vekkr Online vekkr komentáře u knih

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Kdybych měla za dva dny vyprávět děj, tak si nevzpomenu, ale svému účelu posloužila a já si u čtení odpočala.

16.12.2020

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Audiokniha. Výborně načtená. Známe vraha a čekáme až to dojde i detektivovi a dopadne to, takže fajn.

08.12.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Audiokniha. Jen slušný průměr. Postavy jsem nepoznala a tak mi jejich osud byl dost fuk. Kdyby je tam zabili všechny, tak mi to bylo fuk.

10.11.2020 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Normálně bych řekla, že je kniha rozvláčná - na straně 220 se poprvé políbí. Jsem ale celé dny ve skafandru, takže nic náročného bych určitě nedala, takže tohle je asi jediné co jsem v této situaci zvládla.

10.11.2020 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Audiokniha. Hodnotím, jako průměr. Nepotřebuji 10 mrtvol, ale tady jsem pořád na zločin čekala a pořád se nic nedělo. Chvíli jsem myslela, že to ani nedoposlechnu. Byla to první kniha od tohoto autora a asi už na jinou nedojde.

21.10.2020 2 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Autorka drží nastavenou kvalitu,. Má to vše co od detektivky čekáte, udrží vaší pozornost a chcete už vědět, jak to dopadne.

30.09.2020 5 z 5

Zákrok Zákrok Robin Cook

Audiokniha. Kdybych četla Dana Browna, tak by se mi to líbilo víc. Ale jeho knihy moc nemusím a tak i z toho jsem byla velmi rozpačitá. Chybělo tomu napětí a vlastně o ničem.

20.09.2020 2 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Nic moc mi to nedalo, ale nejsem cílovka. Byla by schopná v takhle těžké depresi fungovat?

17.09.2020 2 z 5

Darovanému manželovi na zuby nekoukej Darovanému manželovi na zuby nekoukej Alena Jakoubková

Rozečetla jsem a odložila několik knih a nic mě nebavilo, asi čtecí krize. A pak jsem se začetla do této knihy a četla do 2 hod. do rána. Chytlo mě to a bavilo. Byla jsem napjatá a potřebovala vědět, jak to dopadne. Nic složitého, ale čtivé.

05.09.2020 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Audiokniha. Je moje, není moje a pořád dokola. Dost nuda a trochu předvídatelné. Nakonec jsem byla už napjatá jestli je moje nebo není..

28.08.2020 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tentokrát nevystoupím z davu a mohu prohlásit,:opravdu skvělé. Napínavé, nechybí milostná linka a trochuchu (dost) erotiky. Komu věřit?

21.08.2020 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Po všech vyvražďovačkách je zde přiměřeně mrtvol,přiměřeně krve a nejde o pedofilii, takže fajn.

09.08.2020 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Má to spád, napětí a trochu osobních vztahů, takže správná krimi.

05.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Bavilo mě to posledních asi 20 stran, jinak jsem se spíš nudila a donutila ke konci. Ani na tom konci nic nepředvídatelného nepřišlo.

17.07.2020 3 z 5

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

Audiokniha. Zase to bylo výborné, závěr skvělý.

13.07.2020 5 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Jsem k tomuto autorovi velmi nekritická. Takže se mi to prostě líbí. Audiokniha skvělé načtená. Netečou tam potoky krve, nekoušete si napětím nehty, ale je to prostě skvělé.

03.07.2020 5 z 5

Dusím se ve vlastní šťávě Dusím se ve vlastní šťávě Betty MacDonald

Absolutní klasika ke které se člověk vrací, vždy najdu něco nového a zase se pobavím. Audiokniha skvělé načtená Vilmou Cibulkovou.

22.06.2020 4 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Forma je velmi nezvyklá, stručná a popisná. Téma velmi zajímavé, ale drsné. Takže zatím neumím říct, jestli se mi to líbilo.

16.06.2020 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Neurazil.. Nebylo to špatné, ale zanedlouho nebudu vědět o čem to bylo.

15.06.2020 4 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Mám ráda tuto autorku a její knihy, ale téma se mi zdá již trochu obehrané.

05.06.2020 4 z 5