tynka65 tynka65 komentáře u knih

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Tak tohle bylo opravdu milé překvapení. Po knize jsem sáhla jen kvůli krásné obálce a nakonec se jsem se od ní nemohla odtrhnout! Strašně se těším na pokračování! A Liama jsem odhadla dobře hned na začátku.

21.03.2020 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Celá série je neskutečně čtivá, ale druhý díl byl pro mě nejlepší. Tady mi vadily zdlouhavé válečné přípravy a samotné popisy bitev mě také moc nebavily. Ale v téhle sérii miluju ty romantické pasáže. Někde uprostřed knihy jsem měla krizi a měsíc se přemlouvala k jejímu dočtení, ale stálo to za to!! A doufám že bude pokračování, zůstalo tam moc nezodpovězených otázek nad kterými budu ještě dlouho přemýšlet ...

27.02.2020 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Moc zbytečných hádek, pro mě naprosto nesmyslných a příliš mnoho momentů u kterých jsem protáčela oči. Jsou lepší knížky v tomhle žánru s mnohem sympatičtějšími hlavními hrdiny, ale na druhou stranu čtivé to bylo a úplná ztráta času to nebyla ... Proto dám ještě šanci druhému dílu a uvidím.

23.02.2020 3 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Bohužel nedotčené. To bylo tak hloupé a naivní. Hlavní hrdince bych dala s chutí pár facek!.. Další díly číst určitě nebudu.

22.01.2020 1 z 5

Cipísek Cipísek Václav Čtvrtek (p)

Moc pěkné pokračování Rumcajse. U nás jsou to asi nejoblíbenější pohádky.

16.12.2019 5 z 5

Pohádky Pohádky Karel Jaromír Erben

Já vím, že je to klasika a vlastně ji nejde hodnotit špatně, ale některé pohadky jsou opravdu strašidelné a dost brutální. Radši presedláme se synem na něco milejšího.

16.12.2019 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

U prvního dílu mi i 5 hvězdiček bylo málo. Tady mi 4 stačí. Vztah mezi Dawn a Spencrem mi přišel zbytečně natahovaný. Občas jsem ani jednoho z nich úplně nechápala. Ale i přes to se celá knížka opravdu moc dobře čte a postavy jsou sympatické i přes pár výkyvů, ale kdo se ve 20 občas taky nechová jako trdlo :)

01.10.2019 4 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Krásné a milé zakončení celé série. Tenhle díl byl o mnohem lepší než ten prostřední! Teď se jen těším na filmová zpracování..... ,,Nikdy neříkej ne, když chceš ve skutečnosti říct ano. "

01.09.2019 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Tak arogantniho a namyšleného hlavního hrdinu jsem snad ještě nečetla! O to horší bylo, že celý příběh vypráví právě on. Bohužel nedocteno

21.08.2019

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Přesně to, co člověk v létě potřebuje.Nebo alespoň člověk s romantickou duší jako já. Trošku lásky, cestování, přátelství a poselství, že život nám naděluje jak špatné věci, tak i ty krásné... Moc hezky psaný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. :)

30.07.2019 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

O něco slabší než první díl, ale o dost zábavnější než druhý. Jsem zvědavá na pokračování ????

07.07.2019 4 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Film miluju, knížka se mě moc nedotkla,..

03.07.2019 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Tak jak tak koukám, jsem asi jediná komu se Vášnivý svůdník líbil víc než Božský bastard! Ten pro mne byl velkým zklamáním. Tenhle příběh se mi líbil mnohem mnohem víc! Co bylo hlavní, měl nějaký Děj a ta Paříž! ! Ach... A ne jen stránky zaplněné sexem... Téhle sérii dám asi další šanci, ale v té božské pokračovat dál určitě nebudu.

05.06.2019 4 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Největším problémem pro mě byl styl psaní. Nebavila mě er forma, které je tam na mě až moc - víceméně celá knížka je psána takhle. Kvůli tomu, mě děj nijak moc nevytáhl a já se přemlouvala k tomu, abych knížku vůbec dočetla. Námět zajímavý, ale dalo se z něj podle mě vytěžit mnohem víc.

03.06.2019 2 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Tak pro mne to bylo zklamání. Po všech těch recenzích jsem čekala mnohem víc. Bylo to přehnané, moc uhádané a absolutně jsem chování Abby nechápala... Počkám na tebe od J.Lynn a Začít znovy od N.Kasten mají podobný příběh a jsou podle mne mnohem, mnohem lepší.

28.05.2019 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Tohle pro mne bylo stokrát lepší než všemi opěvovaný Božský bastard! Děj hezky plynul, a ten otevřený konec člověka nutí vyhlížet další díl! No jsem zvědavá jak to všechno bude pokračovat

20.05.2019 3 z 5

Podzim, na který nezapomenu Podzim, na který nezapomenu Robin Constantine

Příjemné, milé, odpočinkové čtení. Postavy mi byly strašně sympatické, hlavně kvůli nim mě knížka tak bavila

25.04.2019 3 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Ani jsem ji nedočetla! Tohle fakt ne. Nechápu to vysoké hodnocení

25.04.2019 1 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Šéf mě bavil o něco víc, ale nemůžu říct, že by se mi knížka nelíbila nebo bych se u ní nudila ;) . Bylo to takové velmi příjemné čtení na pár večerů.

04.02.2019 3 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Velmi čtivé ;-) přečteno za odpoledne :-)

11.02.2018 5 z 5