Darovanému manželovi na zuby nekoukej

Darovanému manželovi na zuby nekoukej https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174925/darovanemu-manzelovi-na-zuby-nekoukej-174925.jpg 4 80 24

Sienna nemá v úmyslu se vdát a už vůbec neplánuje mít děti. Když ji však v posteli s milencem nachytá jeho manželka a místo očekávané scény jí svého muže doslova "daruje", žije Sienna s Borkem řadu let v docela spokojeném manželství. Pak ale zjistí, že otěhotněla, a je zoufalá. Kvůli dávnému traumatu se rozhodla zůstat bezdětná, a najednou ji osud vypekl...... celý text

knihovniceS
02.09.2023 4 z 5

Darovanému manželovi na zuby nekoukej
Romantické čtení možná i trochu ze života. Pěkně se to četlo, výraz haranti, kdyby se vyskytl jednou - dvakrát by mi nevadil, ale to časté opakování už mě vytáčelo ... Jinak milý příběh s pěknou zápletkou a hromadou dobrého jídla. Dávám 4 hvězdy a doporučuji.

JancaMia
22.06.2023 3 z 5

Klasická limonádička pro veliký holky když je jim smutno a chtěj podrbat za ouškem !!!! Hlavně tahle a další starší jsou neotřelé a nejsou přes kopírák jako všechny novější ...

Marcik7
16.06.2022 3 z 5

Neustále zamilovaná, také neustále někým milovaná, k dispozici balík peněz, prostě idylka...taky mi vadil stále opakovaný výraz haranti místo děti. Zápletka s odloženým synem se mi naopak líbila.

Ála1968
07.06.2022 4 z 5

Jednou za čas si knihy od této autorky přečtu na odreagování.Řekla bych,že tato patří k těm lepším.

alnahu
05.04.2022 5 z 5

Příjemná romantická oddechovka ze života od této mé oblíbené autorky se mi líbila.Příběh Sienny,která se zamiluje a provdá za staršího manžela ,ten ji obklopuje vším bohatstvím,ale jen né svým časem,který tráví ve své laboratoři..A tak se zařídí Sienna po svém a svůj čas tráví na chalupě v Hatíně obklopena přáteli a milencem.Příběh má zajímavý konec,kniha je jednoduchá a čtivá.

laura
07.12.2020 5 z 5

Asi nejlepší od této autorky. Vtipné, čtivé, oddechové, jemně jiskřící romantikou a zároveň neotřelé. Nedá se tak docela odhadnout, jak příběh skončí a možná právě to mě na téhle knize bavilo.

Jo, tohle se mi moc líbilo ;)

ave55
12.10.2020 5 z 5

Příjemná oddechová kniha. Jen se mi od paní spisovatelky nelíbí, že o dětech zásadně píše jako o harantech. Jak z úst chlapů, tak z úst jejich vlastních matek. :-(

vekkr
05.09.2020 4 z 5

Rozečetla jsem a odložila několik knih a nic mě nebavilo, asi čtecí krize. A pak jsem se začetla do této knihy a četla do 2 hod. do rána. Chytlo mě to a bavilo. Byla jsem napjatá a potřebovala vědět, jak to dopadne. Nic složitého, ale čtivé.

tyna_01
29.06.2020 5 z 5

Příjemné, oddechové čtení :)

Lenoulinka
19.05.2020 3 z 5

U této knihy jsem si chtěla odlehčit od thrillerů. Začala jsem číst a říkám si, to zase bude ženské tlachání. Skoro jsem si říkala, že to nedám. Ale četla jsem dál a zase tak špatné to nakonec nebylo. Jakoubková, jak je u ní zvykem, nešetřila dobrotami všeho druhu. U MasterChefa by rozhodně její aktérky obstály :-) Hurá zase na akční knihu.

danielavachova
16.12.2019 4 z 5

Naprosto pohodové,oddychové čtení,četlo se s lehkostí,chalupu v Hatíně jsem měla přímo před očima,skvělý popis.

EvikU.
15.08.2018 4 z 5

Kniha, která mě svým názvem dráždila, musela jsem si ji přečíst. Celkem povedená....

cori
19.05.2018 3 z 5

Červená knihovna o lékařce Sienně a jejich mužích. Naštěstí má partu kamarádů, s nimiž sdílí nejen statek v jižních Čechách, ale i své trable. Vadila mně autorčina úchylka spočívající v popisování jídel, která postavy konzumovaly. Nenáročná oddechovka s happyendem.

veronie
09.05.2018 5 z 5

Přiznám se, že hodnocení této knihy pro mě není zcela objektivní. Autorka mě velmi potěšila, protože část děje zasadila do mého milovaného města Tábora. A tak z původně zamýšlených čtyř hvězd je rázem pět. No přijeďte se sami podívat, je tu opravdu krásně :)

helenkan
03.09.2017 4 z 5

I když mě šla někdy milá Sienna pěkně na nervy,příběh to byl dobrý.

knihomolka525
08.03.2017 5 z 5

fakt dobrý!!!!!Kniha je psaná stylem Švandrlíka.

Šánka
26.01.2016 5 z 5

Náhodný výběr v knihovně, a po dlouhé době kniha od české autorky, která mě od začátku do konce bavila, mockrát rozesmála a uvedla do stavu naprosté pohody. Kniha o vztazích, lásce, ale především o tom, jak je důležité mít kolem sebe partu dobrých přátel na časy dobré i zlé. Hned bych si dala další od této autorky, výborný relax !

livana
31.12.2015 5 z 5

ježišmaria, jak já takovéto příběhy miluji.............Moc pěkně napsáno. Jdu číst další.

Marcela1950
19.11.2014 5 z 5

Komentář k této knize již velmi výstižně napsaly čtenářky Aneleh a MartinaF ,takže bych se jen opakovala v tom ,co již bylo napsáno, a proto jim dávám palec.

Blondy29
19.05.2014 5 z 5

Moc pěkná, pohodová, oddechová.