Vikomt, který mě miloval

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rok 1814 slibuje rušnou společenskou sezónu a vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere - vyhlášenou krásku Edwinu Sheffieldovou. Jedinou překážkou je starší sestra jeho vyvolené, Kate - ta nejvšetečnější žena, jaká kdy poctila návštěvou londýnský ples. Tato troufalá intrikánka ho dohání k šílenství svým odhodláním překazit mu zásnuby, ale když Anthony zavře v noci oči, Kate ho stále víc pronásleduje v neuvěřitelně erotických snech... Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A co Kate? Dokáže toto rázné děvče ochránit před zpustlým ničemou Anthonym nejen sestru, ale i samu sebe? Zvlášť, když při každém setkání s ním pociťuje takový hněv a takovou touhu? Když se Anthonyho rty dotknou jejích, není si už jistá ničím......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466010/big_vikomt-ktery-me-miloval-l2q-466010.jpg 4.31139
Série:

Bridgertonovi / Bridgertonovci 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Viscount Who Loved Me, 2000


více info...
Nahrávám...

Komentáře (196)

Kniha Vikomt, který mě miloval

saez
13. března

Je to teda dost sladký, ale aspoň se po tom netloustne.

tessie_m
26. února

Skvělý, lepší než seriál. Příběh byl úplně jinak a bylo to takto lepší. Nemohla jsem se odtrhnout a přečetla to za dva večery, výborné️. Bylo to vtipné, místy smutné, dokonale vyvážené. Těším se až si přečtu další díl.


Marfuška89
18. února

Opět jsem viděla první seriál a pak jsem si přečetla knihu.
Zatím co u Vévoda a já jsem byla mile překvapená, že seriál (1. série) je velmi podobný knize, tak u Vikomta, který mě miloval mě překvapilo, že druhá polovina knihy i seriálu (2. série) nemají spolu snad nic společného. Zvláštní...
To ale nemění nic na tom, že se mně kniha moc libila a že seriál i knihy stále miluji.

Ivet_V
11. února

Nemůžu si pomoc, ale první díl se mi líbil víc. Simon mi sedl víc, přišel mi vtipnější. Proti Anthonymu nic nemám, ale neokouzlil mě tolik jako Simon. Kate mi příjde pokrokovější než Daphne. Je velmi tvrdohlavá a realistická. Bylo to vtipné a opět mě ohromilo rodinné pouto. Tentokrát nejen v rodině Bridgertonových, ale i Sheffieldivých.

cukrovka
04. února

Příjemná a čtivá romantika. Pěkný příběh plný vtipných dialogů a sympatických hlavních hrdinů.

Neluš
02. ledna

Kniha mě překvapila, asi hlavně proto, že jsem nejdříve viděla seriál. Nečekala jsem až tak velkou odlišnost. Jinak pěkné, pohodové čtení.

Fortuna7
30.12.2022

Druhý díl mě nebavil tolik jako 1. díl, víceméně jsem neměla problém knihu odložit... Rozhodně jsem ale byla nadšená z druhé poloviny a konce knihy, to se autorce opravdu povedlo a já se posledních 100 stran uculovala jako měsíční na hnoji. Už jsem zvědavá na další díly :-).

Tereziee
30.12.2022

Druhý díl Bridgertonů mě nechytl tolik, jako díl první. Do čtení jsem se musela místy nutit a teď cca měsíc po přečtení si ani většinu knihy nepamatuji. I tak se ale pustím do dalších dílů, zajímá mě co bude dál.

1 ...