vekkr Online vekkr komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Je opravdu že života. Tak to opravdu v okresních špitálech chodí. Jen někteří pijou pořád, ale když jiní nejsou,tak přivřem oči.

17.01.2020 4 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Četlo se to dobře,ale po dočtení jsem si řekla “a co jako?Úplně nenadchlo

16.10.2023 3 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Audiokniha,výborně načtená.Uvěřitelné,z doby kterou pamatuji.

05.10.2023 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Audiokniha.Trošku to padalo do červené knihovny ,to mi dost vadilo.

09.02.2023 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Audiokniha.První polovina trochu pomalejší a trochu jsem se trápila.Druhá polovina dobrá a celek se mi líbil.

01.11.2022 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Audiokniha.Dobře načtená,ale..sousta klišé.Vyšetřovatelka chlastá a zobe tbl,kněží pedofilové a spousta jmen ve kterých se ztratíte.

07.08.2022 2 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Audiokniha.Dobře načtené a poměrně napínavé,ráda si to poslechnu,ale není tam nic ,co byste si nějak dlouho pamatovali.

20.07.2022 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Ale jó ,bavilo mě to a chtěla jsem to vědět a tak jsem četla dál.Konec trochu přitažený a uspěchaný,ale jo.

01.07.2021 4 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

K této autorce tak přistupují.Nenáročné čtení s obvykle pozitivním koncem a nic jiného nečekáte.Pokud bych něco jiného očekávala,tak sáhnu po jiném autorovi.

14.01.2021 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Audiokniha. Výborně načtená. Známe vraha a čekáme až to dojde i detektivovi a dopadne to, takže fajn.

08.12.2020 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Audiokniha.Dobře načtená,napínavá,bez trapných klišé.Spokojenost.

26.11.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Audiokniha.Dobře načtená.Další z knih které si rádi přečtěte,ale ještě rychleji zapomenete.Za pár dní si nevzpomenu,že jsem to četla a o čem to bylo.

25.05.2023 3 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Líbila se mi hlavně proto,že je to tak jiný.Již jsem se v v těch trilerech trochu ztrácela.Baví mě hory a napětí,a tady to bylo.

03.05.2023 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Audiokniha.Dobře načtená.Knížka se mi velmi líbila.Dobře vykreslené postavy.Příběh zajímavý a uvěřitelný.

02.05.2023 5 z 5

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

AudioknihaČR ,dobře načtená.Je pravda,že tam to napětí spíš ubývalo,než gradovalo.Ale bavilo.

08.03.2023 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Audiokniha.Zase skvěle načtené.Velmi dobré, napínavé,trochu brutální.Hlavně velmi čtivé.Chcete to vědět a fandíte.

22.02.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Audiokniha.Výborně načtená a velmi zajímavá.Napínavé a překvapivé.

20.09.2021 5 z 5

Před povodní Před povodní Anna Bolavá (p)

Audiokniha.Připomnělo mi to film náročného diváka a všichni volají skvělý a já to nepobrala.Vůbec nevím o čem to bylo a co tím chtěl autor říct.Jako papírovou knihu bych odložila.Tohle jsem teda zvládla,ale další 2knihy ,které tu mám asi jen prolistuju.

06.05.2021 1 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Audiokniha
Inspirovala jsem se zde a také si knihu poslechla na Vltavě. Je pravda, že jsem slyšela již lépe na čtené knihy. Ovšem jinak mě kniha nadchla. Opravdu se trochu nabízí srovnání s Hanou. Já nesrovnávám a jen říkám-skvělé.

12.02.2021 5 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Jsem k tomuto autorovi velmi nekritická. Takže se mi to prostě líbí. Audiokniha skvělé načtená. Netečou tam potoky krve, nekoušete si napětím nehty, ale je to prostě skvělé.

03.07.2020 5 z 5