatelný

14.08.2014 5 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Hezké pokračování .... nenáročná knížka na letní večery :-)

14.08.2014 4 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

První dva díly se mi moc líbily ale tento mě opravdu zklamal, byla to nuda, čekala jsem od posledního dílu víc

05.08.2014 2 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Po Vampýrech další povedená kniha ... snad bude taková celá série, hned jdu koupit další díl :-)

05.08.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherný, silný příběh od kterého se nemůžete odtrhnout .... konec se dal předpokládat a poslední stránky jsem probrečela, ale za přečtení tato kniha opravdu stojí a mohu ji jen doporučit

07.07.2014 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

V prvním díle jsem si Remyho zamilovala a i tento druhý díl se mi velice líbil, ikdyž na můj vkus mohlo být trochu méně sexu, vzdychání a slintání hlavní hrdinky, navíc s použitím frází, které se neustále opakovaly. I přes to patří tato série k mým nejoblíbenějším a nemůžu se dočkat dalšího dílu, který bude z pohledu Remyho

05.07.2014 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Krásná knížka ... moc hezký příběh u kterého jsem si i trochu pobrečela. Film nebyl špatný, ale knížka rozhodně vede. Je to má první kniha od tohoto autora, ale určitě ne poslední :)

03.07.2014 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Krásný příběh

24.06.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Úžasné ... kniha mě opravdu dostala ... už se těším na druhý díl :)

12.06.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Stejně dobré jako první díl a dokonce se mi tento Holderův pohled líbil o malinko víc, bylo zajímavé vidět to z jeho strany

10.06.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Úžasná knížka ... přečteno jedním dechem

09.06.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Stejně jako u všech ostatních knížek od Kateřiny Petrusové jsem se i u této moc bavila, opravdu vtipné. Jediné co mě mrzí, že to byla tak krátké, ale určitě můžu doporučit :)

06.06.2014 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Kniha nebyla špatná, ikdyž příběh Grace a Johnatana se mi líbil víc, škoda že se v této knize neobjevili víc. Ale za mě dobré, těším se na pokračování :)

05.06.2014 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Vtipná a pohodová kniha

02.06.2014 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Kniha je úžasná, stejně jako první díl. Moc se mi líbíly rozhovory Roberta a Jonnyho, u toho jsem se vždycky nasmála a nejvíc mě potěšilo, že se zde objevily postavy z jedničky Michael a Paige. Prostě super a určitě se k oběma knihám ráda vrátím

29.05.2014 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Úžasný .... zatím nejlepší díl z celé série ... už se nemůžu dočkat až vyjde na poslední díl

27.05.2014 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Snad nejlepší série co jsem kdy četla, vřele doporučuji a jsem ráda, že ji mám doma protože si ji znova ráda přečtu. Bylo mi trochu lí to jak to dopadlo se Scottem ale jinak super závěr ... a Patch - tak toho jsem si opravdu oblíbila, bude mi chybět

26.05.2014 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Třetí díl mě opět nezklamal, lepší než 2. Vedle Patche jsem si moc oblíbila i Scota :)

26.05.2014 5 z 5