tygrilady tygrilady komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Perfektní kniha!!Nejsem nadšencem sci-fi a přesto je tato kniha jednou z nejlepších knih vůbec,které jsem četla!

26.02.2013

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Skvělá kniha,kterou přečtete jedním dechem .-)

Babička Babička Božena Němcová

Krásná česká klasika a filmy jsou oba také velice zdařilé!!!

28.10.2012 5 z 5

Diamantová sekera: Baltské pohádky Diamantová sekera: Baltské pohádky Jaroslav Tichý

Krásná vzpomínka na dětství,jedna z mých nejoblíbenějších!!Doporučuji Všem dětem!

28.10.2012 5 z 5

Tato hodně opěvovaná kniha,také mou mamčou,pro mě byla trochu zklamáním,protože je to na mě zdlouhavé a místy nudné :-( jedna z mála knih,kterou jsem se nutila dočíst :-(

28.10.2012 2 z 5

Žena roku 1900 Žena roku 1900 Helena Šmahelová

Moje srdcová záležitost ještě z dětství....i když jsem se k ní vrátila později,líbila se mi !!!

Osvícení Osvícení Stephen King

Super kniha.doporučuji!

Malevil Malevil Robert Merle

Sice nejsem příznivce scifi,ale na dopotučení jsem si tuto knihu přečetla....a je skvělá!!!Od tohoto autora jsem četla knihy ze dvora krále Ludvíka,které jsou mé oblíbené a ani tento žánr autorovi nečinil žádný problém!

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Klasická česká poezie,která se mi líbí!

28.10.2012 5 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Moje oblíbená kniha pohádek :-) Doporučuji Všem dětem!

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Moje asi nej od Frýbové,kterou mám ráda!

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Četla jsem ji v pubertě a je pravda,že jsem nemohla usnout :-) ale líbila se mi a dodnes si její děj pamatuji :-)

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Jelikož na anděli věřím a mám s nimi určitou zkušenost,tato kniha se mi velice líbila :-)

Královský rozmar Královský rozmar Philippa Gregory

Králova přízeň Králova přízeň Philippa Gregory

Úžasná spisvatelka,které píše o skutečných historických postavách formou románu.Její knihy se výbrně čtou :-)vřele doporučuji všem,kteří mají rádi historii.Velice bych uvítala více knih o skutečných postavách nejen anglické historii,podaných takto čtivě :-)film je také velice povedený!

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Mám ráda její knihy o upírech.Odpočinková nenáročná četba

20.01.2013 4 z 5

Divnovlásky Divnovlásky Irena Obermannová

Tato kniha mě nebavila...........stejně jako deník šílené manželky

28.10.2012 1 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Oblíbená kniha mé puberty :-)

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Moc zajímavá kniha,místy zdlouhavá,ale líbila se mi!

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

První kniha od Erskinové,kterou jsme našla v knihovně,určitě si přečtu její další knihy! Moc pěkná kniha!