Ticiana Online Ticiana komentáře u knih

Jezero Jezero Bianca Bellová

Asi to nebyla knizka pro mne. Cetla se dobre ale kdyby mela vic stran mozna bych to vzdala.

17.12.2018 2 z 5

Země odpoledního slunce Země odpoledního slunce Barbara Wood

Zatim treti kniha od Barbary. A ona to vazne umi. Do knihy se mi nechtelo ale stacila prvni kapitola a vedela jsem, ze to bude vic nez prijemne cteni. Akorat jsem nevedela, ze se tam bude vyskytovat totalni psychopat Nigel. Ale krasna. Urcite se pustim i do dalsi jeji knihy.

02.11.2018 5 z 5

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Na knížku jsem se moc těšila. Námět skvělý, ale chybělo mi tam víc napětí.

24.09.2018 4 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

No chvili mi trvalo nez jsem si to dala dohromady pospatku. Druha polovina se mi cetla lip, jak uz bylo vic stripku, ktere se davali dohromady. Konec hodne rychly. A takovy, ze az moc snadno uverili...

17.08.2018 4 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Bude se mi styskat. Skvela serie a vim, ze jednou se k ni vratim.

13.08.2018 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Neuveritelne, a napinave. Cela serie a vyvoj postav a rozpletani vseho jak se udalo. Libi se mi, jak to autorka napsala. DOPORUCUJU.

12.08.2018 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Tak to melo izasnej spad. Chvili jsem si myslela jako ze uz budou okey a pak... puf a bylo to jinak. Pecka. Tahle serie mne fakt bavi.

03.08.2018 5 z 5

Dnešek není naposled Dnešek není naposled Elan Mastai

Kniha byla pro mne zklamanim. Nelibilo se mi, ze po precteni 100 stranek to autor shrnul do 3 stran. Proc? A konec jsem taky uplne nepobrala. Na mne to bylo moc komplikovany.

19.03.2018 2 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

I pres nizke hodnoceni se mi kniha libila. Je to vlastne pohled z vice stran. Mozna se nic noveho nedozvime, i kdyz par otazniku mi zustalo, hlavne co se tyce Mor, ale pro mne skvela oddychovka odehravajici se ve svatecnym obdobi. Dialogy skvele, atmosfera taky tak. A ted vzhuru na posledni dil.

17.06.2024 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhy dil se nam napoji na prvni. Nejdriv me Feyre stvala, kvuli tomu, jak se chovala. Ale pak se kniha rozjela a to fakt ve velikym stylu. Tamlina bych nejradsi uskrtila, zato Rhys a jeho uzkej kruh... no to je jina. Jsem velice zvedava, jak to bude pokracovat, ale tohle radim mezi nejlepsi fantasy serie, co jsem cetla.

11.06.2024 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

YA a fantasy mam rada. I kdyz ty pribehy jsou v podtate o tom samym. Jen nektere jsou napsane lip, jine min. Autorka to mela promyslene do detailu. Jeji hadanku jsem vylustila hned. I tak me pribeh zaujaal a plynul. Tesim se na dalsi dily.

08.06.2024 5 z 5

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Druhy dil nam trosku osvetluje hlavne Predstavene a jejich roli. Za me tenhle svet nebyl az tak rozvinuty, a druhy dil se mi cetl lip, protoze se toho i vic stalo. Nyx jsem nemohla vystat, Lucien byl skvely. Cteni je to ale spis pro mladsi rocniky.

23.05.2024 4 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Kniha pro mladsi ctenare. Vlastne mi to prijde jako serie Polibek bez duse, ale tato serie neni proste tak dobra. Nastesti jsou to 2 kratke knihy.
Jen jsem zvedava, jak to dopadne. V prvnim dilu vlastne ani neni uplne vysvetleny puvod peruti, vysvetleni, ze se tak vyvinuli mi proste nedava smysl. Thorn je proste mezi 2 svety a snazi se zjistit, co se vlastne deje. Zatim taky nevim, proc zrovna ona je tak dulezita.

21.05.2024 3 z 5

Tanec duchů Tanec duchů John Case

Ja uplne nevim, jak hodnotit knihu. Pribeh se mi libil ale rozjelo se to, az se vic na scene objevil Mike. Prislo mi to nedotazeny, cekala jsem, kolem toho vic. Kovalenko me uplne vytacel. A ten konec mi taky nesedl. Nebylo to spatny, nejvic se mi libilo to vse okolo Tesly.

13.05.2024 3 z 5

Potkáme se v Praze Potkáme se v Praze Julie Caplin

Povidka s hodne klise, ale bylo to hezke. Jednoduchy pribeh, u ktereho by jste spis chteli vedet, co bylo dal. :)

19.04.2024 4 z 5

Tajemství krve Tajemství krve J. T. Ellison

Kniha me zacala bavit, az kdyz se na scene objevil Zack. Mindy, teta J a Zack mi byli hodne sympaticky, Jasper a Lauren uz tolik ne, hlavne ta druha osoba. Cetlo se to fajn, ale nebylo by to, ze knihu bych nemohla odlozit. Namet super.

13.03.2024 4 z 5

Zrcátko Zrcátko Karl Olsberg (p)

Tak kniha k zamysleni. Kratke kapitoly a cte se rychle. Je to az hruzostrasne kdyz si pomyslim kolik se toho zmenilo za 20 let. To, co jsme necekali, je ted samozrejmost. Libil se mi doslov autora.

09.02.2024 4 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Gena Showalter

Prvni pulku me Ali a Cole neskutecne stvali. Taky mi bylo jasne kdo je zradce. Od pulky se akce a celkovy vyvoj hodne zlepsili a knihu jsem nemohla odlozit. A ty 2 zbyle dily mozna dam v anglictine.

03.01.2024 4 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Ten svet je moc fajn. Zombie trochu z jineho soudku. Je pravda, ze je spis pro nactilete, tech vztahu se tam resi az prilis. A trosku me dostalo ze jsou prelozeny jen 2 dily ze 4.

03.01.2024 4 z 5

Znamení čarodějky Znamení čarodějky Lene Kaaberbøl

Jsem zvedava, jak to bude pokračovat dal. Asi to v ty ajine nejak prelouskam. Tenhle dil byl vic takovej nasilnej, Davin mi docela lezl na nervy.

27.11.2023 4 z 5