Pusinky

Koupit

Knížka nás zavádí v této době na jeden z mnoha internátů u nás. Hlavní postavu zde vytvořila Lenka, na které autor poukazuje na problémy šestnáctileté dívky. Dan patří mezi ty chlapce, kteří jsou nerozvážní a občas i zalžou. Mezi hlavními postavami (Lenkou a Danem) vznikl velice upřímný vztah. Oba si myslí, že je nic nemůže rozdělit. Mají i stejné záliby. Avšak Dan náhle zradí a Lence nezbývá nic jiného než zamyšlení nad uplynulými dny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34397/big_pusinky-a4C-34397.jpg 3.7254

Kniha Pusinky

twigxi
10. listopadu

Skvela, odpocinkova knizka. Hlavni hrdinka mi nekdy lezla na nervy, ale na druhou stranu jsem ji i chapala. Pan Rudolf dokaze skvele vykreslit prostredi sveta dospivajicich divek z obdobi 80. - 90. let. Ted uz je to asi jine :)

Jita160
06. listopadu

Marodím a myslím že kniha Pusinky je asi ta nejlepší do postele :-D nebudu myslet,budu jenom snít.
Vzpomínky na všechna poprvé,prví láska,sex, zklamání a bolest kterou holka cítí když je po ní.Máte pocit, že pro vás skončil život:-)
Nostalgie která mě vrátila v čase.
Retro příběh Lenky a Dana který se odehrává ještě před revolucí,bože vážně jsme byly takové střeva?
Žárlivost Lenky a její nesmyslné zákazy vůči Danovy mě braly dech ,ale možná je to už tím časem který prošel.
Nejsem vůbec přesvědčená ,že by se kniha mohla líbit dnešním náctiletým dívkám....někdy si říkám,když mluvím s vlastní dcerou ,že si myslí že jsme žili v jeskyních:-D:-D:-D.
Takže diky Stanislave Rudolfe za Pusinky.

666Jitka

Když jsem byla malá puberťačka, tak se mnou tato knížka docela zamávala. Je to taková vzpomínka na dobu, kdy jsem začala koukat po klucích, na dobu prvních nevinných lásek, na dobu kdy i "obyčejná" pusa byla milostné dobrodružství.

knihomolka1197

Nostalgie, vzpomínky...po x letech jsem znovu přečetla na jeden zátah a nelituji. Jen už se na příběh Lenky a Dana dívám jinak než v patnácti...ale rozhodně za mně skvělá kniha.

sydneysage04

Lenka je strašně sobecká a žárlivá, nebere ohledy na kamarády, zájmy ani školu svého kluka, chce ho mít jen pro sebe. Pořád se uráží, lituje se, brečí a je hnusná na každého, kdo se jí připlete při její špatné náladě do cesty. Knihu jsem dočetla jenom proto, abych věděla, jestli s ní Dan vydrží. Znovu ji číst opravdu nebudu.

Martin_Eli
29.11.2020

Dočetl jsem, ale přiznám se, že mě duševní pochody hlavní hrdinky moc nezaujaly. Vlastně mi i byla svojí žárlivostí a touhou kluka vlastnit i docela nesympatická. Asi prostě nejsem cílová skupina:)

Marisol
25.08.2020

Tuto knížku jsem četla, když jsem byla o rok! starší než hlavní hrdinky, takže jsem k ní přistupovala trochu s despektem - číst o problémech malých holek. :-) :-) Ale nakonec se mi moc líbila. Je až neuvěřitelné, jak Stanislav Rudolf dokázal psát o děvčatech a jejich problémech.

meduuzka
19.08.2020

Můj nejoblíbenější autor, když mi bylo cca 14. Moje nejoblíbenější kniha od Stanislava Rudolfa.