Vikomt, který mě miloval

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rok 1814 slibuje rušnou společenskou sezónu a vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere - vyhlášenou krásku Edwinu Sheffieldovou. Jedinou překážkou je starší sestra jeho vyvolené, Kate - ta nejvšetečnější žena, jaká kdy poctila návštěvou londýnský ples. Tato troufalá intrikánka ho dohání k šílenství svým odhodláním překazit mu zásnuby, ale když Anthony zavře v noci oči, Kate ho stále víc pronásleduje v neuvěřitelně erotických snech... Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A co Kate? Dokáže toto rázné děvče ochránit před zpustlým ničemou Anthonym nejen sestru, ale i samu sebe? Zvlášť, když při každém setkání s ním pociťuje takový hněv a takovou touhu? Když se Anthonyho rty dotknou jejích, není si už jistá ničím......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466010/vikomt-ktery-me-miloval-l2q-466010.jpg 4.4576
Série:

Bridgertonovi 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Viscount Who Loved Me, 2000


více info...
Nahrávám...

Komentáře (95)

Kniha Vikomt, který mě miloval

romca4180
27. července

Řekla bych, že tento díl byl lepší jak první... Celkem jsem se u něj bavila...

Calwen89
20. července

Druhý díl si stále udržuje vysokou laťku. Bavil mě možná i o trochu více než předešlý protože ačkoliv byl děj dost předvídatelný, tak jsem přeci jen nevěděla co mě čeká. Ideální oddechovka. A ta scéna s včelou :D ??? Už dlouho jsem se u knihy tak upřímně nezasmála..


Andynka
19. července

Ani druhý díl nezklamal.
Všichni Bridgetonovi mají mojí naklonost.
A moc mě baví číst o jejich životech.
Líbí se mi i jaký krásný vztah mezi sebou, jako rodina maji.
A i když je to velmi předvídatelné... mě to hrozně baví.
U knihy vypnu a nechám mozek odpočívat. Užívám si jen příjemné čtení, se špetkou humoru.

anet.myblog
19. července

Na druhý díl Bridgertonových jsem se těšila, protože první díl by zábavný, vtipný a rychle se četl. Druhý díl na tom byl dost stejně! Tentokrát sledujeme nejstaršího Bridgertona Anthonyho, který mi ze začátku lezl hrozně na nervy svým chováním, ale postupně se stával snesitelnějším. Naopak hlavní ženská postava Kate mi sedla hned, byla ironická a vtipná a hlavně, nebála se být upřímná.
Knížka je asi povinnost pro všechny fanoušky Bridgertonu, ale doporučila bych i těm, kteří hledají nějakou romantickou oddechovku z historického prostředí.

Luccinda
11. července

První díl ze série Bridgertonovi jsem si užila, i když jsem k němu měla spoustu připomínek. Nakonec jsem ho hodnotila jako lepší průměr, je to zkrátka knížka, u které můžete úplně vypnout, zároveň tam ale bylo plno věcí, které mě jednoduše vytáčely, chováním postav počínaje a historickou nepřesností konče. Jednou z postav, které mě v prvním díle svým chováním opravdu štvaly, byl Anthony Bridgerton, hlavní hrdina knihy Vikomt, který mě miloval. Asi chápete, kam směřovaly mé obavy ohledně druhého dílu…

Vážení, já jsem se zamilovala! Vikomt ve všech ohledech naprosto předčil má očekávání, všechny ty věci, které mi na prvním díle tolik vadily, se v tom druhém jednoduše vytratily a já jsem najednou neřešila nic jiného než rodící se lásku mezi Anthonym a Kate. Ano, když tu knížku vidíte jako celek, tak zjistíte, že to je vlastně postavené na úplně stejném principu jako první díl, akorát jsou do příběhu zasazeny jiné postavy. Ale mně se zdá, že v tomto případě to fungovalo tak nějak lépe.

Já opravdu nemůžu jinak, než dát Vikomtovi plný počet hvězd! Jasně, příběh je dost prostoduchý a totálně předvídatelný, pak je tady ještě ta věc s okopírováním předchozí knihy, ale víte co? Mně to bylo v tu chvíli úplně fuk. Celou dobu jsem se soustředila pouze na naše hlavní hrdiny a na úžasnou romantickou linku “od nenávisti k lásce”, kterou naprosto zbožňuju. A řeknu vám, už dlouho jsem neměla takovou knižní kocovinu jako po dočtení Vikomta. Takže jo, čtěte Bridgertonovy, i když to není žádná kvalitní literatura, protože čtivější a oddechovější knížku byste hledali jen těžko.

AloneJane
07. července

Další příběh sourozence jsem četla spíše z potřeby si odpočinout od ostatních knih. Děj je jako u většiny těchto knih docela předvídatelný, ale alespoň trochu pobavil. Upřímně ale musím říct, že postavy mi nebyli moc sympatické. Podobnost s předchozím dílem možná nelze popřít, ale na druhou stranu, co taky čekat od příběhů z téhož období. Nevím zda si přečtu i další, tomu nechám otevřená vrátka, ale přímo vyhledávat to nebudu.

Libris_Na_Ex
02. července

Tak tenhle díl se mi líbil fakt hodně! Kate a Anthony jsou skvělá dvojka a bavili mě problémy, které měli ve své hlavě a musely s nimi bojovat, nebo touha Kate a by někomu připadala krásná a aby jí někdo miloval a i to, že to nebyla nejkrásnější dívka v Londýně.

MíšaS.
29. června

Jak píše AndulinaU pode mnou - autorka vzala jiná jména a obsadila je do předchozího dílu. Vysloveně špatné to není, ale vlastně hned po přečtení anotace je jasné jak to bude probíhat a jak to vše skončí. Přečíst se to dá, na dojíždění autobusem dokonalé, protože to nemá žádný extra děj, nad kterým musíte přemýšlet a když dojedete do stanice, klidně můžete knihu zaklapnout a pak se bez problému zase vrátit, aniž byste se ztráceli v ději... Ovšem ani tak si kniha nezaslouží více jak 2*.

1