Finále ekniha

Nora si je svou láskou k Patchovi jistá víc než kdy předtím. I když z nich jejich rozdílný původ a osud může udělat nepřátele, Nora se k Patchovi nikdy nedokáže otočit zády. Nyní však musejí čelit dosud nejvážnější hrozbě. Překoná jejich láska širokou propast, která je dělí? Bude ještě možné znovu vybudovat to, co bylo zničeno? Nepřátelské strany jsou dané – ale na které z nich stojí Nora a na které Patch?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191902/nora-greyova-finale-X4h-191902.jpg 4.4747

Zavržený 4.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), Egmont (ČR)

Finale, 2012

Kniha Finále

Lucynkaaa
06.10.2020

Vždycky je mi líto, když nějaká série, co se mi moc líbí skončí a u téhle to platí stejně tak. Miluju téma padlých andělů (už sem přečetla snad všechny série ale kdyby měl někdo nějaké doporučení, sem s tím) a tyhle knížky se mi hrozně líbily.
Je to už nějaká doba, co jsem je četla a dokonce uvažuji, že si je přečtu znovu. Kdo zvažuje přečtení, neváhejte. Bude se vám to líbit. :-)

Akireee
18.06.2020

Celá série je prostě skvělá a rozhodně doporučuji :)

09.06.2020

(+ SPOILER) Za mě to byl slabší kousek, ale musím hodnotit pěti hvězdami. Mrzí mě, že finálová bitva nebyla na více stránek, protože číst téměř 400 stran o nadcházející bitvě a pak jí sfouknout na pěti stránkách? To ne-e.
Celou sérii jsem četla několikrát a i přesto jsem se bála o Patche, že se z pekla nevyhrabe a u smrti Scotta mi ukápla slzička.
Ale jo, už se těším na to, až si celou sérii přečtu znovu.

mStationka
30.05.2020

Hodnotím celek, který je vydařený a čtivý. Místy jsem sympatizovala s Norou, někdy mě štvala a u pomalého závěru kapka slzy padla. Jj pro odpočinek s potřebou mírného napětí, zvratu a lásky... úplně ideální

juni
26.04.2020

Moc mě mrzí, že už to byl poslední díl série. Naprosto skvělá série. Po dlouhé době série knih co mě nadchly. Doporučuji

Kacennnka
03.11.2019

Udělat ze Zavrženého tetralogii byl nejhorší nápad, jaký autorka mohla vymyslet. Příběh se stal zbytečně složitým a nesmysluplným, velké rozuzlení bylo podivné a celá ta věc s Nefilim zbytečně komplikovaná. První dva díly jsou super, Ticho je totální fiasko a Finále se to prostě nepovedlo zachránit.

Veronica.Key
16.07.2019

Poslední díl sice nebyl nejlepší, ale jako zakončení to bylo parádní.

Gabux
11.06.2019

Já nemám slov. Čtvrtý díl byl třešničkou na dortu. Postavy se chovaly logicky, děj ubíhal a napsáno i přeloženo to bylo opět skvěle. A ten konec? Hořkosladký. Ale už mlčím, abych neprozradila spoilery.
Líbí se mi, že v průběhu knih získali prostor i jiné postavy ať už Scott či Marcie. Tahle série rozhodně stojí za pozornost!