tynka65 tynka65 komentáře u knih

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Ruby a James mě v prvním díle bavili mnohem víc. Tady se víceméně nic nedělo až na zvrat na úplném konci knížky. Jediné co příběh zachraňovalo byly dějové linky vedlejších postav a to hlavně Ember a Wrena. Tam jsem opravdu zvědavá jak se to bude vyvíjet dál.

No Mona Kasten sérií Začít znovu nasadila sobě samé laťku tak vysoko, že jí bude hodně těžké překonat a bohužel série Zachraň se je pro mě o hodně slabší. Naštěstí je psána opravdu čtivě, z více různých pohledů.

Jdu se pustit do posledního dílu a trošku doufám, že bude lepší než tenhle prostřední.

04.04.2022 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Totálně a zcela jsem se zamilovala do postavy Jeřába a opravdu doufám, že jeho postava bude hodně figurovat v dalších dílech. Prosím!!

09.11.2021 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Skvělé! Hltám každou stránku, jen čekám na nějakou větší romantiku! Maasová ji umí, to moc dobře vím už ze Dvorů, tak doufám že se dočkám i tady. Jakmile bude romantika, dávám plný počet hvězdiček.

03.11.2021 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Bože, díky za Maasovou a vše co napíše! Opět se jí povedlo vytáhnout mě že čtecí krize. Miluju to, stejně jako Dvory a hned se pouštím do dalšího dílu.

28.10.2021 4 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Krásný příběh, moc hezky napsaný plný myšlenek, které vám v mysli zůstanou... Se sympatickými hlavními hrdiny. Ale občas jsem jejich chování prostě nechápala. Místy mi to přišlo jako hra na kočku a myš, kdy naháněli jeden druhého, přestože věděli, že spolu zůstanou ... Ale pokud hledáte něco, co vám zlepší den i náladu a po dotčení chcete mít úsměv na rtech, sáhněte po Papírových srdcích, myslím že zklamaní nebudete... Protože, "příběhy opravdové lásky nikdy nekončí."

13.10.2020 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

2237 stran, kdy jediné slovo nebylo zbytečné. A přesto, je mi tak líto, že celý příběh skončil. Zamilovala jsem si všechny kladné hrdiny (Scarlet a Vlka, Cress a Thorneho! ty nejvíc).. O Měsíčních kronikách vím už pár let, ale nikdy mi ta anotace nepřišla zajímavá (Popelka a kyborg-To jako vážně?!).. No nemohla jsem se mýlit víc. Bylo to skvělé! A určitě se k celé sérii ještě někdy vrátím.. Kdybych hodnotila celou sérii dám hvězdiček více, protože celý příběh je skvěle promyšlený a romantické linky byly úžasné.

16.09.2020 4 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

První díl mi sebral dech, ve druhém mě štvala hlavní hrdinka, ale ve třetím mě toho štvalo spoustu. Bylo to překombinované, přehnané a místy jsem děj absolutně nechápala... Jediný skvělý bod byl Bishop, tomu bych taky asi odpustila cokoli ...

18.08.2020 3 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Hlavní hrdina nikde a díky Nořině ztrátě paměti se opakuje druhý díl, takže čte člověk vlastně to samé podruhé dokola... Tohle bylo fiasko, do dalšího dílu už nejdu.

22.07.2020 2 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Je to čtivé, ale tak dobré jako Stmívání to není ani zdaleka. Nedávno jsem četla na wattpadu Unbreakable, má to hodně podobné téma, ale vše co je v Zavrženém špatně je v Unbreakable správně. Nora mě neskutečně štvala! Patch je super, jen mi přijde škoda, že nemá víc prostoru. Budu doufat, že v dalších dílech se to zlepší.

24.06.2020 3 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Mě se kniha moc líbila. Nečekala jsem od ní skoro nic a strašně příjemně mě překvapila. Mám jen jednu výtku - Chci druhý díl!!

28.04.2020 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Do poloviny to bylo vážně dobré a pak ještě poslední dvě kapitoly. To mezi tím bylo stále se opakující vzdycháni nad Remiho sexy tělem... Druhý díl si určitě přečtu, ale žádné zázraky nečekám. Tak třeba mě mile překvapí.

28.04.2020 3 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

Tak to byl celkem průšvih. I romantické příběhy pro náctileté se dají uchopit lépe. Přišlo mi, že autorka strašně přeskakuje, spousta věcí byla nevysvětlená a zbytečně urychlená. Podle mě by knížce prospělo mnohem více stránek, abych se vůbec dokázala vžít do postav a děje... A slova již a neboť mě dost iritovala v celém textu.

18.03.2020 1 z 5

Pohádky z mravenčí chaloupky Pohádky z mravenčí chaloupky Radka Nyklová

Moc hezké pohádky na dobrou noc, s ilustracemi které syna zaujaly.

22.01.2020 4 z 5

Princezna a žabák Princezna a žabák Lisa Ann Marsoli

Moje oblíbená disneyovka, ale v televizním zpracování se mi líbí víc, tady přece jen chybí ty pěkné písničky.

22.01.2020 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Celá série se mi moc líbila. Klidně bych uvítala hlubší popis vztahu Gideona s Gwendolin, trošku pikantností nebo alespoň delší časový úsek ve kterém se celý příběh odehrává. Během 14 dní se přece nikdo takhle nezamiluje.

16.12.2019 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Moc příjemné pokračování prvního dílu. Fandím Gideonovi s Gwendolin a jsem zvědavá jak se to celé vyvrbí. Jediné co bych příběhu vyčetla je tak strašně krátký časový interval ve kterém se odehrává. Trošku tím u mě ztrácí na věrohodnosti. Kdo se opravdu a z celého srdce zamiluje za 14 dní?

14.12.2019 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Bohužel jsem čekala něco jiného. Námět a obálka vypadaly tak strašně zajímavě a ono to nakonec zajímavé moc nebylo. Zasazení sirén do současného světa mi přišlo tak trochu hloupé. A vztah hlavních hrdinů neuvěřitelný. Hvězdičky davam za čtivost, protože i když vás kniha nechytne, tak se čte úplně sama a vy se tím pádem nemusíte do čtení vůbec nutit.

07.12.2019 3 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Tak tohle byla nádhera! Knížka mě hladila po duši. Měla jsem velká očekávání, která zcela naplnila. Hlavní hrdince jsem celou dobu fandila a král byl prostě chlap podle mého gusta. Myslím, že jsem ji nečetla naposledy a doufám že vyjdou i další pokračování :)

02.10.2019 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Knížek s podobným námětem jsem četla už víc... Papírová princezna, Začít znovu, After... A většina z nich mě něčím bavila víc. Určitě si přečtu další díly, ale po všech těch reklamách a recenzích jsem hold měla asi moc vysoké očekávání. No uvidíme, co přinese pokračování :)

28.07.2019 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Jsem jedna z mála, ale na zadek mě to neposadilo. Asi jsem podobných knížek četla už moc a některé mi přišly mnohem lepší. Za mě to byl čistý průměr

07.07.2019 3 z 5