Ticiana Ticiana komentáře u knih

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Moc se mi libila. Aza a jeji pocity uzkosti. Doted jsem si to nevedela predstavit. Tady je videt, jaky velky boj to v sobe skryva. Sice jeste stale za mne top je Hvezdy nam nepraly... ale tahle se k tomu hodne blizila.

10.09.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Knizka se mi libila, ale nejak jsem se nepotrebovala dozvedet jak to bylo. Neco mi chybelo. Ale cetla jsem uz i mnohem lepsi thrilery.

08.09.2018 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Zas jedno skvele zamotane a i rozmotane. Nejvic mne bavi vzdy posledni tretina knih. Rychle, ma to spad a vsechny souvislosti davaji smysl. Tesim se az v prosinci vyjde novy dil.

03.09.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Tenhle komentar jsem napsala, kdyz mi zbyvalo asi 50 stranek.
Tentokrat jsem si to zacinala davat dohromady docela brzy. Mistami mi Kim prisla trosku prehnana, ale stejne jsem si to uzila. A jak uz jsem si zvykla, je to supr vysetrovatelka, kdyz stiha vic pripadu najednou...
Sice jsem si to dala dohromady, ale nakonci me autorka tak popletla, ze jsem myslela ze je to nekdo jinej...

29.08.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Az v tomto dile mi Kim chvili uplne lezla na nervy. Jesteze ma kolem sebe skvele lidi, co si s tim poradi. Namet se mi libil a treti subjekt jsem teda fakt na to nemohla prijit. Za me skvela kniha.

26.08.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhej dil se mi libil vic. Dokazala jsem se od zacatku zorientovat. A Alex? Vysinuta mrcha. Jsem zvedava na dalsi dily.

25.08.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Trosku pomalejsi zacatek s hodne postavami. Tosku jsem se ztracela, ale nakonec vse davalo smysl. Na uplnej zaver jsem si pockala temer do posledni strany.

21.08.2018 4 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

No chvili mi trvalo nez jsem si to dala dohromady pospatku. Druha polovina se mi cetla lip, jak uz bylo vic stripku, ktere se davali dohromady. Konec hodne rychly. A takovy, ze az moc snadno uverili...

17.08.2018 4 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Bude se mi styskat. Skvela serie a vim, ze jednou se k ni vratim.

13.08.2018 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Neuveritelne, a napinave. Cela serie a vyvoj postav a rozpletani vseho jak se udalo. Libi se mi, jak to autorka napsala. DOPORUCUJU.

12.08.2018 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Tahle vysla v pravej cas. Myslim ze kazdej se pta, proc je tak zla Levana. Autorka davkuje napeti a informace postupne. A ja uz jedu do finale

07.08.2018 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Tak to melo izasnej spad. Chvili jsem si myslela jako ze uz budou okey a pak... puf a bylo to jinak. Pecka. Tahle serie mne fakt bavi.

03.08.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Libi se mi ze autorka davkuje ruzne manipulace a dalsi informace postupne. Povedene a moc. Dalsi dily na rade a uz se moc tesim.

30.07.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Uzasne, moc se tesim na dalsi dily. Suprova predelavka klasiky. A moc povedena.

27.07.2018 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Moc povedene, doporucuju.

22.07.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Trosku mne mrzi, ze nebyla vydana plna verze. Knizka na zamysleni.

20.07.2018 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Moc se mi libila a prectena za den. Doporucuju.

04.07.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Příběh plný zvratu, navíc nevíte co je pravda a co ne, komu verit a co se presne stalo. Postavy byli pro mne hodne nesympaticke, ale k ty atmosfere se to hodilo. Stoji za precteni.

13.06.2018 4 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Musím poděkovat za tip od knihovnice. Úžasná knižka. Četla jsem ji jedním dechem. Doporučuju. A neleknete se, že je to bichle, čte se samo.

03.06.2018 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Naprosto úžasný. Ani chvilka nudy. Poprvé jsem měla pocit, že Harry na to přišel úplně sám. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál...

18.04.2018 5 z 5