Pohádky z mravenčí chaloupky

Pohádky z mravenčí chaloupky https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222718/bmid_pohadky-z-mravenci-chaloupky-222718.jpg 5 17 4

V chaloupce u jetelových trojlístků se zabydleli dva bráškové – mravenečkové Kamil a Emil. Mají spoustu kamarádů, takže o napínavé a veselé příhody nebude nouze. Co způsobila houpačka z pavučiny? Kdo pomohl mravencům vrátit na oblohu sluníčko? Jak se strašilka Jarmilka učila strašit? Proč ovocná muška Miluška tolik plakala?

Literatura česká Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Fragment (ČR)

Pohádky z mravenčí chaloupky , 2014

LunaL.
13.10.2021 5 z 5

Syn si oblíbil mravence, tak jsme hledali knížku o nich. A tahle určitě nezklamala. Je určená dětem od 4let a obsahuje 5pohádek. Pohádky jsou překvapivě delší, ale to nám nevadilo, naopak :) Hlavními hrdiny jsou dva mravenčí bráškové, Emil a Kamil. Ale potkáme i další zvířátka. A důležité je i sluníčko, které dokonce v jedné pohádce spadne z nebe.
Všechny pohádky se nám líbily, i ilustrace byly krásné! Skvělá knížka pro malé děti! :)

tynka65
22.01.2020 4 z 5

Moc hezké pohádky na dobrou noc, s ilustracemi které syna zaujaly.

dohnálci
08.03.2019 4 z 5

Kniha je velmi pěkná jak obsahově tak ilustracemi. Jako velký detailista jsem bohužel místy měla pocit, že se mladší Emil chová vyspěleji než jeho starší bráška nebo jen téměř stejná jména mravenečků zamotala hlavu samotným autorům, kteří si je pletli ilustrací nevyjímaje. Jinak by kniha dostala 5 hvězdiček.

evasamankova
09.12.2015 5 z 5

Pět milých příběhů s krásnými ilustracemi.

české pohádky pro děti od 4 let pro předškoláky

Autoři knihy

Kniha Pohádky z mravenčí chaloupky je v