tessie_m tessie_m komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak toto byl snad zatím nejsilnější díl z těch, co jsem doposud přečetla. Nejvíce mě zasáhla zápletka s Annou, to mě úplně vyřídilo, nečekala jsem to.. ale i tak, je to naprosto skvěle, výborně propracované a vymyšlené

29.09.2021 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Moc mě to bavilo, dobře se to četlo, stejně jako první díl, nečekaný konecskvělý

Trochu mi to připomíná Cartera, otevřený konec každé kapitoly, brutální popis mrtvoly, a Logan mi lehce připomíná Huntera, i když cely Carter je mnohem lepší, i tohle mě bavilo.

30.04.2023 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tato kniha je opět skvělá, konec nečekaný, jen co mi vadilo bylo násilí na dítěti..to mi bylo dost nepříjemné, ale jinak bomba.

06.12.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Pane bože, totální úlet. Nechápu, jak to mohl autor vymyslet tak dopodrobna. Skvělý, ale zároveň jsem byla v šoku a často i znechucená a smutná. Takhle dlouho mě žádná kniha nezasáhla. Klobouk dolů, pane Cartere!

05.10.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

(SPOILER) To bylo zase neskutečné. Skvěle napsané postavy. Líbil se mi pohled do minulosti a jak se postupně odkrývala strašná událost, která potkala Milese, nad kterým celou knihu visel otazník. Ale bylo to skvěle připravované. Zlomilo mi to srdce, ale zároveň to dopadlo úplně skvěle. Knihy od Colleen mi vždycky něco předají. Není to jen o tom číst, ale prožít něco s někým a něco se naučit. Dokonalé.

02.03.2023 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Skvělý, lepší než seriál. Příběh byl úplně jinak a bylo to takto lepší. Nemohla jsem se odtrhnout a přečetla to za dva večery, výborné️. Bylo to vtipné, místy smutné, dokonale vyvážené. Těším se až si přečtu další díl.

26.02.2023 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

(SPOILER) Dokonalé, dokonalé a potřetí dokonalé. To bylo tak strašně skvělý. Šťastný konec po několika knihách utrpení. Čtivé, napínavé, dobře napsané. Díky Darcy!

20.02.2023 5 z 5

Moc pěkně, bavilo mě to. Konec trochu jiný než bych si přála, celá kniha byla taková příjemná pohádka, ale ten konec byl takový jiný. Nečekaný.

21.01.2023 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Totální pecka…kolikrát jsem byla po.. strachy musela jsem cekat až přítel půjde spát, abych nešla sama. Příběh je propracovaný, postavy jsou sympatické. Těším se na další díly.

29.01.2022 5 z 5

Ďáblovy dveře Ďáblovy dveře Lee Mountford

Kniha je vyprávěna z pohledu rodičů Chloe a Sarah, je to vlastně celé o nich, co oni zažili v domě a proč museli uprostřed noci s malou Chloe opustit dům. Kniha je velmi napínavá, postupně se odkrývají všechny otázky proč a všechno je navzájem hezky propojeno. Zjistila jsem, že v originále má tato série šest dílů, tak doufám, že u nás vyjdou také, protože to skončilo otevřeně a já potřebuju vědět, co se bude dít dál. Předpokládám, že další díl budou o Sarah a jejím pohledu na situaci. Moc doporučuju.

15.07.2023 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

(SPOILER) Zase to bylo moc dobré. Nechápu, kde autor bere tolik představivosti, že dokáže takto dobře vymyslet děj knihy, který dává smysl a jak se postupně vynořuje, takže vlastně do samého konce nevíte skoro nic.
Miluju genialitu Huntera, který na všechno přijde první a ostrovtip Garcii, kterým si neustále dobíral agentku Fisherovou, která mně mimochodem hrozně lezla na nervy. Co mě ale úplně dostalo a překvapilo je konec této knihy, je to něco jiného než obvykle a úplně jsem si řekla, ježiši to needalší díl si myslím bude hodně napínavý a pro Huntera hodně náročný.

04.03.2023

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Tak tohle bylo boží, skvěle se to četlo. Výborné hlavní postavy. A ten konec, naprosto nečekaný a skvěle vymyšlený. Těším se na další díl!

15.08.2022 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Skvěle, čtivé, jako vždycky. Do poslední chvíli netušíte kdo je vrah.

12.07.2022 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Skvěle napsané, někdy se to trošku táhlo, ale ve většině jsem se nemohla odtrhnout. Ten konec jsem nečekala a bylo to překvapeni.

Knihy od Darcy mě proste baví. Mám přečtené všechny domy a teď tuhle a do dalších se určitě pustím.

24.05.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Dokonalá Colleen. Krásný a citlivý příběh. Se šťastným koncem.

23.04.2022 5 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Pomalý začátek, myslela jsem, ze knihu odložim, ale ještě ze jsem to neudělala…nakonec to bylo bozi

21.02.2022 4 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásně napsané, Gump se četl rychle, přečetla jsem to za jeden večer. Povinnost pro všechny pejskaře.

30.12.2019 4 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Asi nejlepší díl, přečetla jsem za dva dny, skvěle se to čte a nemůžete přestat. Ještě bych ale klidně četla příběh dál. A ten konec mě dostal.

09.11.2023 5 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

Jsem ráda, že jsem se do knihy pustila. Je napsaná ve stylu, ve kterém i píše Darcy Coates, takže jestli ji máte rádi, určitě si tuto knihu přečtěte. Je možná za mě ještě děsivější než jak píše samotná Darcy. Kniha je plná otázek a tajemství, ale také hrůzy a utrpení. Vážně mě to moc bavilo a doufám, že druhý díl bude také tak skvělý, jako tento.

15.07.2023 4 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

(SPOILER) Dobré čtení, strašidelné, při nějakých scénách jsem se fakt bála. Je to dost podobné Darcy Coates. Konec mě hrozně překvapil, bylo to takové z ničeho nic a nečekala jsem, že se to stane. Těším se na druhý díl.

24.06.2023 4 z 5