vekkr vekkr komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Audiokniha.Stále jsem se vracela zpět,protože jsem se ztrácela v ději a postavách.Kniha výborně načtená.Jelikož již mám další díl v audiu,tak to dám,ale jinak bych to nečetla.

15.04.2022 3 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Bylo to výborný.Chcete číst ,abyste se to už dozvěděli a obětujete i spánek.Bavilo a těším co příště.

31.03.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Audiokniha.Velmi průměrné,zapomenutelné a ničím nevybočuje z další kupy detektivek.Jeden magor a čekáte kolik jich unese, než ho dostanou.

12.03.2022 3 z 5

Rodinné klubko Rodinné klubko Táňa Keleová-Vasilková

Jedna z těch slabších knih od autorky.Moc mě to nebavilo a přeskakovala jsem a věděla,že o nic nepříjdu.

07.03.2022 2 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Ano nutí vás to číst dál a odkrývat tajemství,ale stejně z toho na konci nejste chytří a to mě dost vadilo.

26.02.2022 3 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Audiokniha.Napínavé a příjemné čtení,ale zapomenu na ní,jako na ostatní knihy v této sérii,které si vůbec nepamatuji.

30.01.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Velmi dobré to bylo.Krátké kapitoly,frčí to a má to i napětí.

27.01.2022 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Audiokniha.Velmi průměrná a za 14 dní nebudu vědět,že jsem to četla.Konec jsem poslouchala 2xabych to pobrala a pak si řekla jen -aha.

23.01.2022 2 z 5

V bílém plášti V bílém plášti * antologie

Audiokniha.Bavilo mě to.Ani depresivní mi to nepřišlo.Viděno z různých stran a to je ten život.

11.01.2022 4 z 5

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Líbila se mi moc.Sedla do nálady a držela mě u čtení a opravdu mě bavila.

10.01.2022 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Audiokniha.Dobře načtené a trochu děsivé.Bavilo mě to a že si to nebudu časem pamatovat?Tak takovejch knih je většina a stejně se v danou chvíli bavím .

29.12.2021 4 z 5

Pouta Pouta Delphine de Vigan

Audiokniha,výborně načtená včetně hudby.Příběh depresivní ale přesto uvěřitelný.

09.12.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Audiokniha na Rozhlase.Až do poloviny jsem byla trochu znuděná a přišlo mi málo děje.Ale nakonec se mi to líbilo.Ovšem jestli bych to vydržela u knihy,to opravdu nevím.

27.11.2021 4 z 5

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Knihy této autorky považuji za oddechovky,ale u tohohle si moc neodpočnu.Trochu mě všichni štvali.

17.11.2021 3 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Velmi příjemné a pohodové,zároveň znepokojivé,protože ze života.Audiokniha-dobře načtená.

15.11.2021 4 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Audiokniha.Čtivé -leč trochu překombinované,ale asi si to budu chvíli pamatovat.

12.11.2021 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Audiokniha.začátek se velmi vlekl ,ale nakonec mě to bavilo.Rozhodně jsem to nečekala a byla jsem překvapená.

31.10.2021 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Audiokniha.Výborně načtená,výborný děj.

25.10.2021 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Audiokniha.Výborně načtená a velmi zajímavá.Napínavé a překvapivé.

20.09.2021 5 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Knížku jsem proběhla za 2 hod.Rozhodně ne proto,že by mě to tak uchvátilo.Spíš proto,že mě to lehce otravovalo a nudilo.

09.09.2021 2 z 5